Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пленарне засідання сесії обласної ради >  Депутати обласної ради створили комісію для з’ясування подальшої долі мультифункіональної бази «Перлина гір»

Прес-центр

Новини

16.09.2021 16:30

Депутати обласної ради створили комісію для з’ясування подальшої долі мультифункіональної бази «Перлина гір» |  Пленарне засідання сесії обласної ради

Тема новини: Назва теми

В ході сьогоднішньої сесії, заслухавши доповідь першого заступника голови ОДА Богдана Ковалюка щодо виконання будівельних робіт з реконструкції туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» в с.Банилів-Підгірний, депутати висловили безліч застережень та зауважень щодо якості цих робіт та проблем, пов’язаних із введенням об’єкту в експлуатацію.

В зв'язку з цим ухвалили протокольне рішення створити комісію з вивчення цього питання, в яку увійдуть представники комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, комісії з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей обласної ради, а також директор Агенції регіонального розвитку Чернівецької області.

Метою комісії є розробка конкретних пропозицій, розрахунків і напрацювань щодо майбутнього функціонального призначення установи. Депутати також доручили Департаменту освіти ОДА попередньо надати своє конкретне бачення подальшої долі об’єкту.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua