Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність фракцій обласної ради >  Заява фракції «Фронт Змін» у Чернівецькій обласній раді

Прес-центр

Новини

18.07.2011 14:18

Заява фракції «Фронт Змін» у Чернівецькій обласній раді |  Діяльність фракцій обласної ради

Тема новини: Назва теми

Фракція «Фронт Змін» у Чернівецькій обласній раді разом зі іншими опозиційними партіями не допустила порушення прав виборців через передачу головам обласної ради та обласної державної адміністрації права вносити зміни до обласного бюджету в міжсесійний період.

Саме це питання намагалася проштовхнути провладна більшість у Чернівецькій облраді. Для цього була влаштована позачергова сесія 14 липня, яка вже з самого початку проводилася з грубими порушенням регламенту і подібним порушенням завершилася. 

Під виглядом вирішення питань змін до бюджету, провладна більшість планувала вирішити найголовніше для себе питання - в проект рішення був внесений наступний пункт: «Право вносити зміни до обласного бюджету в міжсесійний період надається голові обласної ради та голові обласної державної адміністрації за погодженням з головою постійної комісії обласної ради з питань економіки, бюджету та інвестицій з наступним затвердженням його на черговій сесії».

Позачергова сесія Чернівецької обласної ради тривала не більше 30 хвилин. Депутати фракції «Фронту Змін» разом з іншими опозиційними депутатами не проголосували за  порядок денний, який був ініційований провладною більшістю.   Незважаючи на зауваження депутатів фракції  «Фронту змін» щодо порушення «Закону України «Про доступ до публічної інформації», який передбачає оприлюднення всіх  проектів рішень за двадцять днів до засідання сесії, керівництво обласної ради ініціювало проведення позачергової сесії з одним питанням на порядку денному «Про внесення змін до обласного бюджету».

 «Це не що інше, як узурпація влади, намагання в ручному режимі вирішувати фінансові питання, розподіляти кошти, не прислухаючись до пропозицій та конструктивних ідей інших  депутатів, - вважає керівник фракції «Фронту змін» Максим Бурбак.- Жодне подібне рішення не може бути прийнятим, ми і надалі будемо стояти на сторожі інтересів громади, мешканців краю, а не окремих владних чиновників, які до того ж і депутати».   

Спроби Партії регіонів звинуватити опозицію у зриві сесії, що вже демонструють офіційні сайти ОДА та обласної ради, підлеглі ЗМІ,  є ще одним прикладом перекладення проблем, які існують всередині влади, на опозицію.

Неочікуване для влади голосування настільки вплинуло на головуючого – заступника голови обласної ради В.Маніліча, що він навіть  не закрив сесію належним чином – виконанням Державного гімну України, що також є порушенням Регламенту.

Прес-служба обласної  організації «Фронт змін»

  • Джерело: Прес-служба обласної організації «Фронт змін»

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua