Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо з нагоди обрання!

Прес-центр

Новини - Вітаємо з нагоди обрання!

10.12.2015 16:38

Івана Мунтяна з нагоди обрання привітав голова Муніципалітету Сучава

Івана Мунтяна з нагоди обрання привітав голова Муніципалітету Сучава
Голова обласної ради Іван Мунтян отримав привітання з нагоди обрання на посаду керівника крайового парламенту від голови Муніципалітету Сучава Іона Лунгу. «Висловлюю своє сподівання, що дружні відносини, які існують між Чернівецькою областю та Муніципалітетом Сучава, будуть поглиблені у різних сферах заради спільних інтересів, - йдеться у вітанні. – Запевняю Вас, що в усіх громадянах нашого Муніципалітету та в мені особисто, Ви знайдете партнерів, які будуть підтримувати Вас у реалізації поставленої мети». Голова Муніципалітету Сучава побажав Івану Мунтяну здоров’я та успіхів у виконанні покладених на нього обов’язків та висловив йому свою повагу.08.12.2015 16:27

Маршалек Лодзинського воєводства привітав Івана Мунтяна з обранням на посаду голови обласної ради

Маршалек Лодзинського воєводства привітав Івана Мунтяна з обранням на посаду голови обласної ради
Івана Мунтяна привітав з нагоди обрання на посаду голови обласної ради Маршалек Лодзинського воєводства Вітольд Стемпень. «Лодзинське воєводство сподівається на продовження нашого співробітництва і подальший розвиток дружніх відносин, обіцяє вжити заходів для плідної роботи, вдосконалити спільні проекти і сприяти успішній взаємовигідній співпраці», - йдеться у привітанні. «Сподіваюсь, що Ваші ділові якості, досвід державної діяльності, глибоке знання проблем регіону і відповідальність у вирішенні поставлених завдань сприятимуть плідній роботі, спрямованій на соціально-економічний розвиток краю, підвищення добробуту його мешканців», - зазначив пан Маршалек. Він також побажав голові обласної ради Івану Мунтяну здоров’я, успіхів, втілення всіх планів та задумів, благополуччя в особистому житті, а всім мешканцям області – миру та удачі.04.02.2013 15:08

Голова обласної ради Михайло Гайничеру вітає переможців виборів

Голова обласної ради Михайло Гайничеру вітає переможців виборів
Голова обласної ради Михайло Гайничеру вітає Василя Залявського та Андрія Білогорку з перемогою на проміжних виборах депутатів Чернівецької обласної ради. Голова обласної ради зазначив, що підтримка наших краян, яку здобули переможці виборчих перегонів, свідчить про їх незаперечний авторитет серед земляків та активну громадянську позицію. Він висловив переконання, що новообрані депутати плідно працюватимуть у складі депутатського корпусу обласної ради задля забезпечення життєдіяльності та зміцнення добробуту територіальних громад нашого краю.30.05.2012 11:02

На позачергових виборах Виженського сільського голови

На позачергових виборах Виженського сільського голови
27 травня 2012 року через дострокове припинення повноважень Виженського сільського голови Вижницького району у зв’язку із смертю останнього відбулися позачергові вибори сільського голови, у яких взяло участь 60,2% від загальної кількості виборців села. У числі кандидатів на цю посаду були мешканці Виженки Тетяна КЛИМ, Борис ГУЛЕЙ, Василь САВЧУКЕВИЧ та Валентин КРАСНЮК. За результатами виборів Виженським сільським головою Вижницького району Чернівецької області обрано Василя САВЧУКЕВИЧА - начальника сектору ГІРФО Вижницького районного відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України у Чернівецькій області. За новообраного керівника сільської територіальної громади віддали свої голоси 466 односельчан, що становить близько 70 % від числа виборців Виженки, які взяли участь у голосуванні.20.03.2012 11:06

З нагоди обрання на високу посаду

З нагоди обрання на високу посаду
на ім’я голови Чернівецької обласної ради шостого скликання Михайла ГАЙНИЧЕРУ надходять численні вітальні листи та телеграми. «Впевнений, що Ваш досвід і професіоналізм, принциповість та відповідальність, непересічні особисті якості сприятимуть соціально-економічному та культурному розвитку Чернівецької області», - зазначає у вітальній телеграмі Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН. «Нехай втілюються в життя Ваші задуми та ініціативи, зростає коло однодумців та друзів», - йдеться у вітанні керівника законодавчої гілки влади України з нагоди обрання Михайла Івановича ГАЙНИЧЕРУ головою Чернівецької обласної ради.16.03.2012 16:35

Голова Чернівецької обласної ради шостого скликання Михайло Іванович ГАЙНИЧЕРУ

Голова Чернівецької обласної ради шостого скликання Михайло Іванович ГАЙНИЧЕРУ
ГАЙНИЧЕРУ Михайло Іванович народився 23 жовтня 1950 року в с.Волока Глибоцького району. У 1967 - 1972 роках – студент математичного факультету Чернівецького державного університету. Після закінчення вишу до жовтня 1991 року працював в Чернівецькому філіалі Київського інституту автоматики, де пройшов шлях від старшого техніка до заступника директора з наукової роботи.
У жовтні 1991 року Михайла Івановича ГАЙНИЧЕРУ було обрано заступником голови Чернівецького облвиконкому. У квітні 1992 року Михайла ГАЙНИЧЕРУ призначено заступником голови Чернівецької обласної державної адміністрації. З липня 1994 до грудня 1998 року він очолював торговельно-економічну місію у складі Посольства України в Румунії.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua