Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.04.2021 11:59
Оголошення


     про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи»

09.04.2021 11:55
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

08.04.2021 15:08
Онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту у сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)». Курс складається із 3 модулів, які передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

08.04.2021 15:04
Онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні»


    Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розроблено онлайн-курс «Політична освіта публічних службовців в Україні». Курс складається з 5 модулів, які покликані сприяти формуванню стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців, шанобливого ставлення до своєї професії, держави і громадян.

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.

07.04.2021 10:08
Триває прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2021


    В Україні стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 у межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку», що об’єднала територіальні громади 4-х областей – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької, які мають не тільки спільні проблеми, але й чималий спільний потенціал. У межах програми вже підтримано 150 проєктів на загальну суму понад 41 мільйон гривень. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів - переможців у 4-х областях Карпатського регіону на загальну суму 10 мільйонів гривень. Фінансування проєктів здійснює Міністерство розвитку громад та територій України. Обов’язковою умовою Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021 є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти гранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року. Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» http://ekarpaty.com/.
22.03.2021 12:47
УВАГА!!! Родина учасника ООС на Сході України потребує матеріальної допомоги!
    До уваги усіх небайдужих до людської біди! Вкрай потребує невідкладної матеріальної допомоги родина учасника бойових дій на Сході України Павла БОДНАРЮКА. Шістнадцятирічна донечка героя страждає на важке захворювання нирок, перенесла інсульт та кілька складних хірургічних втручань. Лікування дівчини потребує значних коштів, яких у родини немає. Не будьмо байдужими!!! Номери карткових рахунків для благодійної допомоги: АТ Райффайзен Банк Аваль 4149 5001 3066 2763 ПАТ ОЩАДБАНК 5167 8032 1463 8756
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо!

Прес-центр

Новини - Вітаємо!

15.04.2021 17:09

З нагоди 102-ї річниці від дня створення карного розшуку України

З нагоди 102-ї річниці від дня створення карного розшуку України
Сьогодні, 15 квітня, з нагоди 102-ї річниці від дня створення карного розшуку України Олексій Бойко нагородив полковника поліції, заступника начальника ГУНП в Чернівецькій області – начальника кримінальної поліції Сергія Ратушенка Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».15.04.2021 08:08

День працівника карного розшуку

День працівника карного розшуку
Карний розшук - один з найважливіших та найбільших підрозділів Національної поліції, обов‘язок якого є здійснення оперативно-розшукових заходів з метою припинення, розкриття та запобігання злочинів.

Саме 15 квітня працівники кримінального розшуку України відзначають своє фахове свято.

Чернівецька обласна рада вітає працівників карного розшуку з професійним святом та висловлює подяку за чесну службу та спокійне життя громадян України.

Завжди залишайтесь відданими своїй справі!08.04.2021 10:31

З нагоди дня народження Марії Миколайчук

З нагоди дня народження Марії Миколайчук
Марія Миколайчук — наша славетна землячка, співачка, народна артистка України, дружина Івана Миколайчука.

Рішенням сесії депутати Чернівецької обласної ради ухвалили звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Київської міської ради щодо присудження буковинцю Іванові Миколайчуку найвищої державної нагороди — героя України (посмертно).

Представники депутатського складу та виконавчого апарату Чернівецької обласної ради вітають Марію Миколайчук із Днем народження та бажають довгих років щасливого життя!06.04.2021 12:21

Чернівецька обласна рада вітає всіх причетних із Міжнародним днем спорту!

Чернівецька обласна рада вітає всіх причетних із Міжнародним днем спорту!
Поздоровляємо з цим святом професійних спортсменів, тренерів та функціонерів і дякуємо за титанічні зусилля заради своєї місії. Вітаємо й тих, хто займається спортом заради власної бадьорості, краси та втіхи.

Бажаємо вам міцного здоров’я, непохитної мотивації та високих досягнень! Щиро прагнемо, аби спорт був частиною життя кожної людини.04.04.2021 08:35

З Великоднем!

З Великоднем!
Чернівецька обласна рада вітає християн західного обряду зі святом Великодня!

Нехай довкола панують мир та злагода, а віра допомагає долати труднощі.

Бажаємо здоров'я, радості та любові вашим родинам!28.03.2021 14:21

5 років від дня утворення Управління патрульної поліції у Чернівецькій області

5 років від дня утворення Управління патрульної поліції у Чернівецькій області
Чернівецька обласна рада вітає Управління патрульної поліції Чернівецької області та всіх співробітників з 5-річчям від дня утворення. Висловлюємо подяку нашим патрульним за те, що вони гідно несуть варту порядку та спокою громадян. Бажаємо міцного здоров'я та безпечної служби!27.03.2021 16:05

З Міжнародним днем театру!

З Міжнародним днем театру!
Чернівецька обласна рада вітає всіх причетних з Міжнародним днем театру. Бажаємо вам натхнення, вдячних глядачів і успішної реалізації творчих задумів!26.03.2021 12:16

День Національної гвардії України

День Національної гвардії України
Сьогодні Україна відзначає День Національної гвардії.

Вітаємо зі святом тих, хто охорняє кордони нашої держави та громадський порядок. У цей день також згадуємо та шануємо імена нацгвардійців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Допоки на сторожі життя, прав, свобод і інтересів громадян стоїть Національна гвардія, українці почуватимуться спокійно. Бажаємо гвардійцям гідно служити народові України!25.03.2021 17:20

Перший заступник голови облради привітав представників Служби безпеки України

Перший заступник голови облради привітав представників Служби безпеки України
Урочисте привітання представників Служби безпеки України відбулося сьогодні, 25 березня.

Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради "За заслуги перед Буковиною" та Почесною відзнакою Чернівецької ОДА "На славу Буковини" нагородили співробітників Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області.

Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор та голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук подякували представникам СБУ за високий професіоналізм, виявлені ініціативу та наполегливість, героїзм і відвагу під час виконання військового обов’язку в зоні проведення Операції об’єднаних сил, а також привітали присутніх і їхніх колег із 29-ю річницею створення Служби безпеки України.25.03.2021 14:32

Вітаємо представників Служби безпеки України!

Вітаємо представників Служби безпеки України!
Чернівецька обласна рада вітає представників Служби безпеки України з професійним святом. Зазвичай мало хто помічає роботу правоохоронної структури. Але вона є навколо нас щоденно. Це доводить і безпека існування пересічних громадян, і невпинна робота органу зі збереження цілісності країни на сході України. Дякуємо за плідну самовіддану працю на користь держави!19.03.2021 13:55

Олексій Бойко нагородив відзнаками «За заслуги перед Буковиною» Івана Іліку та Ярему Тевтуля

Олексій Бойко нагородив відзнаками «За заслуги перед Буковиною» Івана Іліку та Ярему Тевтуля
Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради "За заслуги перед Буковиною" нагородили сьогодні Іліку Івана Георгійовича, начальника Чернівецького фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив», і Тевтуля Ярему Юрійовича, видатного еколога, доктора хімічних наук, професора, багаторічного декана хімічного факультету, завідувача кафедри фізичної хімії та екології хімічних виробництв Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Голова облради привітав Тевтуля Ярему Юрійовича з 80-річчям від дня народження, а також подякував діячам за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність і вагомий особистий внесок у розвиток спортивної та наукової галузей.19.03.2021 11:36

З нагоди дня народження Ліни Василівни Костенко

З нагоди дня народження Ліни Василівни Костенко
Сьогодні відзначає день народження видатна українська мисткиня, поетеса та письменниця, лауреатка Державної премії України імені Тараса Григоровича Шевченка, почесна професорка Києво-Могилянської академії, почесна докторка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Львівського національного університету імені Івана Франка Ліна Василівна Костенко.

Творчість Ліни Костенко уособлює вершину української ліричної поезії та прози від початку 60-х років минулого століття до наших днів. Створені її генієм образи заворожують та викликають щире захоплення у представників кількох десятків поколінь шанувальників українського красного письменства.

Сучасники за правом вважають Ліну Костенко совістю нації, її духовним поводирем та натхненником.

З днем народження, неповторна й велична Ліно Василівно!  24.02.2021 06:37

«Ви творите культурний простір Буковини, а ваша творча праця надихає та є джерелом духовного розвитку».

«Ви творите культурний простір Буковини, а ваша творча праця надихає та є джерелом духовного розвитку».
23 лютого до Чернівецької обласної ради завітали діячі мистецтва: художниця та педагогиня Віра Андрич, а також голова Чернівецької організації Національної спілки художників України Юрій Гушкевич.

Зустріч відбулася з нагоди відкриття персональної виставки Віри Андрич у ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Майстриня розповіла про свою роботу в напрямку відродження та осучаснення народної художньої вишивки, а також звернулася з проханням посприяти розвитку Банилівського краєзнавчого музею.

Олексій Бойко привітав митців з ювілеями та вручив Почесні грамоти Чернівецької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, творчі здобутки та внесок у розвиток образотворчого мистецтва.10.02.2021 10:49

З нагоди 80-річчя Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торгівельно-економічного університету Олексій Бойко нагородив Почесними грамотами обласної ради викладачів училища

З нагоди 80-річчя Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торгівельно-економічного університету Олексій Бойко нагородив Почесними грамотами обласної ради викладачів училища
«Не шкодуючи своїх сил та емоцій, ви робите щоденну працю, яка приносить неймовірні плоди. Подяка вам за виховання та освіту наших студентів! Довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму на вашому життєвому шляху» - наголосив Олексій Бойко.14.01.2021 10:58

Вітання талановитій мисткині Ірині Шканде

Вітання талановитій мисткині Ірині Шканде
Микола Гуйтор від імені голови Чернівецької обласної ради та депутатського корпусу висловив слова привітання художниці, подякував за самовіддане служіння музі та невгамовний творчий пошук. Також, побажав натхнення у мистецтві та гармонії у житті.  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua