Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність фракцій обласної ради >  Заява депутатської фракції політичної партії «Народний Фронт» в Чернівецькій обласній раді

Прес-центр

Новини

24.06.2015 10:55

Заява депутатської фракції політичної партії «Народний Фронт» в Чернівецькій обласній раді |  Діяльність фракцій обласної ради

Тема новини: Назва теми

На 3-му пленарному засіданні 31-ї сесії Чернівецької обласної ради 18.06.2015 року розглядалось питання «Про проект перспективного плану формування територій громад Чернівецької області».  З початку обговорення і до прийняття рішення з цього питання всі присутні на сесії депутати фракції політичної партії «Народний фронт» голосували «ЗА» прийняття позитивного рішення з цього питання.

Ми, усвідомлюємо, що саме в ці дні і в Україні, і в Чернівецькій обласній раді, зокрема, вирішується: чи відбудеться реформа місцевого самоврядування, чи знову ми відкотимось назад? Децентралізація і реформування місцевого самоврядування – це реальний шлях до підвищення якості життя буковинців і українців кожного села, селища, міста. Держава не повинна вирішувати наші локальні проблеми на місцях. Весь світовий досвід доказує, що ці проблеми ефективно вирішуються тільки на місцевому рівні. Нині діюча модель управління і місцевого самоврядування давно вичерпала свої можливості.

Ми закликаємо депутатів, голів рад всіх рівнів не перетворювати прийняття перспективного плану формування територіальних громад у елемент політичної боротьби між партіями на теренах Буковини, а взяти участь у обговоренні і прийнятті такого перспективного плану на наступній сесії Чернівецької обласної ради. Без впровадження повноцінного місцевого самоврядування нам не збудувати європейської України.

Голова фракції Юлик С.Д.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua