Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

10.03.2017 14:50
Чернівецький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»


    оголошує тендер на закупівлю послуг з перевезень автомобільним транспортом на 2017рік відповідно до умов конкурсної документації, що додається.

10.03.2017 14:43
Чернівецький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»


    оголошує тендер на закупівлю поліграфічних послуг на 2017рік відповідно до умов конкурсної документації, що додається.

10.03.2017 14:35
Чернівецький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»


    оголошує тендер на закупівлю послуг з організації харчування на 2017рік відповідно до умов конкурсної документації, що додається.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Соціально-економічний розвиток

Прес-центр

Новини - Соціально-економічний розвиток

04.06.2015 17:52

Відбулось обговорення проекту Стратегії розвитку області до 2020 року

Відбулось обговорення проекту Стратегії розвитку області до 2020 року
Сьогодні відбулось обговорення проекту Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2020 року, у якому взяли участь голова обласної ради Михайло Гайничеру, голова облдержадміністрації Олександр Фищук, заступники голови обласної ради та голови облдержадміністрації, депутати облради, керівники управлінь та відділів ОДА, науковці різних чернівецьких вузів, представники громадських організацій, журналісти. Розробником Стратегії виступило Товариство науковців та інтелектуальної молоді за сприяння Департаменту економічного розвитку ОДА, а представив присутнім проект документу один із його авторів – доцент економічного факультету ЧНУ Євген Ткач.

Відзначивши доробок вчених та їхні зусилля, спрямовані на вдосконалення проекту Стратегії, голова обласної ради Михайло Гайничеру акцентував увагу на окремих особливостях розвитку нашого краю та конкретних об’єктах, стратегічне значення яких для області повинно знайти своє відображення в обговорюваному документі. Зокрема, він наголосив на необхідності розбудови мережі пунктів пропуску через кордон. Питання їх кількості доречно узгодити з румунськими колегами з огляду на європейські норми та включити його до Стратегії. Голова облради також вважає, що внесення до цього документу питання будівництва Новодністровьскої ГАЕС підкреслить прагнення завершити його у найближчі роки, хоча здійснюється воно за кошти державного бюджету.18.02.2014 15:56

У Новоселицькому районі підвели підсумки соціально-економічного розвитку за 2013 рік

У Новоселицькому районі підвели підсумки соціально-економічного розвитку за 2013 рік
За участю голови районної ради Деомида Шови, міського, сільських голів, керівників організацій та районних служб відбулось засідання колегії райдержадміністрації, яке провів голова РДА Георгій Нікітович.
Як повідомили у Новоселицькій районній раді, присутні обговорили підсумки соціально-економічного розвитку району за 2013 рік. Зокрема, серед минулорічних досягнень відзначено ріст валового збору зернових культур у порівнянні з 2012 роком на 20484 тонни, відсутність заборгованості по заробітній платі, створення 921 нового робочого місця, пожежних команд в населених пунктах, завершення окремих інвестиційних проектів. Водночас, основними недоліками названо ріст податкового боргу до Державного бюджету, недовиконання п’яти сільських бюджетів, зменшення обсягу виробництва окремих видів промислової продукції, заборгованість за спожиті електроенергію та природний газ.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua