Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Кадрова політика

Прес-центр

Новини - Кадрова політика

12.04.2021 10:39

Відсторонення

Відсторонення
Керівництво Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв імені Сидора Воробкевича відсторонило одного з працівників установи від виконання службових обов’язків.

Рішення про відсторонення пов’язане із проведенням компетентними органами розслідування на предмет оголошення відповідній особі підозри про вчинення ймовірного правопорушення.08.04.2020 10:09

Чернівецьку обласну філармонію очолить Анастасія Костюк

Чернівецьку обласну філармонію очолить Анастасія Костюк
Днями у Чернівецькій обласній раді відбулось засідання конкурсної комісії з добору на посаду генерального директора обласної комунальної установи «Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка». Члени конкурсної комісії провели співбесіди з кандидатами на зазначену посаду, ознайомилися із запропонованими учасниками конкурсу проектами програми розвитку Чернівецької обласної філармонії на один та п’ять років.05.12.2015 17:16

Процедурі обрання на керівні посади в облраді – європейський підхід

Процедурі обрання на керівні посади в облраді – європейський підхід
Голова Чернівецької обласної ради Іван МУНТЯН у прямому радіоефірі програми «Суть речей» зазначив, що за підсумками виборів 2015 року вперше в новітній історії Буковини до складу депутатського корпусу Чернівецької обласної ради увійшли одразу десять політичних сил. «Мало хто очікував на такий результат, але ми будемо докладати усіх зусиль задля консолідації депутатського корпусу», - наголосив він. «За узгодженим рішенням представників усіх політичних сил, обраних до крайового парламенту, днями відбудеться друге пленарне засідання першої сесії обласної ради сьомого скликання. На цьому засіданні будуть розглянуті питання порядку денного, зокрема щодо обрання заступників голови обласної ради», - зауважив Іван МУНТЯН.22.05.2015 15:26

Департамент освіти наполягає на відміні конкурсу на посаду директора Інституту післядипломної освіти

6 березня 2015 року відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та у зв`язку із закінченням строку дії контракту з директором комунального закладу «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» оголошено конкурс на заміщення посади директора Інституту. 25 березня 2015 року було продовжено строк прийому пропозицій на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів, серед яких керівника зазначеного інституту. Впродовж всього періоду проведення конкурсу та станом на день проведення виборів жоден інший кандидат, крім нинішнього директора, не виявив бажання очолити Інститут післядипломної педагогічної освіти та взяти участь у конкурсі на заміщення цієї посади. Водночас, Департамент освіти і науки ОДА «висловив свою думку про недоцільності проведення в колективі виборів керівника Інституту» і вважає, що призначення керівника Інституту «має здійснюватись Департаментом освіти і науки».25.02.2014 15:02

Верховна Рада України прийняла низку постанов з кадрових питань

Верховна Рада України прийняла низку постанов з кадрових питань
За повідомленням офіційного сайту вищого законодавчого органу влади, відповідними постановами звільнено від виконання обов’язків Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка, Міністра закордонних справ України Леоніда Кожару, Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, Міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову, Зареєстровано також відповідні проекти постанов про звільнення від виконання обов’язків Міністра соціальної політики Наталі Королевської, Міністра культури України Леоніда Новохатька.
Верховна Рада України відповідною постановою висловила недовіру Генеральному прокурору України Віктору Пшонці, що має наслідком його відставку з посади. На цю посаду призначено Олега Махніцького.
Народні депутати звільнили Ігора Соркіна з посади Голови Національного банку України на підставі його заяви про відставку та призначили Степана Кубіва Головою Національного банку України. Відповідні проекти постанов зареєстровані за №№4247,4248.
З посади голови Служби безпеки України звільнено Олександра Якименка та призначено на посаду голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка.
Сьогодні на пленарному засіданні Верховної Ради України було ухвалено Постанову «Про уповноваження виконуючого обов’язки Президента України, Голову Верховної Ради України Турчинова О.В. на підписання законів України».30.11.2012 16:55

Про результати обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування»

Про результати обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування»
Дев’ятеро посадових осіб місцевого самоврядування стали переможцями та лауреатами обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування». У номінації «Кращий сільський, селищний, міський (міст районного значення) голова» переможцем визнано Михалківського сільського голову Сокирянського району Івана БУЖАКА. Лауреатами у даній номінації стали: Кіцманський міський голова Сергій БУЛЕГА та Несвоянський сільський голова Новоселицького району Віталій БАЛТА.
У номінації «Краща посадова особа сільської, селищної, міської (міст районного значення) ради» перемогу здобула секретар Лівинецької сільської ради Кельменецького району Аеліта РЯБЧИК, а в числі лауреатів секретар Великобудської сільської ради Герцаївського району Юліана ГНІДАН та секретар Глибоцької селищної ради Анастасія ІЗРАІЛИК.
Кращою посадовою особою виконавчого апарату районної ради стала завідувач юридичного відділу виконавчого апарату Вижницької районної ради Ксенія ГОЛОБУЦЬКА, а звання лауреата отримали начальник відділу виконавчого апарату Сокирянської районної ради Алла БАЛАХОНОВА та начальник відділу правової роботи та залучення інвестицій виконавчого апарату Глибоцької районної ради Олена БАДЮК.29.11.2012 15:45

До Дня місцевого самоврядування

До Дня місцевого самоврядування
Згідно з розпорядженням голови Чернівецької обласної ради Михайла ГАЙНИЧЕРУ №202 від 14.07.2012 р. 29 листопада відбувся другий етап обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування». У трьох номінаціях за перемогу змагався 21 представник органів місцевого самоврядування Чернівецької області. Перед конкурсною комісією на чолі із заступником голови обласної ради Валентином МАНІЛІЧЕМ з публічними презентаціями своїх професійних здобутків виступали сільські, селищні та міські голови, керівники та спеціалісти структурних підрозділів районних, міських, селищних та сільських рад Буковини. За підсумками тестування та конкурсу-презентації комісія визначила переможців та призерів обласних змагань.22.11.2012 09:22

В управлінні МВС в Чернівецькій області новий начальник

В управлінні МВС в Чернівецькій області новий начальник
В управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області відбулось представлення нового керівника обласної міліції. Наказом міністра внутрішніх справ України Віталія ЗАХАРЧЕНКА начальником управління призначено полковника міліції Олександра ДЕМИДОВА. До цього призначення Олександр Миколайович працював на посаді начальника управління МВС України на Львівській залізниці.14.08.2012 12:27

Визначено порядок надання службового житла державним службовцям

Визначено порядок надання службового житла державним службовцям
Постанова Кабінетів Міністрів України від 18 липня 2012 року
№ 681 «Про надання державним службовцям службового житла, а також компенсації витрат на проживання та інших витрат у зв'язку з тимчасовим переведенням на іншу посаду державної служби до іншого населеного пункту» розроблена Нацдержслужбою України з метою реалізації Закону України від 17 листопада 2011 року № 4050-VІ «Про державну службу».
Порядок надання службового житла державним службовцям, затверджений Постановою, визначає умови та механізм надання державному службовцю службового житла на час виконання ним службових обов’язків. Новий Порядок, на відміну від старого, дає право отримати службове житло всім державних службовцям.10.08.2012 12:22

Урегульовано питання присвоєння рангів державним службовцям

Урегульовано питання присвоєння рангів державним службовцям
Постанова Кабінету Міністрів України від 25.07.2012 № 680 «Питання присвоєння рангів державних службовців та визначення співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями» розроблена з метою урегулювання питання присвоєння рангів під час призначення на посаду державного службовця.
Ранги присвоюються державним службовцям в індивідуальному порядку відповідно до займаної посади, рівня професійної кваліфікації та результатів роботи, а також одночасно з призначенням на посаду державної служби, а у разі встановлення випробування – після його закінчення.
Черговий ранг у межах відповідної підгрупи посад державної служби присвоюється державному службовцю через кожні два роки з урахуванням оцінювання результатів його службової діяльності.09.08.2012 12:25

Зміни у порядку проведення службового розслідування

Зміни у порядку проведення службового розслідування
Порядок проведення службового розслідування визначено Постановою Кабінету Міністрів України № 666 від 25 липня 2012 року «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування». Цей документ набирає чинності одночасно з набранням чинності Закону України від 17 листопада 2011 року № 4050-VІ «Про державну службу», тобто з 1 січня 2013 року.
Порядок проведення службового розслідування містить низку нововведень. Зокрема, передбачено нову підставу проведення службового розслідування - за рішенням Нацдержслужби України у разі оскарження рішення керівника державної служби в державному органі щодо порушення наданих Законом України «Про державну службу» прав на державну службу або виникнення перешкод у їх реалізації.01.08.2012 16:23

На шляху створення цілісної системи роботи з кадрами

На шляху створення цілісної системи роботи з кадрами
Указом Президента України від 20 липня 2012 року № 453/2012 затверджено План заходів щодо реалізації у 2012 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012 – 2020 роки. Підготовку згаданого Плану забезпечено Нацдержслужбою України відповідно до Плану організації виконання Указу Президента України від 01.02.2012 № 45/2012 «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки».
Координація діяльності з підготовки та реалізації річного Плану заходів, спрямованих на здійснення Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки, є одним з пріоритетних напрямів діяльності Нацдержслужби України.05.05.2011 14:36

Призначено очільників Вижницького та Сторожинецького районів

Призначено очільників Вижницького та Сторожинецького районів
4 травня 2011 року голова Чернівецької обласної державної адміністрації, депутат обласної ради шостого скликання Михайло ПАПІЄВ представив нових керівників Сторожинецької та Вижницької районних державних адміністрацій Чернівецької області.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua