Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів Чернівецької районної ради

Прес-центр

Новини - Діяльність депутатів Чернівецької районної ради

09.09.2021 13:57

На засіданні постійної комісії

На засіданні постійної комісії
В Кострижівській територіальній громаді відбулося виїзне засідання Постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони навколишнього природного середовища, природокористування, паливно-енергетичного комплексу та надзвичайних ситуацій.

На засіданні був присутній заступник голови обласної ради Михайло Павлюк.

Під головуванням Ярослава Бартоша члени комісії предметно опрацювали низку питань порядку денного.23.12.2020 09:26

На пленарному засіданні першої сесії Чернівецької районної ради

На пленарному засіданні першої сесії Чернівецької районної ради
грудня 2020 року під відбулось друге пленарне засідання Чернівецької районної ради VIII скликання. Під головуванням голови райради Руслана ДОМНІЦАКА депутати затвердили Регламент Чернівецької районної ради та створили робочу групу з його подальшого доопрацювання.
Учасники пленарного засідання також затвердили Положення про постійні комісії Чернівецької районної ради, кількісний та персональний склад постійних комісій райради.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua