Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Анонси головних подій та обласних заходів

Прес-центр

Анонси головних подій та обласних заходів

16.04.2021 21:15

Сьогодні, 16 квітня, голова Чернівецької обласної ради відвідав ОКНП «Обласна дитяча клінічна лікарня»  |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 16 квітня, голова Чернівецької обласної ради відвідав ОКНП «Обласна дитяча клінічна лікарня»
У свій день народження Олексій Бойко, не зраджуючи багаторічній традиції, звик не приймати подарунки, а натомість дарувати.

Голова обласної ради передав онкогематологічному відділенню обласної дитячої лікарні технічне обладнання, придбане за власні кошти. Воно допоможе спростити роботу персоналу та зробить перебування в лікарні онкохворих діток комфортнішим.

Також маленькі пацієнти отримали омріяні подарунки: іграшки, розмальовки, альбоми та інші цікавинки для розвитку і творчості.16.04.2021 19:36

Буковина прощалася із загиблим Героєм  |  Герої не вмирають!

Буковина прощалася із загиблим Героєм
Сьогодні, 16 квітня 2021 року, у селі Черепківці, що на Глибоччині, відбулась скорботна церемонія прощання із загиблим від кулі ворожого снайпера Героєм - Ярославом Карлійчуком, старшим солдатом, бійцем 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ.

У поклоні перед пам’яттю загиблого українського вояка схилили голови сотні його земляків, бойові побратими, рідні та друзі, священнослужителі, представники обласної та місцевої влади.

У траурній цермонії взяв участь перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор.

Вічна пам’ять герою!16.04.2021 12:39

16 квітня у центрі Чернівців відбулась прощальна церемонія із загиблим Героєм України - старшим солдатом Олексієм Мамчієм  |  Пам'ятаємо

16 квітня у центрі Чернівців відбулась прощальна церемонія із загиблим Героєм України - старшим солдатом Олексієм Мамчієм

Схиливши голови в скорботі та провести в останню путь Олексія прийшли рідні, знайомі, побратими та небайдужі чернівчани, серед них представники релігійної спільноти, громадських й ветеранських організацій та місцевого самоврядування.

Участь у церемонії прощання також взяв заступник голови обласної ради Михайло Павлюк та депутати обласної ради.

Олексій Юрійович Мамчій народився 27 червня 1980 року в Чернівцях. Навчався в Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї та в НУ “Львівська політехніка” (інститут інженерної механіки та транспорту).
Проходив військову службу на посаді старшого водія зенітно-ракетного відділення 10-ї огшбр.15.04.2021 17:45

Відбудеться прощання із загиблими Героями  |  Герої не вмирають!

Відбудеться прощання із загиблими Героями
Шановні буковинці!

Завтра, 16 квітня, на Буковині відбудеться прощання із загиблими Героями Буковини

У місті Чернівці - прощання із загиблим військовослужбовцем 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ Мамчієм Олексієм Юрійовичем.

Поховання загиблого військовослужбовця 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ Карлійчука Ярослава Васильовича відбудеться завтра, 16 квітня, о 14.00 в с.Черепківці.

Просимо земляків віддати останню шану ГЕРОЯМ!15.04.2021 17:45

Оголошено аукціон  |  Аукціон

Оголошено аукціон
Обласна рада оголосила аукціон на продовження договору оренди з розміщення аптечного пункту за адресою м. Чернівці, вул. Фастівська, 20 (будівля госпіталю ветеранів війни).13.04.2021 10:38

Герої не вмирають!  |  Пам'ятаємо

Герої не вмирають!
На жаль, чергова гірка звістка… Ворожа куля забрала життя нашого земляка - старшого солдата Олексія Мамчія. Молодший брат загиблого, Станіслав Мамчій, загинув 2016 року, захищаючи свободу та гідність нашої держави.
Висловлюємо щирі співчуття родині Мамчіїв через непоправну втрату.

Цього дня закликаємо громаду краю до жалоби. Висловлюємо скорботу рідним і близьким полеглих Героїв приспущеними прапорами на будівлі Чернівецької обласної ради.06.04.2021 13:21

Співчуваємо...  |  Пам'ятаємо

Співчуваємо...
Чернівецька обласна рада висловлює співчуття через смерть колишнього заступника голови обласної Ради народних депутатів, депутата Чернівецької обласної ради XXIII скликання 1998-2002 років, відомого освітянина та громадського діяча Нікітовича Корнелія Федоровича та його дружини Одарки Іллівни. Колишні колеги, друзі та родичі схиляють голови у скорботі. Світла пам'ять родині Нікітовичів.05.04.2021 20:57

Концерт з нагоди 100-річчя знаменитого аргентинського композитора Астора П’яццолли  |  АНОНС

Концерт з нагоди 100-річчя знаменитого аргентинського композитора Астора П’яццолли
6 квітня у ОКУ «Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка» відбудеться концерт. Його присвячують 100-річчю знаменитого аргентинського композитора Астора П’яццолли. Захід проведуть у режимі онлайн.
Концерт триватиме 1 годину 15 хвилин. Початок концерту о 18:30.
Трансляцію можна буде подивитися на сторінці Чернівецької філармонії у мережі Facebook.01.04.2021 14:56

З метою ефективного використання об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад  |  Аукціон

З метою ефективного використання об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад
Сьогодні, 1 квітня 2021 року, у Prozorro відбувся аукціон на право оренди нерухомого майна за адресою: м.Чернівці, вул. Головна, 29. Увазі потенційних орендарів пропонувалась частина приміщення першого поверху адміністративної будівлі літ А площею 60,3 м2. В аукціонних торгах, окрім діючого орендаря, взяли участь ще чотири претенденти.01.04.2021 14:15

У виконавчому апараті обласної ради  |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

У виконавчому апараті обласної ради
На апаратній нараді, яку провів сьогодні очільник обласної представницької влади Олексій БОЙКО, обговорювались підсумки пленарного засідання 2-ї сесії Чернівецької обласної ради VIII скликання.
Керівник крайового парламенту позитивно оцінив рівень підготовки питань порядку денного з боку відповідальних працівників виконавчого апарату. Разом з тим, голова обласної ради наголосив на необхідності забезпечення відкритості та прозорості роботи депутатського корпусу, колегії та постійних комісій обласної ради.01.04.2021 14:03

Сумні роковини для нашого краю. Минуло 80 років від страшних подій в урочищі Варниця Глибоцького району, які ввійшли в історію під назвою «Різанина у Білій Криниці»  |  Пам'ятаємо

Сумні роковини для нашого краю. Минуло 80 років від страшних подій в урочищі Варниця Глибоцького району, які ввійшли в історію під назвою «Різанина у Білій Криниці»
1 квітня 1941 року відбулося масове вбивство громадян румунської національності під час їхньої спроби перетину радянсько-румунскього кордону. Чоловіки, жінки, літні люди і діти йшли в бік Румунії з хрестами, іконами та хоругвами в руках. Адже напердодні НКВС поширив чутки про те, що 1 квітня кордон буде відкрито і можна буде спокійно його перейти. Проте приблизно за 3 км від румунського перетину радянські прикордонники зустріли їх кулеметним вогнем. Тих, що тікали, спіткали особливо жорстокі катування та вбивства. Багатьох із них ховали заживо.

Російські історики називають трагедію «Інцидент у Финтина-Альба», всіляко применшуючи масштаби цього злочину НКВС СРСР. Архіви КДБ говорять лише про 48 убитих. Але в офіційних документах влади Румунії та Молдови, заснованих на заявах свідків, йдеться про 3000 жертв.

Ми не маємо морального права забувати про чорні сторінки нашої історії. І тому ця жахлива подія потребує всебічного досліду та розголосу. В цей день вшановуємо трагічну дату та пам’ять загиблих.26.03.2021 23:01

Чернівецька обласна рада висловлює співчуття родині художника Ореста Івановича Криворучка  |  Пам'ятаємо

Чернівецька обласна рада висловлює співчуття родині художника Ореста Івановича Криворучка
Трагічна звістка про смерть видатного митця нашого краю Ореста Івановича Криворучка.

Заслужений художник України був творцем чисельних видатних робіт, які знані не лише на рідних теренах, а й далеко за межами нашої країни. Майстер володів багатьма художніми техніками, зокрема, найфіліграннішими з них — геральдикою, фалеристикою та екслібрисом. Буковина назавжди запам’ятає генія, як автора ескізів герба та прапора Чернівців і Чернівецької області.

Чернівецька обласна рада висловлює співчуття родині художника.25.03.2021 17:20

Засідання постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, природного користування, паливно-енергетичного комплексу та надзвичайних ситуацій  |  Постійні комісії

Засідання постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, природного користування, паливно-енергетичного комплексу та надзвичайних ситуацій
Сьогодні, 25 березня, відбулось засідання постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, природокористування, паливно-енергетичного комплексу та надзвичайних ситуацій під головуванням Ярослава Бартоша.

Члени постійної комісії розглядали звернення лісогосподарських підприємств Чернівецької області та представників громад гірських територій щодо проблемних питань гірських районів та перспектив розвитку гірських регіонів.25.03.2021 17:20

Під головуванням Івана Шевчука сьогодні, 25 березня, членами постійної комісії з питань бюджету опрацьовано та рекомендовано до розгляду на сесії 31 питання порядку денного  |  Постійні комісії

Під головуванням Івана Шевчука сьогодні, 25 березня, членами постійної комісії з питань бюджету опрацьовано та рекомендовано до розгляду на сесії 31 питання порядку денного
Члени постійної комісії розглянули низку проєктів рішень, серед них:
-виконання Регіональної програми розвитку міжнародного співробітництва Чернівецької області на 2018-2020 роки;
-внесення змін до обласної комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян «Турбота» на 2019-2021 роки;
-затвердження Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей Чернівецької області на 2021-2025 роки;
-встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва на 2021 рік;
-виконання Програми розвитку архівної справи в Державному архіві Чернівецької області на 2018-2020 роки;
-виконання Комплексної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чернівецькій області на 2018-2020 роки;
-виконання у 2020 році Регіональної програми запобігання дитячій бездоглядності та розвитку сімейних форм виховання на 2017-2021 роки;
-виконання у 2020 році Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2019-2021 роки;
-виконання обласного бюджету за 2020 рік;
-внесення змін обласного бюджету на 2021 рік;
-виконання Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Чернівецькій області на 2019-2020 роки;
-результати проведення у 2020 році моніторингу та оцінки результативності реалізації Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2020 року;
-Програму економічного і соціального розвитку Чернівецької області на 2021 рік;
-умови оплати праці заступника голови обласної ради;
-затвердження Регламенту Чернівецької обласної ради VІІI скликання;
-затвердження Положення про постійні комісії Чернівецької обласної ради;
-план роботи постійної комісії обласної ради з питань бюджету на 2021 рік;
-план роботи Чернівецької обласної ради на 2021 рік.

Серед іншого, розглянуто низку важливих листів - звернень.24.03.2021 17:38

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей  |  Постійні комісії

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров
24 березня, на черговому засіданні постійної комісії з питань охорони здоров'я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей опрацьовано та рекомендовано до розгляду на сесії 4 питання порядку денного, серед них :

проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до обласного бюджету Чернівецької області на 2021 рік»;

проект рішення обласної ради «Про затвердження Регіональної програми забезпечення житлом учасників бойових дій та членів сімей загиблих, які потребують поліпшення житлових умов на 2021-2022 роки»;

проект рішення обласної ради «Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги цільового спрямування для придбання житла учасникам бойових дій та членам сімей загиблих, які потребують поліпшення житлових умов».

Також члени комісії обговорили стан проведення вакцинації населення Чернівецької області від короновірусної хвороби COVID-19. Звернули увагу керівника центру здоров’я, щодо розробки плану та посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно вакцинування.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua