Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Медицина >  В ОКНП " Чернівецький обласний медичний діагностичний центр" відкрито нове сучасне відділення

Прес-центр

Новини

24.11.2021 09:38

В ОКНП " Чернівецький обласний медичний діагностичний центр" відкрито нове сучасне відділення |  Медицина

Тема новини: Назва теми

В ОКНП " Чернівецький обласний медичний діагностичний центр" відкрито нове сучасне відділення "Малоінвазивних методів діагностики та лікування - офісної гістероскопії», що на думку ВООЗ, є "золотим стандартом" в діагностиці патології порожнини матки. 

Це вплинуло на рішення підприємства про розширення послуг, які надає Діагностичний центр з подальшим контрактуванням з НСЗУ окремим пакетом за програмою медичних гарантій.

За сприяння голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка зроблений ремонт в приміщенні, закуплено обладнання, створені сучасні умови перебування пацієнтів в палатах відділення.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua