Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Гуманітарна політика >  Іван Мунтян: Наші предки зробили рішучий крок заради нашого гідного майбутнього у Великій Україні

Прес-центр

Новини

02.11.2018 17:09

Іван Мунтян: Наші предки зробили рішучий крок заради нашого гідного майбутнього у Великій Україні |  Гуманітарна політика

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив керівник представницької владик раю Іван Мунтян, вітаючи гостей та учасників мистецької імпрези, що відбулася у фойє адміністративного приміщення Чернівецької обласної ради та Чернівецької обласної державної адміністрації сьогодні, 2 листопада, до 100-річчяя Буковинського народного віча.

«Сто років тому наші предки зробили рішучий крок заради нашого гідного майбутнього у Великій Україні. Вірю, що незважаючи на те, що сьогодні нам знову доводиться боротися за незалежність і суверенітет України, рішучість та мудрість допоможуть нам отримати перемогу, а наші нащадки пишатимуться нами так само, як нині ми пишаємося учасниками вікопомного Буковинського віча 1918 року», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Відтак, Іван Мунтян взяв участь в урочистій церемонії спецпогашення ювілейної марки та конверта, виготовленого Чернівецькою дирекцією ПАТ «Укрпошта» з нагоди знаменної події, а також ознайомився з тематичною виставкою картин буковинських живописців – членів Національної спілки художників України та вихованців освітніх закладів нашого краю художньо-естетичного спрямування.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua