Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо

Прес-центр

Новини - Пам'ятаємо

16.04.2021 12:39

16 квітня у центрі Чернівців відбулась прощальна церемонія із загиблим Героєм України - старшим солдатом Олексієм Мамчієм

16 квітня у центрі Чернівців відбулась прощальна церемонія із загиблим Героєм України - старшим солдатом Олексієм Мамчієм

Схиливши голови в скорботі та провести в останню путь Олексія прийшли рідні, знайомі, побратими та небайдужі чернівчани, серед них представники релігійної спільноти, громадських й ветеранських організацій та місцевого самоврядування.

Участь у церемонії прощання також взяв заступник голови обласної ради Михайло Павлюк та депутати обласної ради.

Олексій Юрійович Мамчій народився 27 червня 1980 року в Чернівцях. Навчався в Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї та в НУ “Львівська політехніка” (інститут інженерної механіки та транспорту).
Проходив військову службу на посаді старшого водія зенітно-ракетного відділення 10-ї огшбр.13.04.2021 10:38

Герої не вмирають!

Герої не вмирають!
На жаль, чергова гірка звістка… Ворожа куля забрала життя нашого земляка - старшого солдата Олексія Мамчія. Молодший брат загиблого, Станіслав Мамчій, загинув 2016 року, захищаючи свободу та гідність нашої держави.
Висловлюємо щирі співчуття родині Мамчіїв через непоправну втрату.

Цього дня закликаємо громаду краю до жалоби. Висловлюємо скорботу рідним і близьким полеглих Героїв приспущеними прапорами на будівлі Чернівецької обласної ради.06.04.2021 13:21

Співчуваємо...

Співчуваємо...
Чернівецька обласна рада висловлює співчуття через смерть колишнього заступника голови обласної Ради народних депутатів, депутата Чернівецької обласної ради XXIII скликання 1998-2002 років, відомого освітянина та громадського діяча Нікітовича Корнелія Федоровича та його дружини Одарки Іллівни. Колишні колеги, друзі та родичі схиляють голови у скорботі. Світла пам'ять родині Нікітовичів.01.04.2021 14:03

Сумні роковини для нашого краю. Минуло 80 років від страшних подій в урочищі Варниця Глибоцького району, які ввійшли в історію під назвою «Різанина у Білій Криниці»

Сумні роковини для нашого краю. Минуло 80 років від страшних подій в урочищі Варниця Глибоцького району, які ввійшли в історію під назвою «Різанина у Білій Криниці»
1 квітня 1941 року відбулося масове вбивство громадян румунської національності під час їхньої спроби перетину радянсько-румунскього кордону. Чоловіки, жінки, літні люди і діти йшли в бік Румунії з хрестами, іконами та хоругвами в руках. Адже напердодні НКВС поширив чутки про те, що 1 квітня кордон буде відкрито і можна буде спокійно його перейти. Проте приблизно за 3 км від румунського перетину радянські прикордонники зустріли їх кулеметним вогнем. Тих, що тікали, спіткали особливо жорстокі катування та вбивства. Багатьох із них ховали заживо.

Російські історики називають трагедію «Інцидент у Финтина-Альба», всіляко применшуючи масштаби цього злочину НКВС СРСР. Архіви КДБ говорять лише про 48 убитих. Але в офіційних документах влади Румунії та Молдови, заснованих на заявах свідків, йдеться про 3000 жертв.

Ми не маємо морального права забувати про чорні сторінки нашої історії. І тому ця жахлива подія потребує всебічного досліду та розголосу. В цей день вшановуємо трагічну дату та пам’ять загиблих.26.03.2021 23:01

Чернівецька обласна рада висловлює співчуття родині художника Ореста Івановича Криворучка

Чернівецька обласна рада висловлює співчуття родині художника Ореста Івановича Криворучка
Трагічна звістка про смерть видатного митця нашого краю Ореста Івановича Криворучка.

Заслужений художник України був творцем чисельних видатних робіт, які знані не лише на рідних теренах, а й далеко за межами нашої країни. Майстер володів багатьма художніми техніками, зокрема, найфіліграннішими з них — геральдикою, фалеристикою та екслібрисом. Буковина назавжди запам’ятає генія, як автора ескізів герба та прапора Чернівців і Чернівецької області.

Чернівецька обласна рада висловлює співчуття родині художника.26.02.2021 09:16

26 лютого - День кримського спротиву російській окупації

26 лютого - День кримського спротиву російській окупації
Сьогодні, 26 лютого, в Україні відзначають День кримського спротиву російській окупації.

У цей день 6 років тому у місті Сімферополі кримські татари ініціювали мітинг на підтримку територіальної цілісності України.
Це були надзвичайно складні дні для всієї України. І згадуючи їх
ми усвідомлюємо, що Крим був вкрадений Росією силовим шляхом.

Повернення Криму до України - це відновлення справедливості та віри. Це беззаперечна частина нашої національної ідеї. Усі хижацькі зусилля агресора приречені на провал.
Крим – це Україна! Так було, є і буде!15.02.2021 12:44

Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор вшанував пам‘ять учасників бойових дій на території інших держав

Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор вшанував пам‘ять учасників бойових дій на території інших держав
Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор від імені голови Чернівецької обласної ради взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, які відбулись в Чернівцях сьогодні, 15 лютого.15.02.2021 09:55

ЗВЕРНЕННЯ з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

ЗВЕРНЕННЯ
з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 1989 року офіційно завершився вивід обмеженого контингенту радянських військ з території Демократичної Республіки Афганістан. Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2004 року ця дата відзначається як День вшанування учасників бойових дій на території іноземних держав.

Наш героїчний народ дбайливо береже світлу пам’ять про співвітчизників, які віддали свої життя під час виконання свого священного військового обов’язку.

Цієї зимової пори ми також вшановуємо життєвий подвиг воїнів – інтернаціоналістів, які сьогодні передають свій бойовий досвід нинішнім захисникам української землі.
Вічна пам’ять загиблим синам і донькам України!

Честь та шана живим героям українського народу!29.01.2021 08:20

Крути 1918. Пам’ятаємо!

Крути 1918. Пам’ятаємо!
Шановні краяни!
Дорогі співвітчизники!

103 роки тому, 29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що за 130 кілометрів від Києва, відбулась знаменна подія, яка навіки увійшла до літопису національно-визвольних змагань українського народу.

Тієї холодної зими близько 400 погано озброєних та майже не споряджених київських гімназистів, студентів, курсантів, юнкерів найвищою ціною самопожертви на деякий час спинили навалу чотирьохтисячного більшовицького війська на беззахисну столицю молодої Української держави.28.01.2021 11:15

З нагоди 70-х роковин Леоніда Каденюка

З нагоди 70-х роковин Леоніда Каденюка
З нагоди 70-х роковин Леоніда Каденюка

28 січня 2021 року український народ, усе світове українство відзначають 70-річчя від дня народження першого космонавта незалежної України, Героя України, генерал - майора ЗСУ Леоніда Костянтиновича Каденюка.27.01.2021 14:32

27 січня - Міжнародний день пам‘яті жертв Голокосту

27 січня - Міжнародний день пам‘яті жертв Голокосту
У скорботному зібранні, яке відбулося сьогодні, 27 січня, в Чернівцях з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який відзначається щороку взяв участь заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк. Учасники скорботного мітингу - представники крайової влади та єврейської громади Буковини, депутати місцевих рад та громадськість висловили спільне прагнення ніколи більше не допустити повторення страхітливих подій Голокосту – цього жахливого злочину проти людяності.27.01.2021 08:31

Звернення голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка та депутатського корпусу VIII скликання з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Звернення голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка та депутатського корпусу VIII скликання з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту
Шановні краяни!

Щороку 27 січня український народ разом з усіма дружніми націями цивілізованої Європи вшановує світлу пам’ять мільйонів безвинних жертв Голокосту - страхітливого злочину нацизму проти єврейського народу, представників інших народів та народностей, яким фашистськими нелюдами було відмовлено у праві на життя.16.01.2021 09:20

«Кіборги вистояли, не встояв бетон»

«Кіборги вистояли, не встояв бетон»
16 січня наш народ разом з усім світовим українством вшановує величний подвиг славних захисників, які незламно, стійко, відважно, протягом 242 пекельних днів, обороняли від ворога Донецький аеропорт.

Нескорені українці, від першого бою 26 травня 2014 року до останньої хвилини 22 січня 2015 року, самовіддано чинили опір нападнику, захищаючи нас.

Саме проросійські сепаратисти прозвали наших українських захисників Донецього аеропорту «кіборгами» за неймовірну мужність та відвагу.

Вони продемонстрували Європі та світові неперевершений приклад самопожертви задля збереження незалежності, територіальної цілісності та соборності рідної української землі.

За офіційними даними, більш ніж 200 військових, добровольців та медиків віддали своє життя задля того, аби ми з вами жили під мирним небом.

Вічна пам’ять та невимовна шана героям -«кіборгам», які не повернулись з пекельної смуги Донецького аеропорту і поклали своє життя за нас.

Назавжди в серці!27.01.2020 15:23

Наш моральний обов’язок - зробити все можливе для відновлення та збереження історичної правди про Голокост.

Наш моральний обов’язок - зробити все можливе для відновлення та збереження історичної правди про Голокост.
Сьогодні, у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька разом з представниками влади та єврейської громади Чернівців вшанувала пам’ять 6 мільйонів загиблих євреїв.15.04.2019 12:36

У столиці Буковини вшанували пам’ять загиблих польських воїнів

У столиці Буковини вшанували пам’ять загиблих польських воїнів
Сьогодні, 15 квітня, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян разом із Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці паном Дамяном Цярцінські, який прибув до Чернівецької області з робочим візитом, вшанував пам’ять про шістдесят польських легіонерів, які загинули в боях неподалік села Рідківці Новоселицького району у роки Першої світової війни та були поховані у костелі Найсвятішого Серця Ісуса у м. Чернівцях. Поклавши квіти до меморіалу загиблим воїнам, представники влади, польської громади Буковини, духовенства та дипломатичного корпусу Республіки Польща в Україні попросили у Господа миру та злагоди для наших держав та народів.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua