Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"

01.04.2020 19:58
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора Чернівецького обласного краєзнавчого музею

16.03.2020 14:00
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний стоматологічний центр»

16.03.2020 13:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний клінічний протитуберкульозний диспансер»

16.03.2020 13:58
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецьке обласне Паталогоанатомічне бюро»

16.03.2020 13:58
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр»

16.03.2020 13:57
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини»

16.03.2020 13:54
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги»

27.02.2020 09:51
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту" оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального вищого навчального закладу "Вашковецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Суспільство

Прес-центр

Новини - Суспільство

11.07.2017 15:02

З метою покращення транскордонного транспортного сполучення

З метою покращення транскордонного транспортного сполучення
Депутати Чернівецької обласної ради прийняли звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності відновлення роботи пунктів перетину державного кордону між Україною та Румунією «Красноїльськ-Вікову де Сус», «Дяківці-Раковець», «Біла Криниця-Клімеуць», «Руська-Ульма», «Шепіт-Ізвоареле Сучевей», а також розбудови транспортної прикордонної інфраструктури.10.12.2016 12:53

На службі українському народові

На службі українському народові
Заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь та виступив на ювілейній конференції Чернівецької обласної організації Спілки офіцерів України, яка відбулась сьогодні, 10 грудня. У своєму вітальному слові він високо оцінив внесок цього об’єднання офіцерів-патріотів у громадське та суспільно-політичне життя Буковинського краю та України загалом. Посадовець щиро привітав учасників конференції, ветеранів Спілки офіцерів України з нагоди 25-річчя утворення обласної організації СОУ від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна та депутатського корпусу Чернівецької обласної ради.19.07.2016 17:51

Колишніх військових навчали менеджменту малого бізнесу

Колишніх військових навчали менеджменту малого бізнесу
Перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька привітала випускників курсів перепідготовки для колишніх військовослужбовців, проведених Західним регіональним центром перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. Сьогодні свідоцтва та сертифікати про закінчення курсів менеджменту малого бізнесу отримали більше двадцяти військовослужбовців та учасників АТО.
Вітаючи присутніх, Інга Маковецька зауважила, що отримані знання додадуть їм впевненості та допоможуть знайти себе у цивільному житті. «Я переконана, що у цьогорічних випускників не буде проблем, пов’язаних із соціальною адаптацією, і вони знайдуть гідне місце для застосування здобутих знань та навичок», - наголосила перший заступник голови облради.14.04.2016 11:08

У Чернівецькій області відбуваються зйомки репортажів про переселенців, які перемогли в конкурсі бізнес-планів в рамках проекту ЄС

У Чернівецькій області відбуваються зйомки репортажів про переселенців, які перемогли в конкурсі бізнес-планів в рамках проекту ЄС
В Чернівецькій області відбуваються зйомки серії репортажів про переселенців зі Сходу України та Криму, які вдало відкрили власний бізнес, в тому числі завдяки мікрогрантам ЄС, які надала обласна рада. Зокрема, знімальна група побувала в гостях у Марини Мелешко - талановитої майстрині, члена жіночого клубу "Успішна чернівчанка», яка нещодавно відкрила магазин сувенірів "Чернівецькі витребеньки". За рахунок гранту Марині було придбано обладнання для магазину.
Також учасником програми став Олексій Охременко - один з небагатьох, хто в Чернівецькій області ремонтує велике кранове обладнання. Олексій виграв грант на придбання ремонтного обладнання.03.02.2016 17:40

«Обласна ветеранська організація орієнтується на примирення всіх ветеранів в ім’я України», - Віталій Мельничук

«Обласна ветеранська організація орієнтується на примирення всіх ветеранів в ім’я України», - Віталій Мельничук
Заступник голови обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у розширеному засіданні президії ради Чернівецької обласної організації ветеранів України. Звертаючись до присутніх, заступник голови облради підтримав їх прагнення до примирення всіх ветеранів в ім’я України та наголосив на потребі тіснішого спілкування з молодіжними та громадськими організаціями, активнішого реального спілкування з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади.

«Приємно було відчути, що Чернівецька обласна ветеранська організація за останній час активно долучилася до волонтерського руху на підтримку бійців АТО, - наголосив Віталій Мельничук, - значно більше, ніж раніше опановує напрямок розвитку української культури, поширення та утвердження місцевих традицій, з розумінням потреби взаємопримирення звертає увагу на нелегкі сторінки історії України та нашого краю».12.10.2015 12:59

З турботою про переселенців зі сходу України

З турботою про переселенців зі сходу України
В неділю, 11 жовтня, для переселенців, що проживають в обласному центрі, було організовано тур «Осінні Чернівці». Захід відбувся в рамках проекту ЄС «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області», який реалізується Чернівецькою обласною радою. Група з 45 осіб, незважаючи на сніжну погоду, побувала на екскурсії історичним центром міста, відвідала обласний краєзнавчий музей та пообідала в одній з чернівецьких кав’ярень.
«Такі заходи нам дуже потрібні. Нам цікаве місто, в яке ми зараз приїхали, але ми так мало про нього знаємо, адже через буденні клопоти ми не встигаємо підняти голови, щоб глянути на архітектурну та історичну красу, яка нас оточує», - говорить переселенка Олена Кононихіна. Учасники екскурсії висловили вдячність за цікаві зустрічі, які дозволяють відкрити для себе Чернівці та Буковину.
Учасники туру мали можливість поспілкуватися родинами, детальніше познайомитися із заходами проекту, отримати в неформальній обстановці відповіді на свої запитання від команди проекту.
«Осінні Чернівці» - це перший з групи заходів проекту, спрямованих на формування традицій толерантності між внутрішньо переміщеними особами та місцевими мешканцями.19.08.2015 12:24

Проводяться консультації з бізнес-планування для внутрішньо переміщених осіб

Проводяться консультації з бізнес-планування для внутрішньо переміщених осіб
13-14 серпня відбувся другий етап тренінгів з питань розширення підприємницької діяльності для внутрішньо переміщених осіб, які мають досвід ведення бізнесу і бажають його розширити в Чернівецькій області. Тренінги відбулись у рамках проекту ЄС «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області», виконавцем його є Чернівецька обласна рада. В результаті тренінгів 35 переселенців отримали знання щодо ведення бізнесу в умовах сьогодення.
Наступним етапом роботи є конкурс бізнес-планів, який стартує 19 серпня і триватиме в 2 тури: конкурсні заявки можна подавати до 1 вересня і до 1 жовтня 2015 року.04.08.2015 15:24

Представники румунської громади запевнили, що на Буковині немає місця сепаратизму

Представники румунської громади запевнили, що на Буковині немає місця сепаратизму
Голова обласної ради Михайло Гайничеру та голова облдержадміністрації Олександр Фищук зустрілись із представниками румунських національних товариств області та керівниками органів місцевого самоврядування та виконавчої влади районів області, де компактно проживають етнічні румуни.
Михайло Гайничеру наголосив на необхідності активізації роботи з підготовки та реалізації програм транскордонного співробітництва, які дають додаткові можливості для розвитку територій, дотримання вимог Євросоюзу до підготовки цих проектів, адже в області чимало прикладів, коли через недотримані формальності потрібні та перспективні проекти не можуть бути реалізовані. Голова облради також зауважив, що в більшості своїй співпраця стосується галузі культури, літератури, мистецтва, тому є потреба в активізації інвестиційних проектів. «Під час візиту Прем’єр-міністра Румунії в Чернівці я висловив пропозицію щодо створення урядом Румунії інвестиційного фонду, який би сприяв реалізації взаємовигідних інвестиційних проектів, - розповів Михайло Гайничеру. - Це ж питання порушувалось і на зустрічах із головами повітових рад сусідніх повітів». Голова облради запропонував представникам національно-культурних товариств долучитись до реалізації цієї ідеї, яка при вдалому втіленні може бути продуктивною.05.06.2015 11:51

Відкрилась виставка робіт чернівецьких журналістів

Відкрилась виставка робіт чернівецьких журналістів
В Галереї Ратуші відбулось відкриття фотовиставки «Війна в об`єктиві», до якої увійшли роботи буковинських журналістів та фоторепортерів з фронтових відряджень та життя бійців після повернення із зони АТО. Організатором виставки виступила Чернівецька організація НСЖУ, а її ініціаторами та натхненниками – заслужені журналісти України, головні редактори чернівецьких газет Богдан Загайський та Володимир Стефанець. На відкриття виставки завітали голова обласної ради Михайло Гайничеру, голова облдержадміністрації Олександр Фищук та Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. Всі охочі зможуть ознайомитись із фотографіями дев`яти буковинських видань, які представили свої роботи в експозиції, з 5 до 19 червня.29.12.2014 14:42

Михайло Гайничеру поспілкувався з представниками місії ОБСЄ

Михайло Гайничеру поспілкувався з представниками місії ОБСЄ
Голова обласної ради Михайло Гайничеру зустрівся зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Робеном Сантьяго та Славоміром Бердаком. Представники Місії цікавились суспільно-політичною ситуацією в Чернівецькій області, рівнем протесних настроїв громадськості та готовністю депутатського корпусу відповідати на виклики сьогодення, зокрема, у галузях, які потребують якнайшвидшого реформування на законодавчому рівні.
Голова обласної ради наголосив, що депутатський корпус облради оперативно та адекватно реагує на потреби громади та в більшості приймає виважені та продуктивні рішення, а також висловив вдячність спостерігачам за висловлену ними оцінку ефективності роботи. Щодо окремих коментарів представників громадськості стосовно діяльності представницького органу краю, на які звернули увагу спостерігачі Місії, то керівник облради зазначив, що у будь-якій роботі є її емоційна та професійна складова, і, на жаль, сьогодні лише незначна кількість людей, які висловлюються публічно, оцінюють професійну складову та формують думку про роботу на основі об’єктивних показників діяльності як органів місцевого самоврядування, так і виконавчої влади.26.12.2014 12:14

Керівники облради зустрілись з представниками громадськості

Керівники облради зустрілись з представниками громадськості
Голова обласної ради Михайло Гайничеру та перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко зустрілися з представниками громадськості, які організували акцію-протест у вигляді пікетування приміщення облради. Керівники обласної ради відповіли на запитання активістів і представників засобів масової інформації та вислухали пропозиції і бачення учасників пікетування щодо організації роботи крайового парламенту.
Михайло Гайничеру доручив виконавчому апарату обласної ради зареєструвати у встановленому порядку підтримані на акції протесту вимоги Чернівецького обласного об’єднання «Майдан» та низки громадсько-політичних формувань Буковини.23.12.2014 15:25

Валентин Маніліч зустрівся з представниками місії ОБСЄ

Валентин Маніліч зустрівся з представниками місії ОБСЄ
Заступник голови обласної ради Валентин Маніліч зустрівся з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ларсом Фордалом та Інго Бютнером. На зустрічі йшлось про перспективи децентралізації влади, проведення реформи місцевого самоврядування, внесення відповідних змін в Конституцію України та очікувані результати перетворень для органів місцевої влади та забезпечення життєдіяльності територіальних громад.
Учасники зустрічі обговорили суспільно-політичну ситуацію в Україні загалом та Чернівецькій області зокрема. Йшлось про збереження соціальної стабільності в краї, налагодження діалогу з громадськими організаціями та іншими представниками інтересів громад, проведення заходів для попередження виникнення різного роду конфліктних ситуацій. Обговорювалось питання тривалої відсутності в області керівництва виконавчої гілки влади, що може виступати дестабілізуючим фактором у суспільстві.02.12.2014 12:34

У Новоселиці відбулась акція "Свічкова хода"

У Новоселиці відбулась акція "Свічкова хода"
У Новоселиці з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом відбулась акція «Свічкова хода», організована районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді та районною організацією товариства «Червоного Хреста».
Як повідомила прес-служба Новоселицької районної ради, у заході взяли участь заступник голови районної ради Василь Горбатюк, заступник голови райдержадміністрації Алла Данілова, представники органів місцевої влади, громадських організацій, трудових колективів, учнівської та студентської молоді.
Під час акції наголошувалось на незворотніх наслідках невиліковної хвороби, необхідності здійснення заходів для її запобігання та збереження здоров’я і життя громадян.21.11.2014 11:56

На Центральній площі у Чернівцях відкрили оновлене відділення Ощадбанку

На Центральній площі у Чернівцях відкрили оновлене відділення Ощадбанку
Сьогодні в Чернівцях відбулось відкриття установи Ощадбанку нового формату. Відділення Ощадбанку на Центральній площі, 8 відчинилось для відвідувачів в оновленому вигляді. Відремонтовані просторі зали, по-новому обладнані місця для роботи з клієнтами, банкомати та термінали самообслуговування – вигляд щойно відкритої установи відчутно різниться від того, яким був тут до ремонту. Голова обласної ради Михайло Гайничеру привітав працівників і клієнтів банку та висловив сподівання, що покращені умови праці позитивно позначаться на роботі відділення та підвищать рівень обслуговування клієнтів. Він також зауважив, що сьогодні державним банкам, як і комерційним, треба доводити свою спроможність належно працювати, і Ощадбанк виконує це завдання, дбаючи про професійні кадри, забезпечуючи високу якість обслуговування та доступність для клієнтів.23.10.2014 13:03

На Буковині у півтора рази зріс попит на закордонні паспорти

На Буковині у півтора рази зріс попит на закордонні паспорти
У півтора рази зросла кількість паспортів громадянина України для виїзду за кордон, виданих буковинцям впродовж трьох кварталів поточного року порівняно з аналогічним періодом минулого року. Загалом за 9 місяців 2014 року Державним центром персоналізації даних виготовлено 44,6 тис. документів проти 27,8 тис. за аналогічний період минулого року.
Через підрозділи централізованого оформлення документів Управління ДМС України в Чернівецькій області за вказаний період оформлено 12,5 тис. закордонних паспортів проти майже 8 тис. у минулому році.
Тенденція до збільшення не торкнулася наймолодших буковинців: цього року було оформлено навіть менше дитячих проїзних документів для виїзду за кордон, аніж минулого – 3,6 тис. ПДД у 2014-му проти 3,7 тис. у 2013-му.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua