Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

19.04.2019 10:02
Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)


    1.Заяви щодо оренди нерухомого майна приймаються від юридичних та фізичних осіб.

19.04.2019 09:51
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням 28-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».

12.04.2019 09:52
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу".


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу". Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: комунальний заклад "Оршівський дитячий будинок санаторного типу", с. Оршівці, Кіцманський район, Чернівецька область.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся з радником Посольства Держави Ізраїль в Україні

Прес-центр

Новини

12.02.2019 14:02

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся з радником Посольства Держави Ізраїль в Україні |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Зустріч з радником Посольства Держави Ізраїль в Україні паном Феліксом Гурвичем провів голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 12 лютого, під час якої обговорено можливості налагодження співпраці. Так, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян подякував пану Феліксу Гурвичу за підтримку Ізраїлем незалежності та територіальної цілісності України, а також розповів про історію, культурне надбання та особливості економічного і гуманітарного розвитку Чернівецької області. Керівник представницької влади краю також поінформував дипломата про економічний, туристичний та інвестиційний потенціал Чернівеччини.

«Упродовж століть на Буковині у мирі та злагоді проживали представники багатьох національностей та віросповідань. Завдяки цій споконвічній традиції і нині у регіоні відсутні будь-які гострі конфлікти на міжнаціональному чи міжконфесійному ґрунті, а кожна із національних спільнот робить свій помітний внесок у розвиток області. Зокрема, хотів би відзначити, що роль єврейської громади була традиційно важливою у житті нашого краю», – наголосив посадовець.

У свою чергу пан Фелікс Гурвич подякував за гостинний прийом та відзначив, що місто Чернівці та Чернівецька область загалом є дуже важливими для Ізраїлю та що Посольство Ізраїлю в Україні зацікавлене у налагодженні плідної співпраці, зокрема, у реалізації спільних проектів у сфері сільського господарства.

Насамкінець Іван Мунтян запевнив пана Фелікса Гурвича у тому, що обласна рада сприятиме налагодженню відповідного співробітництва, а також запросив Надзвичайного та Повноважного Посла Держави Ізраїль пана Джоела Ліона відвідати Буковину з офіційним візитом.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua