Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  Іван Мунтян: З нами Бог, з нами правда, з нами увесь цивілізований світ!

Прес-центр

Новини

23.08.2018 18:24

Іван Мунтян: З нами Бог, з нами правда, з нами увесь цивілізований світ! |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистих зборів, що відбулися сьогодні, 23 серпня, з нагоди 27-ї річниці незалежності України у літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

«Двадцять сім років тому завдяки героїчним зусиллям багатьох поколінь українських патріотів на політичній карті світу постала молода Українська Держава. З перших днів незалежності наш народ обрав шлях європейської інтеграції та демократичного розвитку. Однак такий цивілізаційний вибір Української Держави здобув не тільки численних прихильників, але й запеклих ворогів. Саме тому нинішньому поколінню українців довелося знову взяти до рук зброю, аби вкотре захистити себе та свої родини від ворожих зазіхань з боку Росії. Нині День незалежності України – це не тільки свято національної гордості, але й день національної пам’яті за всіма воїнами, які віддали свої життя на Сході України за наше право на вільне життя. Вірю, що спільними зусиллями ми переможемо підступного ворога та подолаємо усі перешкоди на шляху до європейського майбутнього. Адже з нами Бог, з нами правда, з нами – увесь цивілізований світ. Тому й перемога неодмінно буде за нами!», – зазначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак найдостойніших буковинців, які зробили чималий особистий внесок у розбудову нашого краю, збереження територіальної цілісності нашої держави, розвиток духовної, соціальної, громадської, медичної та спортивної галузей регіону посадовець нагородив Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», Почесними грамотами Чернівецької обласної ради та цінними подарунками.

Також у переддень головного національного свята голова крайового парламенту Буковини разом з представниками духовенства, влади та громади краю вшанував пам’ять новітніх Героїв України, які віддали свої життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави, поклавши квіти до їхніх могил на Алеї Слави центрального кладовища міста Чернівців.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua