Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність фракцій обласної ради

Прес-центр

Новини - Діяльність фракцій обласної ради

24.06.2015 10:55

Заява депутатської фракції політичної партії «Народний Фронт» в Чернівецькій обласній раді

Заява депутатської фракції політичної партії «Народний Фронт» в Чернівецькій обласній раді
На 3-му пленарному засіданні 31-ї сесії Чернівецької обласної ради 18.06.2015 року розглядалось питання «Про проект перспективного плану формування територій громад Чернівецької області». З початку обговорення і до прийняття рішення з цього питання всі присутні на сесії депутати фракції політичної партії «Народний фронт» голосували «ЗА» прийняття позитивного рішення з цього питання.
Ми, усвідомлюємо, що саме в ці дні і в Україні, і в Чернівецькій обласній раді, зокрема, вирішується: чи відбудеться реформа місцевого самоврядування, чи знову ми відкотимось назад? Децентралізація і реформування місцевого самоврядування – це реальний шлях до підвищення якості життя буковинців і українців кожного села, селища, міста. Держава не повинна вирішувати наші локальні проблеми на місцях. Весь світовий досвід доказує, що ці проблеми ефективно вирішуються тільки на місцевому рівні. Нині діюча модель управління і місцевого самоврядування давно вичерпала свої можливості.01.02.2014 12:07

Надійшли проекти рішень від депутатів опозиційних фракцій

Надійшли проекти рішень від депутатів опозиційних фракцій
У виконавчий апарат обласної ради надійшли проекти рішень від депутатів опозиційних фракцій, які вони планують внести на розгляд сесії відповідно до домовленостей, досягнутих на засіданні колегії обласної ради вчора, 31 січня.
Зазначені проекти рішень відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» розміщені на офіційному сайті обласної ради у розділі «Документи ради». Таким чином, всі перешкоди для проведення сесії обласної ради зняті.18.07.2013 17:39

Звернення депутатської фракції Партії регіонів Чернівецької обласної ради щодо збереження за населеними пунктами Кіцманського та Заставнівського районів Чернівецької області статусу території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС

Звернення депутатської фракції Партії регіонів Чернівецької обласної ради щодо збереження за населеними пунктами Кіцманського та Заставнівського районів Чернівецької області статусу території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС
В Чернівецьку обласну раду надійшли Експертні висновки про радіологічний стан населених пунктів Чернівецької області, які підготувала експертна група, створена Національною комісією з радіаційного захисту населення України. Експертна група дійшла висновку, що 14 населених пунктів Заставнівського та Кіцманського районів не відповідають критеріям зонування і не можуть бути віднесені до зон радіоактивного забруднення, встановлених чинним законодавством України.
Ми, депутати Чернівецької обласної ради від Партії регіонів, глибоко стурбовані можливістю втрати населеними пунктами Чернівецької області статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, адже зміни меж зон та статусу населених пунктів призведуть до зміни статусу громадян -мешканців зазначених населених пунктів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що може призвести до зростання соціальної напруги в цих районах.
Пропозицію про зміну статусу населених пунктів не підтримали також органи місцевого самоврядування і виконавчої влади Кіцманського та Заставнівського районів, Департамент охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації а також громадська організація «Чорнобильці Буковини», яким були надіслані для обговорення Експертні висновки про радіологічний стан населених пунктів Чернівецької області.04.07.2012 16:35

Про наступну сесію Чернівецької обласної ради

Про наступну сесію Чернівецької обласної ради
За підсумками засідання погоджувальної ради, яке відбулось 27 червня 2012 року за участю голови Чернівецької обласної ради Михайла ГАЙНИЧЕРУ, заступника голови обласної ради Валентина МАНІЛІЧА, уповноважених представників депутатських фракцій Чернівецької обласної ради Максима БУРБАКА («Фронт Змін»), Сільвії ВІЩУК («Батьківщина»), Георгія ГАЛИЦЯ (Партія регіонів), Назара ГОРУКА (ВО «Свобода»), Олександра ГРУШКА («Наша Україна»), пленарне засідання наступної Чернівецької обласної ради відбудеться орієнтовно 26 - 27 липня 2012 року.22.07.2011 15:52

Заява керівника фракції ВО "Свобода" в Чернівецькій обласній раді

Заява керівника фракції ВО "Свобода" в Чернівецькій обласній раді
Турбота про українців замінюється політичною доцільністю. Таке враження складається, коли спостерігаєш за діяльністю влади, у більшості випадків презентованої регіоналами. Це ж стосується і Чернівецької області. Зокрема, останніх подій в обласній раді, де минулого тижня керівництво ОДА, по-суті, здійснило спробу захопити контроль над обласним бюджетом. Приховуючи свої наміри гарними обіцянками щодо збільшення видатків на соціальну сферу, керівник фракції Партії регіонів Георгій Галиць, а згодом і голова ОДА Михайло Папієв, оприлюднюють заяви, у яких звинувачують опозицію у небажанні «поліпшувати життя краян вже сьогодні».18.07.2011 14:18

Заява фракції «Фронт Змін» у Чернівецькій обласній раді

Заява фракції «Фронт Змін» у Чернівецькій обласній раді
Фракція «Фронт Змін» у Чернівецькій обласній раді разом зі іншими опозиційними партіями не допустила порушення прав виборців через передачу головам обласної ради та обласної державної адміністрації права вносити зміни до обласного бюджету в міжсесійний період.
Саме це питання намагалася проштовхнути провладна більшість у Чернівецькій облраді. Для цього була влаштована позачергова сесія 14 липня, яка вже з самого початку проводилася з грубими порушенням регламенту і подібним порушенням завершилася.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua