Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Співчуття

Прес-центр

Новини - Співчуття

18.01.2022 20:02

Щирі співчуття родині Михайла Павлюка з приводу важкої втрати

Щирі співчуття родині Михайла Павлюка  з приводу важкої втрати
Чернівецька обласна рада висловлює найщиріші співчуття родині заступника голови Чернівецької обласної ради Михайла Павлюка у зв’язку з непоправною втратою — смертю рідної бабусі Зої Захарівни Павлюк.

Прекрасний педагог, прихильниця здорового способу життя та наставниця для багатьох поколінь буковинців, Зоя Захарівна, відійшла у вічність на 88-му році життя.

У ці важкі для родини дні поділяємо всю глибину невимовного горя та висловлюємо щирі співчуття всім, хто знав Зою Захарівну, хто був поруч, любив та поважав її.

Сумуємо разом з родиною, підтримуємо у годину скорботи.

Світла та вічна пам’ять!12.01.2022 08:48

Чернівецька обласна рада висловлює щирі співчуття з приводу непоправної втрати – передчасної смерті заступниці директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Галини Рудої

Чернівецька обласна рада висловлює щирі співчуття з приводу непоправної втрати – передчасної смерті заступниці директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Галини Рудої
Її серце перестало битися на 54 році життя.

Галина Руда – відмінник освіти України (2000), сертифікований коуч, консультант; нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України й грамотами Чернівецької обласної ради, управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Глибоко сумуємо та висловлюємо співчуття родині померлої. Поділяємо ваше горе та підтримуємо у годину скорботи. Галина Василівна назавжди залишиться в пам’яті всіх тих, хто її знав доброю людиною та професіоналом своєї справи.

Вічна світла пам’ять!  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua