Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Соціальний захист >  Черешському будинку-інтернату – 60 років!

Прес-центр

Новини

10.09.2018 16:45

Черешському будинку-інтернату – 60 років! |  Соціальний захист

Тема новини: Назва теми

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила на урочистостях з нагоди 60-річчя Черешського психоневрологічного інтернату, що на  Сторожинеччині. У цьому обласному комунальному закладі наразі мешкають, отримують належний догляд та необхідне лікування 155 осіб, у тому числі 30 важкохворих, які потребують постійного піклування.

Завдяки спільним зусиллям крайової та районної влади, керівництва та трудового колективу цієї установи, а також дієвій допомозі благодійників та меценатів для підопічних будинку-інтернату створені належні умови щодо організації їх проживання, харчування, лікування, побуту, відпочинку та дозвілля.   

Інга Маковецька дала високу оцінку фаховій, самовідданій праці керівництва, медичного та обслуговуючого персоналу будинку-інтернату. Від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради вона подякувала працівникам цього соціального закладу за професіоналізм та витримку, за доброту та чуйність до стражденних, які найбільше потребують людської уваги, турботи та піклування.

Посадовець запевнила усіх присутніх на урочистому дійстві, що підопічні будинку-інтернату і надалі отримуватимуть належні їм якісні медичні та соціальні послуги у повному обсязі. Вона вручила Подяку Голови Чернівецької обласної ради трудовому колективу будинку-інтернату та цінний подарунок для задоволення духовних потреб підопічних цього закладу.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua