Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Привітання

Прес-центр

Новини - Привітання

22.08.2020 21:55

ПРИВІТАННЯ з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

ПРИВІТАННЯ з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України
Керівництво, колегія та депутатський корпус Чернівецької обласної ради щиро та сердечно вітають з нагоди знаменних дат - Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!01.10.2015 10:05

Голова Верховної Ради України привітав ЧНУ із 140-річчям

Голова Верховної Ради України привітав ЧНУ із 140-річчям
Надійшло вітання Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана викладачам, працівникам, студентам та випускникам Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з нагоди 140-річчя вузу. «Ваш престижний університет європейського рівня гідно продовжує найкращі освітні та наукові традиції, є потужним інтелектуальним центром Буковини, - йдеться у вітанні. – Переконаний, що ваш колектив і надалі примножуватиме наукові здобутки, забезпечуватиме розвиток української вищої школи, даватиме путівку в життя талановитій молоді». У цей святковий день Володимир Гройсман побажав всім наснаги, міцного здоров’я та невичерпної енергії у розбудові нової України.06.08.2015 14:28

Голова Верховної Ради України привітав буковинців з ювілейною річницею заснування області

Голова Верховної Ради України привітав буковинців з ювілейною річницею заснування області
Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман привітав жителів Чернівецької області з 75-ю річницею її утворення. «Ваш мальовничий край має багатовікову історію та культуру, сповнене яскравими подіями сьогодення. Чернівецька область славиться природними та рекреаційними ресурсами, потужним економічним потенціалом, вагомими досягненнями у міжрегіональній і міжнародній співпраці, а головне – працьовитими, сумлінними й гостинними людьми, - йдеться у привітанні. – Саме на Буковині органічно поєдналися європейська ментальність та українська духовність, національна самобутність і відкритість до здобутків інших культур». Володимир Гройсман побажав «і надалі жити й працювати у мирі та злагоді на поліетнічній, багатоконфесійній, багатомовній і щедрій українській землі, плекати у серці любов до Вітчизни, звеличуючи її добрими словами».07.03.2014 09:08

Привітання голови обласної ради Михайла Гайничеру з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Привітання голови обласної ради Михайла Гайничеру з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня
Дорогі наші, милі жінки!
Шановні буковинки!


Щиро вітаю вас з прекрасним святом весни та краси. Попри всі труднощі та негаразди, 8 Березня саме той день коли ми, чоловіки, маємо чудову нагоду сказати вам наскільки важливе місце ви посідаєте у нашому житті.
Дякуємо вам за любов і ніжність, за те, що у найскладніших життєвих ситуаціях ми відчуваємо вашу підтримку, мудрість та доброту. Ми хочемо, щоб ви були поруч, дбали про затишок у домі, виховували наших дітей, щоб у ваших душах були спокій і любов. Нам потрібні ваша тактовність, зваженість, здатність прощати нас і любити такими як ми є. Лише вам завдячуємо всім найкращим, що є у нашому житті.
Кожна з вас заслуговує на втілення своїх найсміливіших мрій та сподівань, і я щиро бажаю, щоб майбутнє перевершило ваші очікування. Весняного вам настрою, радості, задоволення від життя та того, ні з чим незрівнянного, щасливого блиску в очах коханої і закоханої жінки.31.10.2013 16:11

Жителів Чернівецької області з нагоди 95-ї річниці Буковинського віча привітав Голова Верховної Ради України

Жителів Чернівецької області з нагоди 95-ї річниці Буковинського віча привітав Голова Верховної Ради України
На адресу Чернівецької обласної ради надійшло вітання від Голови Верховної Ради України Володимира Рибака жителям Чернівецької області з нагоди 95-ї річниці Буковинського віча.
«3 листопада 1918 року ваші героїчні земляки зібралися на велелюдне Буковинське віче, щоб на повний голос сповістити всьому світові про одвічне прагнення буковинців жити в єдиній Україні. Їхню славну естафету перейняли тисячі патріотів, які вкладали свої розум і душу у боротьбу за національне визволення», – йдеться у вітанні.
«Цього святкового дня бажаю вам міцного здоров’я, щастя, нових звершень, життєвих гараздів. Глибоко переконаний, що мудрість, терпимість, працьовитість і безмежний патріотизм нинішнього покоління буковинців допоможуть довершити те, за що впродовж багатьох десятиліть боролися кращі сини і дочки України, – збудувати таку державу, про яку вони мріяли і заради якої сповна віддавали себе. Нехай відзначення цієї історичної віхи згуртовує усіх нас на нові успіхи та досягнення», – зазначив Володимир Рибак.11.08.2012 15:47

З нагоди Дня будівельника

З нагоди Дня будівельника
Голова Чернівецької обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ привітав працівників будівельної галузі області з нагоди професійного свята. «Високий професіоналізм, творчий підхід до обраної справи, цілеспрямованість і наполегливість здавна притаманні буковин¬ським будівельникам, які успішно впроваджують новітні виробничі технології, дбають про створення сучасних промислових споруд, об’єктів соціально-культурного призначення, споруджують комфортне, затишне та доступне житло для мешканців сіл, селищ та міст Чернівецької області», - говориться у привітанні. Керівник крайової представницької влади побажав працівникам та ветеранам будівельної галузі краю міцного здоров’я, життєвих гараздів, Божого благословення, нових успіхів у щоденній праці в ім’я покращання добробуту їхніх родин, на благо Буковинської громади.16.04.2012 19:29

Голова Чернівецької обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ у телеефірі привітав з Великоднем жителів області та гостей Буковини

Голова Чернівецької обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ у телеефірі привітав з Великоднем жителів області та гостей Буковини

Шановні краяни та поважні гості Буковинського краю! Дорогі друзі!

Невимовна краса та духовна велич Пасхального дійства споконвічно надихає християн на святковий, піднесений лад. От і цього року на зміну очікуванню свят­кового таїн­ства прийшла жадана Великодня пора. Сьогодні я звертаюсь до вас, доро­гі друзі, зі словами щирої поваги та глибокої вдяч­ності за притаманні вам муд­рість і зваженість, за невтомну, щоденну працю на благо ваших родин та буковинської громади, за джерельну віру, духовну міць та добро­чес­ність! Я щиро прагну того, щоби світлий Вели­кде­­нь завітав нині у кожну домівку, щоби величне свято Пасхи засяяло щастям і радіс­­тю у кожному серці, спонукаючи нас до шляхетних вчинків, до відродження споконвічних християнських чеснот добра та милосердя, мудрості і толерантності, життєвої правди та працьовитості невтомних рук привітних господарів багатомовної буковинської землі!

Вірю, що ваша щира увага та турбота про знедолених та нужденних повернеться до вас сторицею духовних та матеріальних благ, забринить сльозою вдячності в очах тих, хто сьогодні найбільш потребує нашої опіки та піклування! Тож нехай цілюще благо­словення Боже завжди і всюди супро­вод­жує вас, додає життєвих сил і наснаги, здоров’я та щастя на довгі і славні літа! Зі святом вас, поважні мої земляки, з Пресвітлим Великоднем! Хрістос Воскрєс! Христос амвіят! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!21.03.2011 11:56

З нагоди ювілеїв визначних буковинців

З нагоди ювілеїв визначних буковинців
Заступник голови обласної ради Валентин МАНІЛІЧ підписав розпорядження про нагородження Валерія Івановича ЦИБУХА, Надзвичайного і Повноважного Посла України, Голову Ради громадської організації земляцтва буковинців в м. Києві «Буковина», Заслуженого працівника культури України за видатні заслуги у царині державотворення, дипломатичної служби та розбудови демократичного українського суспільства, піднесення міжнародного авторитету, багаторічну плідну працю в органах законодавчої та виконавчої державної влади, значний особистий внесок у життя буковинської громади та з нагоди 60-річчя від дня народження.12.01.2011 18:07

Президент України Віктор Федорович ЯНУКОВИЧ надіслав вітання голові Чернівецької обласної ради Василю ВАТАМАНЮКУ

Президент України Віктор Федорович ЯНУКОВИЧ надіслав вітання голові Чернівецької обласної ради Василю ВАТАМАНЮКУ
Президент України Віктор Федорович ЯНУКОВИЧ надіслав вітання голові Чернівецької обласної ради Василю ВАТАМАНЮКУ з нагоди дня його народження. «Упевнений, що завдяки Вашому професіоналізму, досвіду роботи та мудрому керівництву, - йдеться у привітанні глави Української держави, - славетний Буковинський край і надалі зберігатиме статус регіону з потужним економічним потенціалом, багатими народними традиціями та працьовитими жителями». Президент України побажав очільнику крайової представницької влади Буковини міцного здоров'я, успіхів, довгих років життя, нових перемог і творчих злетів на ниві служіння народу України.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua