Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Медицина

Прес-центр

Новини - Медицина

14.04.2021 15:25

Керівництво ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» проводило презентацію капітально реконструйованого хірургічного корпусу та приймального покою

Керівництво ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» проводило презентацію капітально реконструйованого хірургічного корпусу та приймального покою
«Кількість онкологічних захворювань щороку статистично збільшується. Коли цей заклад з’явився 1968 року, послуги отримували 2500 пацієнтів. У 2018 році ця цифра збільшилася до 6252 пацієнтів. Тобто існує проблема онкологічних захворювань та потреба у якісному медичному обслуговуванні. Ми всебічно підтримуємо роботу керівництва центру, направлену на покращення надання послуг пацієнтам. Реконструкція об’єкта, яку ми бачимо сьогодні, є свідченням того, що медицина в області розвивається та проводиться ефективна робота в цьому напрямку», — зазначив перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор.

Обговорювали пріоритетні плани подальшого розвитку підприємства, а саме облаштування бункера під лінійний прискорювач. Згідно з проєктно-кошторисною документацією, вартість об'єкта на 2021 рік складає 24 млн грн.
Рішенням 2-ї сесії Чернівецької обласної ради про внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік за бюджетною програмою виділять 5 млн грн на реконструкцію блока променевої терапії з добудовою приміщення для розміщення лінійного прискорювача з планувальною системою. Частину радіологічного відділення збираються реконструювати за власний кошт підприємства. Облаштування спеціалізованого приміщення є основною умовою для отримання онкологічним центром надточного променевого обладнання — лінійного прискорювача.18.02.2021 14:46

Реконструкція у лікувальних корпусах ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» триває

Реконструкція у лікувальних корпусах ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» триває
Микола Гуйтор відвідав ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» та спільно з головним лікарем Сергієм Цинтарем оглянув територію та лікувальні корпуси закладу, у яких зараз триває реконструкція.
Наразі здійснюється реконструкція підрозділу анестезіології, інтенсивної терапії та політравми, де буде встановлено найсучаснішу систему подачі медичних газів та киснегенератор. Водночас, триває капітальний ремонт одного з хірургічних блоків, який проводиться із залученням іноземних інвестицій.
Роботи розпочалися ще у вересні минулого року і вже спостерігаються перші результати.18.02.2021 12:14

Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбав 22 карети «швидкої»

Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбав 22 карети «швидкої»
Сьогодні, 18 лютого, випускають на лінію 6 автомобілів, які поїдуть до Заставни, Глибокої, Кіцманя та Чернівців. Презентація перших 8 санітарних автомобілів відбулася у листопаді минулого року і вони вже працюють в Сокирянах, Кельменцях, Банилові Підгірному, Красноїльську, Новоселиці та у Чернівцях.02.02.2021 16:31

У лютому в Сокирянській лікарні запрацює відділення гемодіалізу

У лютому в Сокирянській лікарні запрацює відділення гемодіалізу
Ремонт приміщення гемодіалізу Сокирянської лікарні розпочався в лютому 2020 року. За рахунок коштів районного бюджету на ці потреби було виділено понад 180 тисяч гривень. За угодою з німецьким підприємством-постачальником придбано спеціальне обладнання для відділення.

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко висловив свої привітання з цієї нагоди та наголосив, що наразі, приміщення облаштовані та підготовлені згідно з вимогами чинного законодавства.24.01.2020 15:21

Голова Чернівецької обласної ради відкрив новостворену єдину екстрену оперативну диспетчерську службу медичної допомоги.

Голова Чернівецької обласної ради відкрив новостворену єдину екстрену оперативну диспетчерську службу медичної допомоги.
Кошторисна вартість проведених робіт склала 10 млн. 511,5 тис. Чверть цієї суми надійшло з обласного бюджету, решта 75 відсотків – з державного бюджету. Депутати обласної ради виділили понад 2 млн. 910 тис. грн на проведення робіт та закупівлю обладнання.23.01.2020 16:07

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відкрив оновлене відділення недоношених дітей в ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня».

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відкрив оновлене відділення недоношених дітей в ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня».
Очільник Буковинського парламенту відкрив сьогодні оновлене відділення недоношених дітей в ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня». Понад 4 млн грн виділили депутати обласної ради на ремонт відділення та придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів.28.03.2019 10:08

З метою підвищення якості медичного обслуговування населення

З метою підвищення якості медичного обслуговування населення
Депутати Чернівецької обласної ради на пленарному засіданні 30-ї сесії обласної ради ухвалили рішення про реорганізацію низки комунальних установ медичного профілю.26.01.2017 16:18

У столиці Буковини відкрито новозбудований корпус обласного реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами

У столиці Буковини відкрито новозбудований корпус обласного реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами
Відкриття бальнеологічного комплексу, харчоблоку та пансіонату обласної комунальної установи «Обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи» відбулося сьогодні, 26 січня. Участь в урочистостях з цієї нагоди взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Так, керівник представницької влади регіону оглянув приміщення новозбудованого корпусу реабілітаційного центру, а також оцінив якість будівельних та оздоблювальних робіт.16.09.2016 09:46

На урочистостях з нагоди Дня фармацевтичного працівника

На урочистостях з нагоди Дня фармацевтичного працівника
Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила на урочистих зборах з нагоди Дня фармацевтичного працівника. «Від вашої фахової, злагодженої роботи багато в чому залежить така суспільна цінність, як здоров’я людей», - наголосила вона, звертаючись до присутніх в актовому залі палацу «Академічний» представників галузі. «За нинішніх ринкових умов ваші колеги часто перебирають на себе невластиві їм функції дільничного терапевта, медичної сестри, ба навіть медичного психолога. Ці надзвичайно потрібні для загального блага обов’язки ви з честю виконуєте!», - наголосила Інга Маковецька. Посадовець тепло привітала працівників закладів фармацевтичної галузі краю від імені голови обласної ради Івана Мунтяна та депутатського корпусу крайового парламенту.15.09.2016 14:34

На Буковині змагаються у фаховій майстерності кращі медсестри

На Буковині змагаються у фаховій майстерності кращі медсестри
Заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук тепло привітав організаторів, учасниць та гостей X Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал-2016», урочисте відкриття якого відбулось сьогодні. Посадовець високо оцінив внесок середнього медичного персоналу у справу надання медичних послуг населенню, особливо - в зоні проведення АТО на Сході України. Віталій Мельничук побажав учасницям конкурсу нових перемог та здобутків у справі підвищення професійної майстерності, удосконаленні вмінь та навичок ефективного надання медичної допомоги.02.10.2015 17:29

Но офіційній церемонії відкриття медичного центру "Angelholm" в Чернівцях

Но офіційній церемонії відкриття медичного центру "Angelholm" в Чернівцях
Голова Чернівецької обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ взяв участь та виступив на урочистій церемонії офіційного відкриття шведсько-українського медичного ортопедичного центру «Енгельхольм» («Angelholm»). У своєму вітальному слові він підкреслив важливість функціонування центру з новітнім обладнанням та сучасними медичними технологіями, який спеціалізується на ортопедії. Керівник обласної представницької влади наголосив, що новостворений медичний заклад пройшов непростий шлях становлення, що пов’язано із застосуванням новаторських методик діагностики, оперативних втручань, післяопераційної реабілітації та амбулаторного лікування хворих, які дотепер не використовувались у вітчизняній медицині. Завдяки ентузіазму головного лікаря центру, експерта в галузі ендопротезування, заслуженого лікаря України Ярослава ВАСИЛЬЧИШИНА, лікарів - науковців Ірини МАКОВІЙЧУК, Оксани АНДРІЄЦЬ, у 2012 році в Чернівецькому центрі «Angelholm» було створено відділення інтервенційної кардіології з новітнім ангіографом, що дало можливість успішно проводити в Чернівцях коронарографію та стентування коронарних судин серця.14.05.2015 14:59

Голова обласної ради обговорив з представником МОЗ можливості для забезпечення безкоштовних екстрених оперативних втручань на серці

Голова обласної ради обговорив з представником МОЗ можливості для забезпечення безкоштовних екстрених оперативних втручань на серці
Голова обласної ради Михайло Гайничеру зустрівся з головним позаштатним спеціалістом МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих», доктором медичних наук Костянтином Руденком, який разом з групою фахівців з питань кардіології та кардіохірургії прибув у Чернівецьку область в рамках Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф». На зустрічі були присутня також головний лікар обласного кардіологічного диспансеру Ірина Маковійчук та директор Департаменту охорони здоров`я ОДА Оксана Андрієць.
З огляду на високий рівень серцево-судинних захворювань та нагальну потребу протидії його зростанню, обговорювались додаткові можливості для забезпечення кардіодиспансеру, який є об`єктом обласної комунальної власності, необхідним для надання екстреної медичної допомоги обладнанням. Михайло Гайничеру висловився за розширення партнерства з приватними структурами, які мають у власності або можуть придбати дороговартісне медичне обладнання, котре можна використовувати для надання екстреної медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання.24.04.2014 10:13

У Великодні свята Новоселиччина отримала автомобіль швидкої медичної допомоги

У Великодні свята Новоселиччина отримала автомобіль швидкої медичної допомоги
У Новоселиці за участю голови районної ради Романа Кригана, голови районної державної адміністрації Віталія Балти, голови Глибоцької районної ради Григорія Ванзуряка, заступника голови Хотинської райдержадміністрації Анатолія Сухаря, керівників комунальних установ закладів охорони здоров’я та громадськості міста відбулось урочисте вручення автомобілів швидкої медичної допомоги для Прутського відділення, яке обслуговує Новоселицький, Глибоцький та Хотинський райони.11.02.2014 11:37

На Глибоччині підсумували роботу медичної галузі за 2013 рік

На Глибоччині підсумували роботу медичної галузі за 2013 рік
Днями за участю голів Глибоцької районної ради Валерія Ротаря та районної державної адміністрації Миколи Загарюка відбулося засідання медичної ради району. Про це повідомили у Глибоцькій районній раді. Головуючий медичної ради, депутат обласної ради, головний лікар Глибоцького району Іван Шкробанець проаналізував роботу лікувально-профілактичних закладів за 2013 рік та окреслив завдання щоло її удосконалення на 2014 рік. За його словами, на сьогоднішній день заклади охорони здоров’я району представлені центральною районною комунальною лікарнею, 19 лікарськими амбулаторіями загальної практики сімейної медицини та 43 дільницями загальної практики сімейної медицини при Глибоцькому районному центрі ПМСД, 7 фельдшерсько-акушерськими пунктами та 7 фельдшерськими пунктами. В минулому році на галузь охорони здоров’я було виділено 36,6 млн.грн. На медикаменти витрати склали 1,8 млн.грн., з яких 752,0 тис.грн. на забезпечення безкоштовними лікарськими засобами пільгової категорії населення.21.05.2013 14:08

Відкрито фінансування перинатального центру на Буковині

Відкрито фінансування перинатального центру на Буковині
Заступник голови обласної ради Валентин Маніліч взяв участь у засіданні Експертної комісії з реалізації Національного проекту «Нове життя» щодо відкриття фінансування для створення Чернівецького перинатального центру у 2013 році, яке відбулось у Києві. Як повідомив Департамент охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА, керівник проекту «Нове життя» Віктор Сірман відзначив, що рішення про відкриття фінансування перинатального центру на Буковині базувалося на професійній підготовці всіх необхідних документів та конструктивному вирішенні суперечливих питань. «Представниками регіону була виконана велика робота, тому сподіваюся й на ефективну співпрацю в подальшому та впевнений, що відкриття високоспеціалізованого закладу надання перинатальної допомоги ІІІ рівня значно покращить демографічні показники Чернівецької області», - підкреслив він.
У своїй доповіді директор Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Ігор Шкробанець зауважив, що фахівці відомства намагалися максимально врахувати усі можливості та напрацювання регіону, аби реалізувати проект якісно та з оптимальним використанням фінансових та інших ресурсів.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua