Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: Дякую за сумлінне виконання посадових обов’язків і активну співпрацю з органами місцевого самоврядування

Прес-центр

Новини

21.06.2018 17:07

Іван Мунтян: Дякую за сумлінне виконання посадових обов’язків і активну співпрацю з органами місцевого самоврядування |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистих зборів, які відбулися у столиці Буковини з нагоди прийдешнього Дня державної служби та 100-ї річниці запровадження державної служби в Україні сьогодні, 21 червня, в приміщенні Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка.

«У непростий час глобальних змін та перетворень на державних службовців покладено складне завдання щодо забезпечення виконання функцій держави, реалізації реформ в усіх сферах життя нашої країни та прийняття відповідальних рішень. Дякую усім держслужбовцям області за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків і активну співпрацю з органами місцевого самоврядування та їх посадовими особами задля підвищення рівня життя наших краян», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та значні досягнення у праці керівник представницької влади краю нагородив Галину Гончар та Павліну Матіос Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» та Почесною грамотою й годинником Чернівецької обласної ради відповідно.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua