Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

Прес-центр

Новини - Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

04.02.2021 16:24

Виїзна робоча нарада із проблем лісокористування за участі першого заступника голови обласної ради Миколи Гуйтора

Виїзна робоча нарада із проблем лісокористування за участі першого заступника голови обласної ради Миколи Гуйтора
За результатами наради:

Знайдено можливості та перспективи співпраці територіальних громад Вижницького району із лісовими господарствами: від підтримки стану лісових доріг до спільної участі у транскордонних проектах.

Запропоновано розробити програму "Соціальний ліс", яка може бути частиною обласної програми "Власний дім", з метою забезпечення житлом молодих сімей.

Підписано меморандум про співпрацю між Вижницькою районною радою та Чернівецьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства.29.01.2021 15:07

Про розгляд проєктів рішень Чернівецької районної ради

Про розгляд проєктів рішень Чернівецької районної ради
На розгляд майбутньої сесії Чернівецької районної ради пропонується низка проєктів рішень.14.12.2020 17:58

Відбулося перше пленарне засідання сесії Чернівецької районної ради VIII скликання

Відбулося перше пленарне засідання сесії Чернівецької районної ради VIII скликання
Новообрані депутати склали присягу, обрали голову Чернівецької районної ради та чотирьох заступників голови.23.06.2020 10:59

Про зміни в режимі роботи працівників виконавчого апарату Чернівецької обласної ради

Про зміни в режимі роботи працівників виконавчого апарату Чернівецької обласної ради
З 22 червня 2020 року на період карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України епідемії COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2,робочий час працівників виконавчого апарату Чернівецької обласної ради розпочинається о 08.00. Перерва на обід з 12.00 до 12.45, у п'ятницю - з 12.00 до 13.00. Завершення робочого дня о 17.00, у п'ятницю - о 15.45.
Зазначений режим роботи впроваджено з метою запобігання скупченню громадян в громадському транспорті, на шляхах прямування на роботу/з роботи та попередження подальшого поширення епідемії COVID-19.09.12.2019 11:19

На апаратній нараді в обласній державній адміністрації

На апаратній нараді в обласній державній адміністрації
Керівник крайової представницької влади Іван Мунтян взяв участь в апаратній нараді, яка відбулась сьогодні під головуванням керівника обласної державної адміністрації Сергія Осачука. Голова обласної ради щиро привітав керівника крайової виконавчої влади з нагоди призначення на високу та відповідальну посаду та висловив впевненість в успішній подальшій співпраці задля стрімкого розвитку Чернівецької області.26.11.2019 16:26

Чернівецька область отримає власну Стратегію розвитку

Чернівецька область отримає власну Стратегію розвитку
Виконувачка обов’язків голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь в роботі спільного засідання керівного комітету та робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2027 року та плану заходів з її реалізації у 2021 – 2023 роках.
Проєкт визначає місію Чернівецької області, як самобутнього краю нових можливостей для розвитку особистості, збереження та примноження національних культурно-духовних цінностей та буковинських традицій господарювання.
Стратегічними напрямками, що окреслені у проекті, є підвищення конкурентоспроможності регіону, розвиток потенціалу гірських територій і людського капіталу, створення комфортних та безпечних умов проживання.08.10.2019 09:46

Про скликання третього пленарного засідання 33-ї сесії Чернівецької обласної ради VII скликання

Про скликання третього пленарного засідання 33-ї сесії Чернівецької обласної ради VII скликання
Згідно з відповідним розпорядженням голови Чернівецької обласної ради № 314 від 7 жовтня 2019 року на підставі статті 46-ї та частини 6 і 7 статті 55-ї Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 розділу II Регламенту Чернівецької обласної ради VII скликання 09 жовтня 2019 року об 11-00 в сесійній залі обласної ради (м. Чернівці, вул.Грушевського,1) відбудеться третє пленарне засідання 33-ї сесії обласної ради.20.10.2016 18:23

Іван Мунтян: Представницька та виконавча гілки влади краю приречені працювати разом на благо громади

Іван Мунтян: Представницька та виконавча гілки влади краю приречені працювати разом на благо громади
Сьогодні, 20 жовтня, керівник представницької влади краю Іван Мунтян разом із головою Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Фищуком провів нараду за участю голів районних державних адміністрацій, районних рад та об’єднаних територіальних громад області. Розглянуто питання про виконання місцевих бюджетів усіх рівнів, хід опалювального сезону та підготовку дорожнього господарства регіону до зими.19.05.2016 12:51

Іван Мунтян: Повернення лісів АПК у власність територіальних громад Буковини – знакова подія

Іван Мунтян: Повернення лісів АПК у власність територіальних громад Буковини – знакова подія
Сьогодні, 19 травня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька провели засідання комісії обласної ради з прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області земельних лісових ділянок, участь у якому взяли представники депутатського корпусу та керівники районних рад регіону.16.05.2016 16:30

Громади Буковини отримають додатковий інструмент для залучення коштів у розвиток своїх територій

Громади Буковини отримають додатковий інструмент для залучення коштів у розвиток своїх територій
Робоча нарада з питання створення обласного фонду місцевого розвитку як інструменту підвищення конкурентоспроможності громад Чернівецької області відбулася сьогодні, 16 травня. Участь у нараді, що відбулася за сприяння проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, керівники обласної та районних державних адміністрацій та райрад, депутати обласної ради та начальники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, голови об’єднаних громад Буковини, координатор вказаного проекту Наталія Белюкіна, начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради Юрій Цимбалюк, представники регіональних неурядових організацій.30.03.2016 12:33

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 75-річчя Івана Миколайчука

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 75-річчя Івана Миколайчука
Перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька взяла участь у засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення 75-річчя від дня народження видатного українського кінорежисера, кіносценариста та актора Івана Миколайчука.
Йшлось про стан виконання запланованих заходів для проведення святкування на належному рівні, їх інформаційне забезпечення, про проведення капітального ремонту, реконструкції та технічного переоснащення кінотеатру ім. І.Миколайчука в Чернівцях, встановлення пам’ятника митцю.
Обговорювались проблеми, які виникають щодо фінансового та господарського забезпечення заходів, зокрема, проведення фестивалю «На гостити до Івана», забезпечення участі цілої низки творчих колективів, численних гостей з всієї України та зарубіжжя.03.09.2015 15:58

Михайло Гайничеру запропонував забезпечити деревиною місцеві підприємства та збудувати дороги за рахунок транскордонних проектів

Михайло Гайничеру запропонував забезпечити деревиною місцеві підприємства та збудувати дороги за рахунок транскордонних проектів
Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у роботі колегії обласної державної адміністрації, на якій розглядались підсумки соціально-економічного розвитку Чернівецької області за І півріччя 2015 року. Керівник облради запропонував Чернівецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства до 15 вересня підготувати дієвий механізм забезпечення деревообробних підприємств області деревиною та прозвітувати про виконану роботу на спільному засіданні колегії ОДА та облради. Михайло Гайничеру запропонував також управлінням житлово-комунального господарства, інфраструктури, культури, Департаментам охорони здоров’я, освіти і науки, соціального захисту населення ОДА до 1 жовтня нинішнього року розробити плани переобладнання котелень на використання альтернативних джерел енергії, в першу чергу за рахунок позабюджетних джерел фінансування.14.05.2015 10:49

Проводиться конкурсний відбір програм та проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Проводиться конкурсний відбір програм та проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку
Відбулось організаційне засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, співголовою якої є заступник голови обласної ради Валентин Маніліч.

Члени комісії, серед яких є депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних громад області, розглянули порядок проведення оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку відповідно до вимог постанов Кабінету Міністрів України та наказу Мінрегіону.25.04.2014 13:27

Стан справ у Держказначействі ставить під загрозу перспективи реалізації транскордонних проектів

Стан справ у Держказначействі ставить під загрозу перспективи реалізації транскордонних проектів
Голова обласної ради Михайло Гайничеру спільно із головою обласної державної адміністрації Романом Ванзуряком звернулись до Прем’єр-Міністра України Арсенія Яценюка щодо проблем, які виникають із виконанням проектів технічної допомоги, зокрема, проектів транскордонної співпраці в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013», учасниками яких є бюджетні установи Чернівецької області.
У зв’язку із затримкою, а подекуди і відсутністю проплат органами Державної казначейської служби коштів, виділених Євросоюзом на виконання заходів проектів, постає загроза їх зриву. Якщо у першій половині 2013 року зазначені проплати здійснювались із деякими затримками, то вже у другому півріччі 2013 - на початку 2014 року – практично припинились. Така ситуація загрожує відтермінуванням перерахування наступних траншів, припиненням фінансування проектів або навіть вимогою про повернення вже виділених коштів ЄС і ставить під загрозу подальшу участь суб’єктів господарювання Чернівецької області в міжнародних програмах технічної допомоги.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua