Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

14.08.2017 18:00
Запроваджено он-лайн навчання з місцевих податків та зборів


    Безкоштовний он-лайн курс на тему «Місцеві податки і збори» проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

11.08.2017 15:39
До уваги підприємців Чернівецької області


    Мелітопольська районна рада Запорізької області прийняла рішення про продаж або довгострокову оренду майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району:

11.08.2017 11:46
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

14.07.2017 11:45
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна"


    Чернівецька обласна рада повідомляє, що відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" проект розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна" та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Чернівецької обласної ради за адресою: http://oblrada.cv.ua/document/regulatory_drafts/

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Суспільство >  З метою покращення транскордонного транспортного сполучення

Прес-центр

Новини

11.07.2017 15:02

З метою покращення транскордонного транспортного сполучення |  Суспільство

Тема новини: Назва теми

Депутати Чернівецької обласної ради прийняли звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності відновлення роботи пунктів перетину державного кордону між Україною та Румунією «Красноїльськ-Вікову де Сус», «Дяківці-Раковець», «Біла Криниця-Клімеуць», «Руська-Ульма», «Шепіт-Ізвоареле Сучевей», а також розбудови транспортної прикордонної інфраструктури.

На думку народних обранців, такий крок дозволить розвантажити міжнародний пункт пропуску «Порубне», який нині працює за межею своєї пропускної здатності. Так, пропускна спроможність КПП «Порубне» становить 2000 осіб та 500 автотранспортних засобів на добу, натомість фактично щодоби через цей пункт пропуску державний кордон перетинає 6000 осіб та 1750 автівок.

Ще одна ініціатива Чернівецької обласної ради на шляху до полегшення перетину українсько-румунського кордону в контексті нещодавно запровадженого безвізового режиму – відновлення залізничного пасажирського сполучення між Чернівцями та сусідньою Сучавою. Йдеться, зокрема, про курсування двічі на день двох потягів «Чернівці – Вадул-Сірет» та «Сучава – Вадул-Сірет», пасажири яких, прямуючи з Чернівців до Сучави й із Сучави до Чернівців проходитимуть митний та паспортний контроль на залізничній станції «Вадул-Сірет».

З метою скорочення часу такої подорожі та уникнення пересадки пасажирів, депутати крайового парламенту Буковини також звернулися до Кабінету Міністрів України щодо укладання угод з урядами країн ЄС, необхідних для запровадження процедури спільного митного та паспортного контролю під часу руху вищезгаданих потягів представниками відповідних відомств України та Румунії.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua