Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: Дякую за сумлінне виконання посадових обов’язків і активну співпрацю з органами місцевого самоврядування

Прес-центр

Новини

21.06.2018 17:07

Іван Мунтян: Дякую за сумлінне виконання посадових обов’язків і активну співпрацю з органами місцевого самоврядування |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистих зборів, які відбулися у столиці Буковини з нагоди прийдешнього Дня державної служби та 100-ї річниці запровадження державної служби в Україні сьогодні, 21 червня, в приміщенні Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка.

«У непростий час глобальних змін та перетворень на державних службовців покладено складне завдання щодо забезпечення виконання функцій держави, реалізації реформ в усіх сферах життя нашої країни та прийняття відповідальних рішень. Дякую усім держслужбовцям області за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків і активну співпрацю з органами місцевого самоврядування та їх посадовими особами задля підвищення рівня життя наших краян», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та значні досягнення у праці керівник представницької влади краю нагородив Галину Гончар та Павліну Матіос Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» та Почесною грамотою й годинником Чернівецької обласної ради відповідно.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua