Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Різне

Прес-центр

Новини - Різне

24.11.2017 14:06

Буковинський КОРД отримав подарунок від аграріїв

Буковинський КОРД отримав подарунок від аграріїв
За спільної ініціативи Першого Національного аграрного кооперативу, Чернівецької обласної ради та Чернівецької обласної державної адміністрації сьогодні, 24 листопада, відбулась передача мікроавтобусу Hyundai H1 Starex бійцям спецпідрозділу «КОРД» Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області. Ключі від автівки буковинським поліцейським передав Андрій Гордійчук – засновник Першого Національного аграрного кооперативу, голова ради директорів холдингу Human Transparency Innovation. Привітав бійців спецпідрозділу та керівництво ГУ НП в Чернівецькій області з отриманням транспортного засобу голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.23.05.2016 17:18

Задля недопущення будь-яких зловживань і спекуляцій у питаннях надрокористування

Задля недопущення будь-яких зловживань і спекуляцій у питаннях надрокористування
Задля недопущення будь-яких зловживань і спекуляцій у питаннях надрокористування06.07.2015 10:38

Державні службовці змагалися на обласній спартакіаді

Державні службовці змагалися на обласній спартакіаді
У Новоселиці відбулася обласна спартакіада серед команд державних службовців. За повідомленням Новосецької районної ради, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції на сході країни.
Державні службовці змагалися з волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок та міні-футболу. За результатами спортивних змагань найсильнішою стала команда з Хотинщини, на другому місце – кіцманчани, третє за сумою очок вибороли господарі спартакіади - новосельчани.
13.08.2013 09:50

У Новоселицькому районі розпочнуть ремонт дороги між селами Котелево і Черленівка

У Новоселицькому районі розпочнуть ремонт дороги між селами Котелево і Черленівка
Незабаром розпочнуться роботи з проведення капітального ремонту автомобільної дороги між селами Котелево та Черленівка і поточного ремонту у Щербинцях Новослелицького району.
Як повідомили у Новоселицькій райраді, про це йшлося на робочій нараді за участю голови районної ради Деомида Шови та голови райдержадміністрації Георгія Нікітовича з начальником відділу Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Валентином Гавриловим, начальником проектної організації ДП «Укрдіпродор» Олександром Бабюком, сільськими головами сіл Котелево, Черленівка, Щербинці.
Дано доручення у найкоротші терміни внести коригування у проектно-кошторисну документацію, здійснити її державну експертизу та укласти договір підряду на виконання ремонтних робіт з ТОВ «Роднічок».07.05.2013 10:46

Звернення Конгресу місцевих та регіональних влад України щодо неприпустимості політичних спекуляцій на тему реформи місцевого самоврядування

Конгрес місцевих та регіональних влад України висловлює стурбованість заявами окремих представників вітчизняного політикуму про те, що, начебто, Концепція реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні написана під диктовку Президента і спрямована на подальшу централізацію влади в Україні.
Ми рішуче відкидаємо ці безпідставні звинувачення і закликаємо, щоб кожний, хто бажає висловити свою позицію стосовно реформи місцевого самоврядування в Україні, уважно ознайомився із проектом Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, оприлюдненим на Інтернет-сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
У проекті Концепції як принципи реформування визначено: верховенство права та законності; відкритість, прозорість та громадську участь; повсюдність місцевого самоврядування; субсидіарність; правову, організаційну та фінансову спроможність місцевого самоврядування; державну підтримку місцевого самоврядування; партнерство між державою та місцевим самоврядуванням тощо.08.04.2013 17:14

На Кельменеччині пройдуть проміжні вибори депутата районної ради

На Кельменеччині пройдуть проміжні вибори депутата районної ради
Сьогодні на засіданні Кельменецької районної виборчої комісії розглядалися питання про припинення депутатських повноважень депутата Кельменецької районної ради по мажоритарному виборчому округу №24 Бабинчука Віктора Борисовича в зв’язку з його смертю та призначення проміжних виборів депутата Кельменецької районної ради у відповідному виборчому окрузі. Районна виборча комісія вирішила призначити проміжні вибори депутата Кельменецької районної ради по мажоритарному виборчому округу №24 на 2 червня 2013 року. Про це повідомили у Кельменецькій районній раді.25.01.2013 11:50

«Буковинська книга» розширить мережу книжкової торгівлі в області

«Буковинська книга» розширить мережу книжкової торгівлі в області
Головна мета створення обласного комунального підприємства «Буковинська книга» - убезпечення мережі комунальних книгарень у Чернівцях від банкрутства, створення потужного конкурентоспроможного гравця на ринку книготоргівлі області. Згідно з розробленою управлінням з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації концепцією, новостворене підприємство займатиметься книготоргівлею, видавництвом, поліграфією, забезпеченням закладів освіти регіону навчальним і наочним приладдям.
Як повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації, перед обласним комунальним підприємством «Буковинська книга» поставлено завдання зберегти нині діючі комунальні книгарні у Чернівцях, розширити мережу книгорозповсюдження до 20 книжкових магазинів і пунктів продажу книжок в райцентрах і великих населених пунктах області, створити дитячу книгарню, книгарню-клуб, асоціацію книговидавців і книгорозповсюджувачів, веб-сайт «Буковинська книга», через який можна замовляти літературу тощо.24.01.2013 14:24

Новорічно - Різдвяні свята у столиці Буковини в подіях та фактах

Новорічно - Різдвяні свята у столиці Буковини в подіях та фактах
Цьогоріч зимові свята у Чернівцях відбулися на високому рівні із залученням новаторських ідей. Особливо вирізнялися казкове Різдвяне містечко та наймасштабніший за останні роки етнографічний фестиваль «Маланка-фест 2013».
Як повідомив сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради, Різдвяне містечко було відкрито за ініціативи секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина та завдяки всебічній підтримці благодійного фонду FIRTASH Foundation. Окрасою Різдвяного містечка стала одна з найвищих в Україні 25-метрова ялинка та Палац Діда Мороза, який відвідало близько 40 тисяч дітей та дорослих. За цей час роздано 30 000 медівників і 20 000 новорічних листівок із наліпками та автографами Діда Мороза.
У період Новорічно-Різдвяних свят на Соборній площі можна було покататися на поні, на ковзанах на 40-метровій ковзанці та розважитись на спеціальному ігровому майданчику. Уперше всі розваги надавалися дітям безкоштовно. Охочі могли поласувати незвичними солодощами та придбати сувенірну продукцію.
«Маланка-фест 2013» став одним із наймасовіших етнофестивалів у Європі.18.01.2013 14:35

ЦВК визнала обраним та зареєструвала народного депутата України Івана Мирного

ЦВК визнала обраним та зареєструвала народного депутата України Івана Мирного
17 січня 2013 року Центральна виборча комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Івана Мирного. Про це повідомив відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії.
Іван Миколайович Мирний, 1954 року народження, має вищу освіту, з 1977 по 2002 рік працював в органах внутрішніх справ у Чернівецькій області, проживає в Києві, член Партії регіонів, включений до виборчого списку під № 79.08.01.2013 11:26

Михайло Папієв сподівається, що народні депутати-буковинці ефективно працюватимуть у Верховній Раді задля громади краю

Михайло Папієв сподівається, що народні депутати-буковинці ефективно працюватимуть у Верховній Раді задля громади краю
«Маю сподівання, що депутати-буковинці, обрані до Верховної Ради України, будуть сумлінно та ефективно працювати протягом усіх п’яти років задля громади краю і добробуту своїх земляків», - сказав сьогодні, 8 січня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв на щопонеділковій апаратній нараді.
Як інформує прес-служба обласної державної адміністрації, керівник крайової виконавчої влади додав, що у парламенті VII скликання працюватиме 15 депутатів родом з Буковини, обраних по багатомандатному виборчому округу та у чотирьох одномандатних мажоритарних округах Чернівецької області. «Сподіваюсь, що новообрані слуги народу, незалежно від політичних кольорів та вподобань, сумлінно виконуватимуть свої обов’язки перед буковинською громадою, - наголосив Михайло Папієв. – Якщо мова йде про економічний, соціальний та культурний розвиток регіону і України, коли мова йде про добробут земляків, співвітчизників – політика має залишатись осторонь».16.11.2012 15:26

Буковинці беруть участь у програмі іпотечного кредитування

Буковинці беруть участь у програмі іпотечного кредитування
Станом на сьогодні за інформацією управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації, кредитними комітетами установ банків буковинцям видано шість іпотечних кредитів на придбання житла у рамках програми іпотечного кредитування. На стадії завершення оформлення документів ще трьох потенційних позичальників.
Як повідомила прес-служба обласної державної адміністрації, в області визначені вісім компаній-забудовників, які братимуть участь у програмі іпотечного кредитування, та затверджені 13 житлових об’єктів, де буковинці можуть придбати житло на умовах здешевленої іпотеки. До банків-учасників програми звернулося 369 осіб, які зацікавились можливістю здешевлення вартості іпотечного кредитування. 64 з них виявили бажання взяти участь у програмі «Доступне житло».13.11.2012 11:48

Михайло Папієв закликав громаду та керівників населених пунктів краю дбати про благоустрій своїх міст та сіл

Михайло Папієв закликав громаду та керівників населених пунктів краю дбати про благоустрій своїх міст та сіл
Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв привітав громаду міста Сторожинець та села Великий Кучурів Сторожинецького району з перемогою у всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», - повідомила прес-служба Чернівецької обласної державної адміністрації.
«Населені пункти нашого краю традиційно беруть участь у цьому престижному конкурсі і цьогоріч ми маємо двох переможців, - сказав Михайло Папієв. – Втім, я хочу закликати громаду й керівників населених пунктів Чернівецької області бути активнішими у цьому плані, позаяк вже з наступного року усі переможці національного конкурсу отримуватимуть не лише перехідні кубки та дипломи, а й фінансові винагороди чи необхідну комунальну техніку у подарунок». Керівник крайової виконавчої влади повідомив, що Мінрегіонбуд звернувся до Уряду із пропозицією запровадити систему стимулів для переможців щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».10.10.2012 16:30

В обласному центрі триває виставка «Букдерев-2012»

В обласному центрі триває виставка «Букдерев-2012»
Голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у церемонії відкриття спеціалізованої регіональної виставки «Букдерев -2012», що розгорнулася на базі спортивного комплексу «Олімпія» у Чернівцях. Показати свою продукцію зголосилися близько 50 найвідоміших фірм-виробників та постачальників у деревообробній та будівельній галузях виробництва з 15 регіонів України, а також з-за кордону. На виставці, зокрема, представлено новинки на ринку деревообробної галузі – від готових виробів з натуральних матеріалів до спеціалізованих верстатів для переробки деревини, а також широкий асортимент сучасної продукції для енергоефективного та екологічного функціонування промислових та житлових споруд.09.10.2012 16:43

Заява прес-служби обласної ради

У зв’язку із повідомленнями, що з’явились на окремих інформаційних сайтах щодо неотримання ними запрошень на прес-конференцію голови обласної ради Михайла Івановича Гайничеру, повідомляємо, що редакції засобів масової інформації отримали запрошення на прес-конференцію в телефонному режимі 5 жовтня 2012 року (продубльовано вранці 8 жовтня). Окрім того, на сайті обласної ради було розміщено повідомлення про дату, час та місце проведення прес-конференції. На зустрічі з головою обласної ради були присутні представники всіх засобів масової інформації, які вважали за потрібне з ним поспілкуватись, в тому числі представники прес-служб обласних організацій опозиційних політичних партій. Нам прикро, що представники недержавного інформаційного агенства "BukNEWS: Всі новини Буковини" не взяли участь у прес-конференції голови обласної ради. Зі свого боку запевняємо всіх журналістів у відкритості до спілкування та готовності до співпраці.28.09.2012 12:11

Оголошується конкурс "Кращі практики розвитку сільської території"

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад (ВАССР) спільно з Українською конфедерацією журналістів (УКЖ) та всеукраїнською газетою «Рідне село Україна» проводить всеукраїнський конкурс на найкраще висвітлення у засобах масової інформації ефективного досвіду з вирішення проблем села «Кращі практики розвитку сільської території». Публікації, в яких надаються приклади ефективної взаємодії влади і громади, приймаються до 20 жовтня 2012 р за адресою: vassr.konkurs.zmi@mail.ru. Результати конкурсу будуть оголошені в грудні 2012 року до Дня місцевого самоврядування.
Докладну інформацію про умови конкурсу можна отримати на сайтах www.vassr.org (ВАССР), www.who-is-who.ua (УКЖ) та www.ridneselo.com (газета «Рідне село Україна»)  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua