Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Різне >  Проєкт Підтримки розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів в рамках програми Польської допомоги задля розвитку

Прес-центр

Новини

12.10.2021 14:01

Проєкт Підтримки розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів в рамках програми Польської допомоги задля розвитку  |  Різне

Тема новини: Назва теми

Директор Агенції регіонального розвитку Чернівецької області, депутат обласної ради Олексій Грушко разом з колегами-директорами Агенцій бере участь у засіданні Керівної групи Проєкту Підтримки розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів в рамках програми Польської допомоги задля розвитку.

Чернівецька область також увійшла до відповідного проєкту, а вже 22 жовтня у Чернівцях на базі регіональної  Агенції відбудеться навчальний захід на тему розвитку інвестиційної привабливості регіонів. З 26 по 28 жовтня у м. Київ пройде навчання у сфері розвитку та  ревіталізації міських територій за участі представників Хотинської, Кельменецької, Сокирянської та Новоселицької громад.

Додатково у листопаді-грудні поточного року відбудеться ще низка заходів, пов‘язаних із залученням інвестицій, розвитком бізнесу та запуском стартапів. Крім того, до кінця жовтня можна запропонувати проєктні ідеї до спільного втілення разом із польськими партнерами.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua