Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

03.12.2019 11:54
КОНКУРС ІНІЦІАТИВ МІСЦЕВИХ КАРПАТСЬКИХ ГРОМАД


    Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» оголошує Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Кінцевий термін подання заявок: до 9 грудня 2019 року. Пріоритети конкурсу: · популяризація історико-культурної спадщини; · збереження природної спадщини; · туризм. Територія реалізації: Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька області. Максимальний обсяг гранту для одного проекту – 250 тис. грн. Обов’язковий власний внесок не менше 20% загального бюджету проекту. Загальний бюджет Програми становить 10 млн грн (по 2,5 млн грн для кожної із областей). Участь у конкурсі можуть брати організації із території реалізації Програми, зокрема: · Органи місцевого самоврядування; · Громадські організації; · Благодійні фонди; · Комунальні організації (установи, заклади). Проектні пропозиції потрібно надсилати: · електронний варіант: шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті http://ekarpaty.com/ · друкований варіант на адресу: Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна». Вул. Винниченка, 12, м. Львів, 79008 Детальну інформацію можна одержати на сайті Асоціації http://ekarpaty.com/programa-pidtrimki-initsiativ-mistsevih-karpatskih-gromad-konkursniy-nabir-na-2020-rik/

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  Іван Мунтян: З нами Бог, з нами правда, з нами увесь цивілізований світ!

Прес-центр

Новини

23.08.2018 18:24

Іван Мунтян: З нами Бог, з нами правда, з нами увесь цивілізований світ! |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистих зборів, що відбулися сьогодні, 23 серпня, з нагоди 27-ї річниці незалежності України у літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

«Двадцять сім років тому завдяки героїчним зусиллям багатьох поколінь українських патріотів на політичній карті світу постала молода Українська Держава. З перших днів незалежності наш народ обрав шлях європейської інтеграції та демократичного розвитку. Однак такий цивілізаційний вибір Української Держави здобув не тільки численних прихильників, але й запеклих ворогів. Саме тому нинішньому поколінню українців довелося знову взяти до рук зброю, аби вкотре захистити себе та свої родини від ворожих зазіхань з боку Росії. Нині День незалежності України – це не тільки свято національної гордості, але й день національної пам’яті за всіма воїнами, які віддали свої життя на Сході України за наше право на вільне життя. Вірю, що спільними зусиллями ми переможемо підступного ворога та подолаємо усі перешкоди на шляху до європейського майбутнього. Адже з нами Бог, з нами правда, з нами – увесь цивілізований світ. Тому й перемога неодмінно буде за нами!», – зазначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак найдостойніших буковинців, які зробили чималий особистий внесок у розбудову нашого краю, збереження територіальної цілісності нашої держави, розвиток духовної, соціальної, громадської, медичної та спортивної галузей регіону посадовець нагородив Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», Почесними грамотами Чернівецької обласної ради та цінними подарунками.

Також у переддень головного національного свята голова крайового парламенту Буковини разом з представниками духовенства, влади та громади краю вшанував пам’ять новітніх Героїв України, які віддали свої життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави, поклавши квіти до їхніх могил на Алеї Слави центрального кладовища міста Чернівців.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua