Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.10.2017 11:40
Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області в 2017 році


    Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області в 2017 році

05.10.2017 11:30
Про визначення організаторів аукціонів по продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області - юридичних осіб, які мають право організації і проведення на аукціоні з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації


    Інформація Чернівецької обласної ради про визначення організаторів аукціонів по продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області - юридичних осіб, які мають право організації і проведення на аукціоні з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації. 1. Мета проведення робіт: проведення аукціону з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, в тому числі разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації. 2. Дані про об’єкт приватизації: згідно рішення Чернівецької обласної ради 3. Вимоги до претендентів на участь у відборі. 3.1. До участі в конкурсі допускаються юридичні особи незалежно від форми власності та підпорядкування, які мають право про організацію продажу майна, що перебуває в державній власності та діяльність яких у сфері відчуження майна, передбачена установчими документами, мають досвід роботи не менше трьох років у цій сфері діяльності, вчасно подали на розгляд комісії повний пакет документів, перелік яких наведений у пункті 3.2 цієї інформації. 3.2. Для участі в відборі претендент подає до обласної ради на розгляд комісії такі документи: 3.2.1. Заяву про участь у відборі із зазначенням повного найменування, реквізитів (місцезнаходження, телефон, факс), форми власності та статусу підприємства (організації), складу керівництва (прізвище, ініціали, посада), чисельності працівників, спеціалізації претендента, який виявив бажання брати участь у конкурсі.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Суспільство >  З турботою про переселенців зі сходу України

Прес-центр

Новини

12.10.2015 12:59

З турботою про переселенців зі сходу України |  Суспільство

Тема новини: Назва теми

В неділю, 11 жовтня, для переселенців, що проживають в обласному центрі, було організовано тур «Осінні Чернівці». Захід відбувся в рамках проекту ЄС «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області», який реалізується Чернівецькою обласною радою. Група з 45 осіб, незважаючи на сніжну погоду, побувала на екскурсії історичним центром міста, відвідала обласний краєзнавчий музей та пообідала в одній з чернівецьких кав’ярень.

 «Такі заходи нам дуже потрібні. Нам цікаве місто, в яке ми зараз приїхали, але ми так мало про нього знаємо, адже через буденні клопоти ми не встигаємо підняти голови, щоб глянути на архітектурну та історичну красу, яка нас оточує», - говорить переселенка Олена Кононихіна. Учасники екскурсії висловили вдячність за цікаві зустрічі, які дозволяють відкрити для себе Чернівці та Буковину.

Учасники туру мали можливість поспілкуватися родинами, детальніше познайомитися із заходами проекту, отримати в неформальній обстановці відповіді на свої запитання від команди проекту.

«Осінні Чернівці» - це перший з групи заходів проекту, спрямованих на формування традицій толерантності між внутрішньо переміщеними особами та місцевими мешканцями. Наступними заходами будуть поїздка до м. Хотин з відвіданням Хотинської фортеці 18 жовтня, сімейне свято «Зустрічаймо осінь разом» за участю буковинських народних майстрів (16 жовтня) та фестиваль «Осінні традиції Буковини» з показом моделей автентичного буковинського одягу з колекції відомого етнографа Миколи Шкрібляка за участі членів міського жіночого клубу «Успішна чернівчанка».

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua