Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Благоустрій територій

Прес-центр

Новини - Благоустрій територій

16.04.2021 21:15

Олексій Бойко відвідав ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр»

Олексій Бойко відвідав ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр»
На території комунальної установи проходили заходи з озеленення паркової зони.

Напередодні там провели санітарну чистку: зрізали сухостої та старі аварійні дерева. У рамках місячника благоустрою та прибирання території висадили близько 200 дерев та кущів.

Також до акції долучилися працівники онкологічного центру та депутати Чернівецької обласної ради: Ігор Малишевський, Лілія Бортич, Дмитро Домбровський, Василь Гончар, Віталій Ткачук, Олег Чорний.14.04.2021 16:46

Продовжується активна робота з озеленення територій комунальних установ та підприємств області

Продовжується активна робота з озеленення територій комунальних установ та підприємств області
Так, на виконання доручення голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка на території Петричанського психоневрологічного будинку - інтернату висаджено 70 дерев грецького горіха та 25 кущів троянд.

На території комунального закладу Хотинської спеціальної школи №1 було висаджено 50 саджанців самшиту та 60 саджанців юкки садової.

Провели роботи щодо озеленення на території Новоселицького медичного фахового коледжу;
Хотинського психоневрологічного будинку-інтернату;
Чернівецького центру екстреної медичної допомоги.13.04.2021 10:38

Озеленення територій комунальних установ та підприємств області триває

Озеленення територій комунальних установ та підприємств області триває
Згідно з дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області.

Заходи щодо озеленення продовжуються на території «Чернівецького геріатричного пансіонату».

Також відповідні роботи були проведені в обласній комунальній установі «Соціальний центр матері та дитини». За сприяння Чернівецької обласної ради, Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства працівниками Базисного розсадника села Оршівці було безкоштовно надано 15 дерев та кущів, а саме : 5 кленів, 3 ялини, 3 гібіскуси, 2 спіреї та 2 гортензії.

На території КОПНЗ «Буковинська Мала академія наук учнівської молоді» було висаджено саджанці ялинок, беріз та кленів.12.04.2021 15:15

Озеленення продовжується!

Озеленення продовжується!
Озеленення територій комунальних установ та підприємств області триває!

Учні Карапчівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат провели екологічну акцію з озеленення.09.04.2021 13:52

Озеленення території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня»

Озеленення території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня»
Сьогодні, 9 квітня, депутати та голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко на запрошення колективу ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня» долучилися до озеленення паркової зони установи.

В рамках місячника благоустрою та прибирання території за сприяння «Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства» провели санітарну чистку дерев і висадили близько ста туй.

Також намітили певні напрямки поліпшення території закладу. Вирішили облаштувати додаткові паркомісця для відвідувачів та медичного персоналу. У зеленій зоні буде створено альпійську гірку та встановлені додаткові лавиці для комфортного перебування в лікарні маленьких пацієнтів та їхніх батьків.08.04.2021 16:58

Тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області.

Тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області.
Тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області.

Так, на виконання доручення голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка на території Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату висаджено 40 саджанців персиків та абрикосів.07.04.2021 16:54

Благоустрій та озеленення комунальних установ області

Благоустрій та озеленення комунальних установ області
На виконання доручення голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка розпочалися роботи щодо озеленення підвідомчих територій комунальний підприємств та установ.

Так, в рамках відповідних заходів на території Нижньо-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату висадили 35 саджанців хвойних порід.14.03.2021 08:52

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця
Саме сьогодні, 7 років тому, перші добровольці з Майдану Незалежності, за покликом серця, ризикуючи власним життям, вирушили на тренувальну базу, що під Києвом, для формування першого українського добровольчого батальйону, аби з честю та гідністю стати на захист рідної Батьківщини та обороняти її від загарбників.

Споглядаючи на ті події сьогодні, можна із впевненістю відзначити, що саме добровольчі батальйони відіграли вирішальну роль у відстоюванні територіальної цілісності та суверенітету України.

Подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму!

Шануймо захисників нашої держави, які і сьогодні протистоять агресору!10.03.2021 21:32

Благоустрій території Бальнеологічного санаторію «Брусниця»

Благоустрій території Бальнеологічного санаторію «Брусниця»
Тривають роботи з виконання розпорядження голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка від 01.02.2021 р. №22 «Про проведення заходів благоустрою території об’єктів спільної власності територіальних громад області».

На території ЧОКП «Бальнеологічний санаторій «Брусниця» були проведені такі роботи: прибирання, вивезення сміття, санітарна чистка дерев.10.03.2021 18:37

На території обласного комунального некомерційного підприємства "Буковинський клінічний онкологічний центр» облаштують майданчик для паркування автівок

На території обласного комунального некомерційного підприємства "Буковинський клінічний онкологічний центр» облаштують майданчик для паркування автівок
За ініціативи голови Чернівецької обласної ради поблизу обласного комунального некомерційного підприємства "Буковинський клінічний онкологічний центр» облаштують паркувальну зону.

Сьогодні під час візиту Олексій Бойко оглянув територію онкологічного центру. В рамках заходу з благоустрою території, згідно з розпорядженням голови обласної ради, там створять майданчик для паркування автівок відвідувачів.16.02.2021 14:18

Підготовка до весни триває!

Підготовка до весни триває!
На виконання розпорядження голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка сьогодні на території ОКНП «Обласний клінічний кардіологічний центр» проведено розчистку та благоустрій території.

Працівники Герцаївського лісництва спиляли сухі аварійно - небезпечні дерева недалеко від проїжджої частини та парковки біля поліклініки ОККЦ.

Повідомляємо, що також будуть організовані відповідні суботники, під час яких планується висадження декоративних рослин та облаштування територій комунальних підприємств.

Підготовка до весни триває, дякуємо за допомогу!03.02.2021 13:40

Благоустрій територій триває

Благоустрій територій триває
Згідно з розпорядженням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка від 1 лютого 2021 року «Про проведення заходів благоустрою територій об‘єктів спільної власності територіальних громад області» керівникам закладів (установ) та підприємств спільної власності територіальних громад області було доручено організувати та провести санітарну очистку та благоустрій територій об‘єктів спільної власності територіальних громад з метою запобігання травматизму людей.03.02.2021 13:30

«Між словом і результатом - ДІЯ»

«Між словом і результатом - ДІЯ»
За підсумками нещодавного візиту голови обласної ради Олексія Бойка до Оршівського дитячого будинку «Ромашка» та за його дорученням була проведена робота з підготовки площі для засадження нового фруктового саду на території дитячого будинку.20.01.2021 18:35

Навіть якщо запевняють, що змінити нічого не можливо. Навіть спільними зусиллями. Не вірте!

Навіть якщо запевняють, що змінити нічого не можливо. Навіть спільними зусиллями. Не вірте!
Сьогодні, 20 січня, на території ОКНП Чернівецька обласна психіатрична лікарня була проведена велика робота з прибирання та облаштування, а саме : прибирання території підприємства, обрізка дерев, встановлення парканів (по відновленим межам), лавок (замість пристосованих з бувших у використанні піддонів), смітників, забезпечення освітлення парку тощо.21.03.2016 15:21

На території лікарні в Чернівцях висадили новий сквер

На території лікарні в Чернівцях висадили новий сквер
Перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька взяла участь у весняному висаджуванні дерев з нагоди Міжнародного дня лісу. Новий сквер було вирішено обладнати на території лікарні швидкої медичної допомоги по вулиці Фастівській в Чернівцях. Тут представники органів влади, керівники та працівники лікарні, лісівники, вихованці дитячих профільних гуртків висадили 50 дерев та 150 кущів самшиту. Обираючи вид дерев, подбали, щоб нові насадження були неалергічні, тож зупинили свій вибір на саджанцях липи та горобини, і вже незабаром медпрацівники та пацієнти лікарні милуватимуться зростаючими деревцями.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua