Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Герої не вмирають!

Прес-центр

Новини - Герої не вмирають!

16.04.2021 19:36

Буковина прощалася із загиблим Героєм

Буковина прощалася із загиблим Героєм
Сьогодні, 16 квітня 2021 року, у селі Черепківці, що на Глибоччині, відбулась скорботна церемонія прощання із загиблим від кулі ворожого снайпера Героєм - Ярославом Карлійчуком, старшим солдатом, бійцем 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ.

У поклоні перед пам’яттю загиблого українського вояка схилили голови сотні його земляків, бойові побратими, рідні та друзі, священнослужителі, представники обласної та місцевої влади.

У траурній цермонії взяв участь перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор.

Вічна пам’ять герою!15.04.2021 17:45

Відбудеться прощання із загиблими Героями

Відбудеться прощання із загиблими Героями
Шановні буковинці!

Завтра, 16 квітня, на Буковині відбудеться прощання із загиблими Героями Буковини

У місті Чернівці - прощання із загиблим військовослужбовцем 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ Мамчієм Олексієм Юрійовичем.

Поховання загиблого військовослужбовця 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ Карлійчука Ярослава Васильовича відбудеться завтра, 16 квітня, о 14.00 в с.Черепківці.

Просимо земляків віддати останню шану ГЕРОЯМ!12.03.2021 14:04

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них
Сьогодні, 12 березня, заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк разом із представниками громадськості, духовенством, рідними та сім‘єю загиблого - дружиною Тетяною, синами Юрієм та Богданом, вшанував пам’ять Героя Небесної Сотні чернівчанина Василя Аксенина, який загинув під час подій Революції Гідності на Майдані у Києві. Отець Василь Гасинець прочитав молитву за упокій Героя та поділився думками про ті часи.

Йому було 52 роки коли він отримав два важких поранення від пострілів снайпера на Інститутській 20 лютого, а вже 12 березня його серце перестало битись.

Василь Аксенин віддав своє життя за свободу та демократію, за незалежність та європейське майбутнє України.
Він рятував країну, як рятував поранену пташку. Пам’ять про його подвиг вічно житиме у серцях буковинців!

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них.20.02.2021 16:18

Навіки пам‘ятаємо!

Навіки пам‘ятаємо!
Сьогодні, 20 лютого, у самому серці Чернівців відбулись урочисті заходи з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь заступник голови обласної ради Михайло Павлюк , міський голова Роман Клічук , депутати місцевих рад, громадськість, волонтери та безпосередні учасники революційних подій.20.02.2021 07:58

Олександр Щербанюк. Герой Небесної Сотні

Олександр Щербанюк. Герой Небесної Сотні
«Мамо, я мушу...»

Олександр Щербанюк поїхав на Майдан не зі зброєю, а щитом та книжками Нового завіту, які дарував бійцям Майдану. Повернувся – на щиті.

Загинув 20 лютого вранці від кулі снайпера. Олександр Щербанюк жив скромно, а загинув героїчно.

В родині Олександра називали Небайдужим.

Пишаємося Героєм! Схиляємося перед його пам’яттю.20.02.2021 07:56

«Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій»

«Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій»
«Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій».

Сьогодні ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні - людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.
Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.
20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.

Сьогодні не роковини, сьогодні – день Мужності, Слави та Вдячності.
Вклоняємося й дякуємо за чистоту сердець і незрівнянний Подвиг.

Вітаємо прийняття ВР постанови, яка ставить крапку у відновленні історичної справедливості.

Герої не вмирають!
Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою,
депутатський корпус та голова
Чернівецької обласної ради VIII скликання
Олексій Бойко22.01.2021 15:53

Сьогодні, 22 січня, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор взяв участь у вшануванні пам'яті полеглого Героя-кіборга Володимира Бузенка. Поминальна панахида до 6-х роковин загибелі відбулася у рідному для Героя Великому Кучурові

Сьогодні, 22 січня, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор взяв участь у вшануванні пам
«У цей пам’ятний день ми схиляємося у молитві та глибокій шані у пам'ять усіх героїв-захисників, які самовіддано та мужньо боролися та продовжують свою боротьбу за наш з вами мир, спокій та буденне життя» - зазначив Микола Гуйтор.03.04.2020 16:08

Буковинці провели в останню путь загиблого Героя – чернівчанина Олександра Маланчука

Буковинці провели в останню путь загиблого Героя – чернівчанина Олександра Маланчука
Третього квітня 2020 року у середмісті Чернівців відбулась скорботна церемонія прощання із загиблим під час виконання бойового завдання на Сході України командиром взводу гірсько-штурмової бригади Збройних сил України, лейтенантом Олександром Маланчуком.20.02.2020 16:01

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні
Сьогодні, 20 лютого 2020 року, в області відбулись заходи з нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Так, о десятій годині ранку на Центральному кладовищі Чернівців за участі ієрархів єпархій ПЦУ та УГКЦ, рідних та близьких загиблих Героїв Небесної Сотні, учасників Помаранчевої Революції та Революції Гідності, представників громадськості краю, керівників обласної та міської влади відбулась панахида та урочиста церемонія покладання квітів до могил Героїв Небесної Сотні Василя Аксеніна та Олександра Щербанюка, загиблих учасників АТО та ООС.14.03.2019 15:05

14 березня – День українського добровольця

14 березня – День українського добровольця
Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у скорботних заходах, приурочених до Дня українського добровольця, які відбулися сьогодні на Центральному кладовищі Чернівців. Сотні чернівчан – ветеранів АТО та учасників ООС на Сході України, громадських акивістів, волонтерів, представників підприємств, установ та організацій обласного центру Буковини, студентів та представників ЗМІ взяли участь у скорботній панахиді, яку провів архієпископ Чернівецький і Кіцманський ПЦУ Онуфрій. Представники влади та громадськості краю поклали квіти до місць поховань загиблих воїнів-добровольців, учасників військових дій на Сході України, Героїв Небесної Сотні.29.12.2018 17:03

Буковинська громада вшанувала ратний подвиг захисника України Ігоря Тарновецького

Буковинська громада вшанувала ратний подвиг захисника України Ігоря Тарновецького
29 грудня 2918 року буковинці провели в останню путь мужнього захисника України, старшого лейтенанта ЗСУ, військовослужбовця 28-ї окремої механізованої бригади Ігоря Тарновецького, який 26 грудня помер від серцевого нападу в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.
В останню путь мужнього оборонця Батьківщини проводжали бойові побратими, учасники бойових дій АТО та ООС, представники громадськості та крайової влади.10.12.2018 14:55

Сьогодні буковинці попрощалися з військовослужбовцем Віталієм Василевським

Сьогодні буковинці попрощалися з військовослужбовцем Віталієм Василевським
Сьогодні, 10 грудня, на Центральній площі обласного центру буковинці попрощалися з військовослужбовцем 44-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України Віталієм Василевським, серце якого перестало битися в зоні операції Об’єднаних сил. Провести в останню путь нашого краянина прийшли представники представницької та виконавчої влади краю, духовенства, бойові побратими та громадськість.Участь у скорботній церемонії взяв голова обласної ради Іван Мунтян.06.12.2018 13:03

Загинув смертю Героя військовослужбовець ЗСУ Сергій Проданюк

Загинув смертю Героя військовослужбовець ЗСУ Сергій Проданюк
Керівництво, колегія, депутатський корпус Чернівецької обласної ради глибоко сумують з приводу трагічної загибелі жителя Кельменецького району Чернівецької області, військовослужбовця Збройних Сил України Сергія Григоровича Проданюка. Наш мужній краянин загинув смертю Героя в бою з диверсійно-розвідувальною групою ворога 29 листопада 2018 року поблизу селища Кримське Луганської області.
Світла пам’ять про ратний подвиг Сергія Проданюка завжди житиме у вдячній пам’яті його сучасників та нащадків!19.11.2018 09:10

Загинув смертю Героя учасник ООС на Сході України чернівчанин Віталій Онофрейчук

Загинув смертю Героя учасник ООС на Сході України чернівчанин Віталій Онофрейчук
Керівництво, колегія та депутатський корпус Чернівецької обласної ради глибоко сумують у зв’язку з трагічною загибеллю 17 листопада 2018 року в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил мешканця міста Чернівці, бійця 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України Віталія Онофрейчука. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого з приводу тяжкої, непоправної втрати. Світлий спомин про нашого мужнього краянина завжди житиме в серцях його вдячних сучасників та нащадків!29.10.2018 11:27

Під час виконання бойового завдання загинув смертю Героя буковинець Ярослав Гаврилюк

Під час виконання бойового завдання загинув смертю Героя буковинець Ярослав Гаврилюк
Керівництво, колегія та депутатський корпус Чернівецької обласної ради глибоко сумують у зв’язку з трагічною загибеллю під час виконання бойового завдання в зоні проведення ООС уродженця села Банилів Вижницького району, командира розвідувального підрозділу 28 окремої механізованої бригади Ярослава Гаврилюка. 28 жовтня 2018 року загинув смертю Героя наш славний краянин, мужній захисник Української землі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого з приводу тяжкої, непоправної втрати.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua