Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування

Прес-центр

Новини - День для святкування

21.03.2021 08:27

Міжнародний день людей із синдромом Дауна

Міжнародний день людей із синдромом Дауна
21 березня 2021 року вдесяте відзначаємо Міжнародний день людей із синдромом Дауна, встановлений Резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у грудні 2011 року.

Цього дня у різних країнах світу відбуваються благодійні заходи задля підтримки «сонячних людей», створення належних умов для їх повноцінного розвитку, навчання, виховання, професійної орієнтації та соціально-психологічної адаптації.

Найважливіше - це привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими можливостями, адже вони трохи відрізняються від нормотипових. Проте, своєю добротою, щирістю, приголомшливою душевністю і безпосередністю часто перевершують їх.15.03.2021 11:55

Сьогодні, 15 березня, з нагоди Дня українського добровольця голова Чернівецької обласної ради нагородив Андрія Пуздряка та Сергія Скальда

Сьогодні, 15 березня, з нагоди Дня українського добровольця голова Чернівецької обласної ради нагородив Андрія Пуздряка та Сергія Скальда

Олексій Бойко вручив учасникам Революції гідності та бійцям добровольчих формувань почесні грамоти та пам’ятні подарунки.

Голова висловив повагу воїнам за героїзм на передових позиціях та незламний бойовий дух у мирному житті. Також подякував добровольцям за їхні стійкі переконання у захисті інтересів держави та активну громадську позицію.14.03.2021 14:55

На вшанування подвигу українських добровольців

На вшанування подвигу українських добровольців
Сьогодні, 14 березня 2021 року, у середмісті Чернівців відбулись урочистості з нагоди Дня українського добровольця. З вітальним словом до присутніх на зібранні бійців добровільних військових формувань, учасників АТО, волонтерів та громадських активістів, членів родин загиблих воїнів звернувся перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола ГУЙТОР.09.03.2021 08:54

207 річниця від дня народження видатного мислителя, просвітника, поета, митця Тараса Григоровича Шевченка

207 річниця від дня народження видатного мислителя, просвітника, поета, митця Тараса Григоровича Шевченка
9 березня 2021 року наш народ, усе світове українство відзначають славну 207 річницю від дня народження велета українського духу, видатного мислителя, просвітника, поета, митця Тараса Григоровича Шевченка.

З безсмертним іменем Кобзаря пов’язані найбільш славетні та драматичні сторінки національної історії, здобутки та звершення українців у різних сферах життя, трудові та бойові звитяги наших співвітчизників.

Тож будьмо гідними цього доленосного дороговказу! Єднаймося задля високої мети посісти належне місце «в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій» та бути рівними з-поміж рівних, гідними з-поміж гідних серед цивілізованих країн та народів Європи!

Нехай немеркнучий світоч Великого Кобзаря завжди палає в наших вдячних серцях!08.03.2021 10:08

Вітання з нагоди свята 8 Березня від голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка та депутатського корпусу VIII скликання

Вітання з нагоди свята 8 Березня від голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка та депутатського корпусу VIII скликання
Подібно до того, як пахне і розквітає весна, розпускається краса улюблених і дорогих нам жінок.

8 Березня - жіночої краси і чарівності, рівності і свободи, весняного натхнення і світлої радості!

Цей день є символом найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла.
Немає галузі у нашому житті, де б не працювали і не творили жінки, демонструючи при цьому зразки професійної майстерності, сумлінності, творчості і самовідданості.

Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

У цей прекрасний день хочеться побажати вам, дорогі жінки, міцного здоров’я, безмежного щастя, бути вільними, йти впевнено до своєї мети та втілювати власні задуми. Довгих вам років безхмарного життя у достатку, духовній гармонії та всеперемагаючій любові!05.03.2021 16:07

«8 Березня — саме той день, коли ми, чоловіки, маємо чудову нагоду сказати вам, наскільки важливе місце ви посідаєте у нашому житті»,-Олексій Бойко

«8 Березня — саме той день, коли ми, чоловіки, маємо чудову нагоду сказати вам, наскільки важливе місце ви посідаєте у нашому житті»,-Олексій Бойко
Із початком весни світ традиційно вітає жінок зі святом. Цей день прийнято асоціювати з квітами, красою, тендітністю...Проте, жінки вже давно довели світові, що їхні ролі в суспільстві не обмежуються такими традиційними поняттями, як берегиня, матір, домогосподарка. Жінки — сильні, розумні та цільоспрамовані — все частіше опановують так звані «чоловічі» професії. Вони займають керівні посади, роблять наукові відкриття та успішно реалізують себе у багатьох сферах.

Свято 8 Березня було започатковно як символ рівноправ’я та поваги до жінок. Усе частіше у цей день жінки висловлюють бажання не відчувати себе відокремленими від соціуму за гендерною приналежністю. І це викликає велику повагу, бо насправді в жінці поєднані сила та слабкість, розум та душа, ніжність та наполегливість. Зокрема, це своєю діяльністю доводять і жінки, які стали депутатками.04.03.2021 10:45

72 річниця з дня народження Володимира Івасюка

72 річниця з дня народження Володимира Івасюка
4 березня 2021 року мільйони шанувальників української естрадної пісні на всіх континентах планети Земля відзначатимуть 72 річницю від дня народження нашого славетного земляка, видатного композитора та виконавця, Героя України Володимира Михайловича Івасюка.

Минають роки, десятиліття але велична постать безсмертного автора вікопомної «Червоної рути», його швидкоплинне життя та геніальна творчість викликає й завжди викликатиме щиру цікавість та незмінну приязнь з боку численних прихильників «буковинського Орфея».

Найвища винагорода митця – всенародна любов та глибока шана - завжди супроводжуватимуть його славетне ім’я подібно до того, як стрімкі води Черемошу й Прута довіку будуть нагадувати людям про творчий подвиг та полум’яний життєвий чин нашого видатного краянина, митця та громадянина Володимира Івасюка!19.02.2021 15:37

День Державного Герба України

День Державного Герба України
Шановні буковнці!
Сьогодні разом із усім українством ми святкуємо День Державного Герба України.

19 лютого 1992 року постановою Верховної Ради України тризуб було затверджено як Малий герб незалежної України. Великий Герб України знаходиться ще у стадії розробки. На сьогодні до Верховної Ради України подано кілька варіантів законопроєктів.

Тризуб був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності і процвітання, символізуючи для українців в усьому світі нерозривний зв’язок із Батьківщиною. Він об’єднує українських патріотів, які сьогодні захищають наш суверенітет і територіальну цілісність України.

З повагою,
депутатський корпус та голова
Чернівецької обласної ради VIII скликання
Олексій Бойко22.01.2021 14:30

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко з нагоди величного свята Дня Соборності України нагородив цінним подарунком годинником та Почесною грамотою військовиків - буковинців

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко з нагоди величного свята Дня Соборності України нагородив цінним подарунком годинником та Почесною грамотою військовиків - буковинців
«Особливість історії Буковини полягає в тому, що усі етноси, які її населяли були активними учасниками історичного процесу. Приємно, що ця традиція зберігається і донині. Переконаний, що буковинці усіх етносів і надалі слугуватимуть причиною гордості для інших» - наголосив голова Чернівецької обласної ради.22.01.2021 13:49

Сьогодні, 22 січня 2021 року, у середмісті Чернівців відбулись урочистості з нагоди національного свята Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня 2021 року, у середмісті Чернівців відбулись урочистості з нагоди національного свята Дня Соборності України
Заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк взяв участь в урочистих церемоніях покладання квітів до монументу Т.Г.Шевченка та вшанував світлу пам’ять загиблих Героїв України біля меморіальної стели, що на Центральній площі Чернівців. Також на урочистостях були присутні волонтери, учасники бойових дій на Сході України, освітяни, представники політичних партій та депутати місцевих рад.22.01.2021 12:40

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков спільно з Президентом України Володимиром Зеленським та Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков спільно з Президентом України Володимиром Зеленським та Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України
“Сьогодні важливе свято для українського народу, тому що зараз також постає питання щодо об’єднання українців і повернення територіальної цілісності, за яку, на жаль, багато років ми боремося, захищаючи інтереси, майбутнє і життя наших людей”, - зазначив Дмитро Разумков. Він додав, що Україна платить велику ціну за цю боротьбу, адже наші військовослужбовці продовжують гинути на сході України.22.01.2021 08:15

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Днем Соборності України

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Днем Соборності України
Дорогі українці!

Сьогодні ми відзначаємо важливе свято - День Соборності України. В цей день 102 роки тому було проголошено Акт Злуки, який об’єднав Українську Народну Республіку та Західноукраїнську Народну Республіку в єдину державу. Ця подія відіграла важливу роль в українському державотворенні та посідає особливе місце на сторінках історії нашої країни.22.01.2021 08:11

Соборна. Вільна. Неподільна!

Соборна. Вільна. Неподільна!
Шановні буковинці!

Щороку 22 січня український народ відзначає знаменне національне свято – День Соборності України.21.01.2021 13:30

Олексій Бойко нагородив Почесними грамотами поліцейських з нагоди Дня Соборності України

Олексій Бойко нагородив Почесними грамотами поліцейських з нагоди Дня Соборності України
За добросовісне виконання службових обов‘язків та сумлінне ставлення до роботи голова Чернівецької обласної ради нагородив Почесними грамотами старшого лейтенанта поліції Дмитра Марусяка, старшого лейтенанта поліції Катерину Коропецьку, лейтенанта поліції Анатолія Педурару, старшого лейтенанта поліції Ольгу Жулінську та капітана поліції Сергія Мачушака.19.01.2021 08:37

Вітання від депутатського корпусу та голови Чернівецької обласної ради VIII скликання Олексія Бойка з нагоди величного свята Хрещення Господнього!

Вітання від депутатського корпусу та голови Чернівецької обласної ради VIII скликання Олексія Бойка з нагоди величного свята Хрещення Господнього!
Шановні буковинці!
Від щирого серця вітаємо вас з нагоди величного свята Хрещення Господнього!
Нехай свята водохресна вода очистить наші душі та помисли від усякого зла, гріха та спокуси.
Хай хвилююче дійство Богоявлення дарує нам свою цілющу благодать, зміцнює нашу непохитну віру, надихає на високі духовні подвиги, добрі справи та шляхетні вчинки!
Христос Хрещається – у річці Іордані!
Депутатський корпус та голова Чернівецької обласної ради VIII скликання
Олексій Бойко  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua