Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність фракцій обласної ради >  Заява керівника фракції ВО "Свобода" в Чернівецькій обласній раді

Прес-центр

Новини

22.07.2011 15:52

Заява керівника фракції ВО "Свобода" в Чернівецькій обласній раді |  Діяльність фракцій обласної ради

Тема новини: Назва теми

Турбота про українців замінюється політичною доцільністю. Таке враження складається, коли спостерігаєш за діяльністю влади, у більшості випадків презентованої регіоналами. Це ж стосується і Чернівецької області. Зокрема, останніх подій в обласній раді, де минулого тижня керівництво ОДА, по-суті, здійснило спробу захопити контроль над обласним бюджетом. Приховуючи свої наміри гарними обіцянками щодо збільшення видатків на соціальну сферу, керівник фракції Партії регіонів Георгій Галиць, а згодом і голова ОДА Михайло Папієв, оприлюднюють заяви, у яких звинувачують опозицію у небажанні «поліпшувати життя краян вже сьогодні».

Голосні та пафосні звинувачення з боку влади, однак, розбиваються об низку фактів.

По-перше, очільники області могли б поцікавитися, чи їх ініціативи не суперечать чинному законодавству. Як виявилося, буковинські регіонали та їх сателіти могли двічі порушити Закон. На щастя, в облраді є опозиція, зокрема фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода», яка «вказала» владним мудрагелям, що намагання узурпувати двома особами обласний бюджет суперечить частині 17 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також частині 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Цікаво, хто б мав понести відповідальність за порушення діючого законодавства у разі, якщо б запропоновані зміни до бюджету були б прийняті?

По-друге, звинувачення у надмірних «амбіціях і сумнівній політичній доцільності окремих депутатів обласної ради, які зірвали проведення сесії обласної ради», що не дозволило отримати додаткових коштів для бюджетної сфери області, дивно лунає з вуст людини, яка представляє політичну силу, що довела країну до зубожіння та падіння у всіх міжнародних рейтингах. Дивно, чому питання виділення додаткових коштів на соціальні видатки так гостро постало саме зараз, а не раніше? Невже керівники структурних підрозділів облдержадміністрації «раптово» усвідомили, що освіта, медицина, соціальна сфера потребують додаткових коштів? Чому ці питання не вирішувалися раніше?

По-третє, чому в.о. голови облради в терміновому порядку після репліки голови ОДА закриває сесію, не надавши мені як керівнику фракції висловити нашу позицію з мотивів голосування і не приймає рішення про перерву для консультацій між головами фракцій заради визначення спільної та узгодженої позиції.

По-четверте, обласна влада, схоже, вирішила погратися у мовчанку із опозиційними силами. Більшість ініціатив від опозиції, зокрема і ВО «Свобода», ігноруються. Згадаймо низку соціальних пропозицій, за які провладні депутати не бажали голосувати. У цих випадках йшлося про «неправильну» крайову соціальну сферу? Чи варто говорити про політичну доцільність, мовляв, все добре в області має робитися лише регіоналами, іншим - зась? Після численних закликів до згуртування довкола розв’язання проблем мешканців області крайова влада свідомо шукає та провокує конфлікти, результатом яких є не «покращення вашого життя вже сьогодні», а виключно політична доцільність та владні амбіції кількох осіб.

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua