Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Скорботні заходи, приурочені до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років.

Прес-центр

Новини

27.11.2021 11:58

Скорботні заходи, приурочені до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років.  |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 27 листопада, у середмісті Чернівців, біля Меморіалу жертв Голодомору за участі заступника голови обласної ради Михайла Павлюка, представників духовенства, місцевої влади, депутатів обласної та міської рад, а також небайдужих чернівчан відбулись скорботні заходи, приурочені до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. 

Після спільної молитви за душі заморені голодом, учасники зібрання поклали квіти, запалені лампадки та колоски, оповиті траурною стрічкою, до пам‘ятника безвинним жертвам Голодомору.

Нам потрібно пам’ятати уроки, які ми винесли з тих років, потрібно бути єдиними у захисті нашої ідентичності, співвідповідальними за прийдешні покоління, за наших дітей та за нашу Україну.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua