Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Свято з нагоди Дня позашкілля пройшло сьогодні у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини»

Прес-центр

Новини

24.09.2021 19:15

Свято з нагоди Дня позашкілля пройшло сьогодні у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Свято з нагоди Дня позашкілля пройшло сьогодні у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини».

На заході були присутні представники представницької та виконавчої влади, а також працівники системи позашкільної освіти.

Від імені депутатського корпусу Чернівецької обласної ради заступник голови Михайло Павлюк поздоровив присутніх зі святом, висловив шану та найкращі побажання, а також подякував працівникам системи позашкільної освіти за сумлінну працю і внесок у виховання майбутнього нашого регіону та держави — наших дітей.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк нагородив Степанятову Альону Михайлівну, методиста, керівника гуртка «Юні охоронці природи» Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради, а також Ткачук Антоніну Анатоліївну, керівника гуртка Новодністровського будинку дитячої творчості Новодністровської міської ради. 

Михайло Павлюк наголосив, що позашкілля є пріоритетом для роботи обласної ради в питаннях оснащення матеріально-технічної бази обласних комунальних установ, забезпечення комфортних умов роботи та вчасного ухвалення кадрових рішень.

Позашкільна освіта є необхідною складовою освітньої галузі, адже вона надає знання, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань та стану здоров'я вихованців, учнів і слухачів.

Фотосесія

  • Джерело: Преслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua