Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність фракцій обласної ради >  Про наступну сесію Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

04.07.2012 16:35

Про наступну сесію Чернівецької обласної ради |  Діяльність фракцій обласної ради

Тема новини: Назва теми

        За підсумками засідання погоджувальної ради, яке відбулось 27 червня 2012 року за участю голови Чернівецької обласної ради Михайла ГАЙНИЧЕРУ, заступника голови обласної ради Валентина МАНІЛІЧА, уповноважених представників депутатських фракцій Чернівецької обласної ради Максима БУРБАКА («Фронт Змін»), Сільвії ВІЩУК («Батьківщина»), Георгія ГАЛИЦЯ (Партія регіонів), Назара ГОРУКА (ВО «Свобода»), Олександра ГРУШКА («Наша Україна»), пленарне засідання наступної Чернівецької обласної ради відбудеться орієнтовно 26 - 27 липня 2012 року.
     На сесії планується розглянути
питання: про інформацію керівників правоохоронних органів Чернівецької області щодо розслідування резонансних фактів хуліганських дій, пов'язаних з обласною організацією «Фронту змін»; про інформацію щодо реагування на депутатські запити, що внесені на попередніх сесіях обласної ради; про звернення депутатів Чернівецької обласної ради до Верховної Ради України щодо недопустимості наступу на українську мову; про звернення депутатів Чернівецької обласної ради до Президента України Януковича В.Ф. щодо ветування Закону України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень"  та низку інших питань, проекти рішень з яких опубліковані у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua