Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Вшановуючи ратний подвиг українських військовиків

Прес-центр

Новини

03.09.2019 16:50

Вшановуючи ратний подвиг українських військовиків |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На запрошення командування військової частини А2582 голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь та виступив на урочистостях з нагоди Дня частини.  

«У непростих умовах сьогодення важко переоцінити роль та значення вашої ратної праці для справи забезпечення належного виконання бойових завдань командування. Саме тому від рівня вашої фахової, бойової та спеціальної  підготовки, сумлінності та відповідальності багато в чому залежить загальний успіх бойових операцій, а відтак – життя та здоров’я сотень тисяч військовиків та цивільних громадян», - наголосив посадовець у вітальному слові, звертаючись до військовослужбовців.

        «Упродовж шести років свого існування ваша військова частина з честю пронесла свій бойовий прапор через низку відповідальних випробувань. Відрадно, що ви щиро та відповідально ставитесь до виконання свого святого обов’язку берегти та примножувати славні традиції українського війська», - зауважив Іван Мунтян.

        Керівник крайової представницької влади від щирого серця побажав військовикам міцного здоров’я, незламного фізичного та духовного гарту, особистого щастя та сімейного затишку, цілющих Божих благословінь, успішної військової кар’єри, нових  здобутків у бойовій підготовці, повсякденному  житті та самовідданій службі на благо народу та Української держави.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обасної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua