Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Благоустрій територій

Прес-центр

Новини - Благоустрій територій

21.03.2016 15:21

На території лікарні в Чернівцях висадили новий сквер

На території лікарні в Чернівцях висадили новий сквер
Перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька взяла участь у весняному висаджуванні дерев з нагоди Міжнародного дня лісу. Новий сквер було вирішено обладнати на території лікарні швидкої медичної допомоги по вулиці Фастівській в Чернівцях. Тут представники органів влади, керівники та працівники лікарні, лісівники, вихованці дитячих профільних гуртків висадили 50 дерев та 150 кущів самшиту. Обираючи вид дерев, подбали, щоб нові насадження були неалергічні, тож зупинили свій вибір на саджанцях липи та горобини, і вже незабаром медпрацівники та пацієнти лікарні милуватимуться зростаючими деревцями.30.04.2015 15:04

Реалізація транскордонного проекту сприятиме покращанню екологічної ситуації

Реалізація транскордонного проекту сприятиме покращанню екологічної ситуації
Сторожинецька районна рада виступає партнером Криулянської районної ради (Молдова) у впровадженні проекту в рамках Програми сусідства Румунія – Україна – Молдова 2007-2013 MIS ETC код 1654 «Транскордонний інструмент управління відходами в сільській місцевості» за підтримки європейської спільноти. В проекті об’єднуються зусилля різних регіонів трьох країн, оскільки модернізація системи процесу збору та утилізації відходів позитивно впливатиме на навколишнє середовище в прикордонній зоні Республіки Молдова, України та Румунії.
За повідомленням Сторожинецької райради, на території району в ході реалізації проекту передбачається побудувати в м. Сторожинець екосміттєзвалище, закупити прес для пресування відходів, сміттєвоз, а також 1500 баків для здійснення роздільного збору твердих побутових відходів у селах району: Годилів, Великий Кучурів, Заволока, Михальча, Кам’яна, Глибочок, Снячів, Буденець, Чудей, Їжівці, Ропча, Нижні Петрівці, Верхні Петрівці та смт. Красноїльськ.28.10.2014 16:44

У рамках реалізації транскордонного проекту Глибоччина отримала сучасні дорожні знаки

У рамках реалізації транскордонного проекту Глибоччина отримала сучасні дорожні знаки
Територіальна громада Глибоччини отримала сучасні європейських дорожні знаки із коштів, передбачених транскордонними проектами.
У комуні Киндешти Ботошанського повіту відбулась церемонія завершення реалізації проекту "Вдосконалення транспортної інфраструктури між Ботошанським повітом та Чернівецькою областю – модернізація шляхом покращеного бетонування міжнародної траси "Киндешти – Ботошани" (Румунія). Партнером проекту виступала Глибоцька районна рада. За словами її голови Григорія Ванзуряка, район отримав від цієї співпраці 300 сучасних європейських дорожніх знаків вартістю 500 тис. грн. Їх встановили у селах Глибоччини. Ще 15 комплектів дорожніх знаків поставили на дитячих майданчиках з метою вивчення Правил дорожнього руху.09.09.2013 14:28

В Чернівцях розпочався осінній місячник санітарної очистки та благоустрою міста

В Чернівцях розпочався осінній місячник санітарної очистки та благоустрою міста
З 9 вересня по 9 жовтня у Чернівцях проводиться осінній місячник санітарної очистки та благоустрою міста з метою наведення належного санітарного стану та забезпечення санітарно-екологічного добробуту городян. Про це повідомив сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради.20.04.2013 17:10

У парку «Жовтневий» в Чернівцях висадили близько тисячі дерев

У парку «Жовтневий» в Чернівцях висадили близько тисячі дерев
Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у висаджуванні дерев у парку «Жовтневий» в Чернівцях. До акції з озеленення міста долучились працівники обласної ради, обласної державної адміністрації, управління лісового та мисливського господарства, державного управління охорони навколишнього середовища, учні чернівецьких шкіл. Цього дня на площі понад 1 гектар було висаджено близько тисячі саджанців ялиці, ялини, берези, клену та червоного дуба.19.04.2013 09:34

Завтра у парку «Жовтневий» висаджуватимуть дерева

Завтра у парку «Жовтневий» висаджуватимуть дерева
Завтра, 20 квітня, з нагоди Дня довкілля в області проводиться Буковинська толока. О 9-й годині на території парку «Жовтневий» в Чернівцях (за футбольним майданчиком спортивного комплексу «Олімпія» по вул. С. Воробкевича) розпочнеться висаджування дерев за участю керівників обласної ради та облдержадміністрації.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua