Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робоча поїздка

Прес-центр

Новини - Робоча поїздка

08.04.2021 16:39

Розвиток культурного середовища нашого краю відтепер буде одним серед пріоритетних напрямків роботи обласної ради

Розвиток культурного середовища нашого краю відтепер буде одним серед пріоритетних напрямків роботи обласної ради
Сьогодні, 8 квітня, Олексій Бойко з робочим візитом відвідав Чернівецький обласний краєзнавчий музей та Чернівецьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. М. Івасюка.

Метою візитів була оцінка поточного стану, проблем, перспектив розвитку установ та вивчення пропозицій щодо програм для відвідувачів. Обговорювали можливість осучаснення комунальних культурних об’єктів, як-от створення новітнього бібліохабу на базі обласної бібліотеки та облаштування дворика краєзнавчого музею для проведення культурно-мистецьких заходів.

Розвиток культурного середовища нашого краю відтепер буде одним серед пріоритетних напрямків роботи обласної ради.24.03.2021 22:19

Робоча поїздка голови обласної ради Олексія Бойка до Ванчиківецької ТГ

Робоча поїздка голови обласної ради Олексія Бойка до Ванчиківецької ТГ
24 березня Олексій Бойко разом з депутаткою облради Лілією Бортич здійснили робочу зустріч з головою Ванчиківецької ТГ Володимиром Лупой та аграрієм Степаном Глігором. Обговорили перспективи співпраці з обласною радою. Голова громади звітував про досягнення: за допомогою Степана Глігора побудовані спортивний майданчик, дитяча площадка, ремонтується старий Будинок Культури в селі Ванчиківці. Дійшли конкретних домовленостей, які підуть на користь жителів громади та області.18.02.2021 12:14

Робоча поїздка до однієї з перших об'єднаних громад Чернівецької області - Великокучурівської

Робоча поїздка до однієї з перших об
Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор відвідав з робочим візитом Великокучурівську територіальну громаду.
Микола Гуйтор був приємно вражений рівнем функціонування громади - сучасний центр надання адміністративних послуг, багатофункціональний спортивний майданчик, дитячий будинок сімейного типу та ін.
Громада має амбітні плани сталого розвитку, використовує всі дієві інструменти децентралізації і може слугувати прикладом для решти територіальних громад області.03.02.2021 12:09

Робоча поїздка першого заступника голови Чернівецької обласної ради до Неполоковецької громади

Робоча поїздка першого заступника голови Чернівецької обласної ради до Неполоковецької громади
Спільно з головою громади Григорієм Храпком, його заступником Василем Чернівчаном та депутатом Чернівецької обласної ради Андрієм Маковеєм обговорили аспекти управління громадою та стратегічний розвиток громади.26.01.2021 18:58

Кузня талантів Вижниччини

Кузня талантів Вижниччини
Перебуваючи на території Вижницького району Олексій Бойко ознайомився з діяльністю Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені Василя Шкрібляка та принагідно відвідав комунальний обласний позашкільний навчальний заклад «Буковинський центр мистецтв».26.01.2021 17:54

Продовжуючи візит на Вижниччині голова обласної ради Олексій Бойко зустрівся з головами територіальних громад району - Берегометської, Банилівської, Вижницької та Вашківецької.

Продовжуючи візит на Вижниччині голова обласної ради Олексій Бойко зустрівся з головами територіальних громад району - Берегометської, Банилівської, Вижницької та Вашківецької.
Під час зустрічі мова йшла про налагодження ефективної взаємодії в межах процесів децентралізації між органами місцевої влади та територіальними громадами області.

Не оминули увагою також питання регулювання газових тарифів та газорозподільних мереж. Обговорили необхідність удосконалення механізму наповнення місцевих бюджетів26.01.2021 17:34

Сьогодні, 26 січня, відбулась результативна зустріч голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка з керівництвом Вижницької районної ради та виконавчою директоркою Асоціації «Єврорегіон-Карпати- Україна» Галиною Литвин.

Сьогодні, 26 січня, відбулась результативна зустріч голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка з керівництвом Вижницької районної ради та виконавчою директоркою Асоціації «Єврорегіон-Карпати- Україна» Галиною Литвин.
Зустріч була спрямована на поглиблення співпраці у межах зазначеного проєкту. Упродовж останніх трьох років Асоціація у рамках Програми ініціатив місцевих карпатських громад підтримала у Чернівецькій області 18 проєктів загальним бюджетом 5,4 млн грн.

Під час зустрічі спільно було вирішено низку важливих питань та окреслено чіткі плани на 2021 рік: обговорили необхідність фінансової підтримки суб‘єктів господарювання у частині придбання обладнання та проведення чергового конкурсу ініціатив для громад21.01.2021 16:44

Робочий візит першого заступника на Сторожинеччину

Робочий візит першого заступника на Сторожинеччину
Робоча поїздка до однієї з найбільших та перспективних громад Чернівецької області - Сторожинецької.
Досвідчений та прагматичний голова громади Ігор Матейчук під час виробничої наради розповів про плани на 2021 рік. Одним із амбітних завдань визначено забезпечення цілодобового водопостачання у місті Сторожинець.20.01.2021 10:01

Не завдяки, а всупереч

Не завдяки, а всупереч
2000 голів курей, 100 гусей, 200 голів ВРХ та 500 свиней - саме таку кількість вирощують на сільскогосподарському підприємстві. ТОВ «агрофірма Калина» здійснює повний цикл від вирощування до переробки та реалізації продукції тваринництва.19.01.2021 13:50

Оршівський дитячий будинок відвідали голова та перший заступник Чернівецької обласної ради

Оршівський дитячий будинок відвідали голова та перший заступник Чернівецької обласної ради
Керівництво оглянуло територію і сам заклад, поспілкувалось з колективом та керівником дитячого будинку Ольгою Танасійчук.19.01.2021 13:50

Робочий візит керівнитва Чернівецької обласної ради до санаторію "Брусниця"

Робочий візит керівнитва Чернівецької обласної ради до санаторію "Брусниця"
«Приміщення, що руйнуються, обдерті стіни, плитка, яка відпадає, заіржавіле обладнання, ванни і сантехніка. А ще - великі борги та забутий колектив. У такому стані зараз перебуває комунальне підприємство Чернівецької обласної ради» - додав Олексій Бойко.07.10.2016 17:38

Буковину відвідав Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко

Буковину відвідав Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко
Сьогодні, 7 жовтня, Чернівецьку область з робочим візитом відвідав Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко. Так, високопосадовець зустрівся та поспілкувався зі студентами вищих навчальних закладів краю та дав відповіді на запитання, що найбільше цікавили молодих людей. Участь у зустрічі взяла перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька. Відтак В’ячеслав Кириленко провів нараду щодо готовності підприємств житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.10.06.2016 17:43

Чернівецьку область з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Чернівецьку область з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман
Сьогодні, 9 червня, в рамках свого робочого візиту до Чернівецької області Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Дністровську ГАЕС, де здійснив пуск гідроагрегата №3 та провів нараду з питання нарощення енергетичного потенціалу Об’єднаної енергосистеми України.16.05.2016 15:45

Віталій Мельничук: «Треба стимулювати створення якісних проектів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку»

Віталій Мельничук: «Треба стимулювати створення якісних проектів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку»
Заступник голови обласної ради Віталі Мельничук взяв участь в круглому столі на тему «Удосконалення механізму отримання коштів місцевими бюджетами за рахунок Державного фонду регіонального розвитку», який відбувся в Міністерстві pегіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Як повідомив Віталій Мельничук, у виступах представників Мінрегіону, української Асоціації районних та обласних рад, запрошених експертів в сфері бюджетного фінансування та інвестицій чітко відслідковувалась думка, що на місцях фахівці виконавчих структур обласних адміністрацій практично не задіюють правильні механізми створення програм та проектів для інвестування з Державного фонду регіонального розвитку. Відтак, і самих проектів для затвердження з місць, згідно з поданими умовами та вимогами Закону, в Мінрегіон вчасно (до 1 травня поточного року на включення у перелік для виділення коштів на реалізацію у наступному році) не подається. Як і торік, так і цьогоріч, від областей прийом продовжили до 5 червня, щоб можна було відібрати для реалізації те, що подали.18.02.2016 18:03

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відвідав Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відвідав Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету
Перспективи розвитку комунальної установи «Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету», а також шляхи вирішення проблемних питань закладу обговорено сьогодні, 18 лютого, під час зустрічі голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна з членами педагогічного колективу коледжу.

Так, керівник представницької влади регіону поінформував викладачів навчального закладу про основні зміни у системі охорони здоров’я, які готується запровадити профільне міністерство в контексті реалізації реформи національної медичної галузі, а також поділився власними враженнями від організації надання первинної медичної допомоги у Сполучених Штатах Америки, де нещодавно перебував із візитом. «Звісно, рівень технічного оснащення американських медичних закладів є набагато кращим. Кращою є і сама система надання допомоги. Втім, гадаю, що наявність наукового та кадрового потенціалу, а також втілення давно назрілих змін у вітчизняній сфері охорони здоров’я дозволить в умовах бюджетної децентралізації дозволить і нам підняти рівень населення надання медичних послуг населенню», – відзначив Іван Мунтян.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua