Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.07.2021 14:02
Оголошення


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни»

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Суспільство >  Уряд продовжив карантин до 31 серпня

Прес-центр

Новини

22.07.2020 14:34

Уряд продовжив карантин до 31 серпня |  Суспільство

Тема новини: Назва теми

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 22 липня, ухвалив рішення про продовження адаптивного карантину в Україні ще на один місяць – до 31 серпня 2020 року.

Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, рішення про продовження карантинних обмежень прийнято з урахуванням епідситуації з захворюваністю коронавірусом в Україні.

МОЗ розділить всі регіони по захворюваності на «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону» зони. Залежно від епідситуації, в регіоні діятиме або легкий карантин, або жорсткий.

Показники, за якими область перебуває у «зеленій» зоні:

  • заповненість ліжок у лікарнях менше 50%;
  • середня кількість тестувань не менше 24 на 100 тисяч населення;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування менше 11%;
  • показник динаміки зростання випадків інфікування менше 10%.

В «зеленій» області діють такі обмеження: масковий режим у будівлях, масові заходи не більше однієї людини на 5 квадратних метрів. Перевозити пасажирів у громадському транспорті можна тільки у сидячих місцях.

Якщо 5 днів поспіль змінюються індикатори, регіони переходить у «жовту»  — буферну — зону або «помаранчеву» чи «червону».

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua