Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.01.2018 11:02
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельними ділянками спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

12.01.2018 10:56
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує інвестиційний конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність фракцій обласної ради >  Надійшли проекти рішень від депутатів опозиційних фракцій

Прес-центр

Новини

01.02.2014 12:07

Надійшли проекти рішень від депутатів опозиційних фракцій |  Діяльність фракцій обласної ради

Тема новини: Назва теми

У виконавчий апарат обласної ради надійшли проекти рішень від депутатів опозиційних фракцій, які вони планують внести на розгляд сесії відповідно до домовленостей, досягнутих на засіданні колегії обласної ради вчора, 31 січня.

Зазначені проекти рішень відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» розміщені на офіційному сайті обласної ради у розділі «Документи ради». Таким чином, всі перешкоди для проведення сесії обласної ради зняті.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua