Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Дороги – це обличчя будь-якого регіону

Прес-центр

Новини

20.02.2017 19:18

Іван Мунтян: Дороги – це обличчя будь-якого регіону |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час зустрічі із заступником Міністра молоді та спорту України Ярославом Войтовичем, в ході якої обговорено питання підготовки до проведення у м. Чернівцях на базі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос» ІІ етапу Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з коляскою 5-7 травня цього року.

Так, керівник представницької влади регіону клопотав перед посадовцем про допомогу у вирішенні питання залучення необхідних коштів для проведення ремонту буковинських автошляхів. «Прошу Вас посприяти у виділенні необхідного фінансування для проведення ремонту автомобільних доріг області. Адже дороги – це обличчя будь-якого регіону, а від того яке враження складеться у закордонних гостей про наш край, залежить імідж України загалом», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до Ярослава Войтовича.

Відтак учасники зустрічі обговорили питання розвитку фізичної культури і спорту в Чернівецькій області, зокрема, основні аспекти функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл. «Здорова нація – сильна держава. Більше того, належне патріотичне та фізичне виховання молоді є основою обороноздатності нашої держави. Тому прищеплення любові до спорту у дітей та молоді з ранніх років є одним із важливих завдань, над вирішенням якого працює крайова влада», – зауважив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua