Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Високий рівень персональної та командної відповідальності дозволяє забезпечити належні результати роботи фіскальних органів регіону

Прес-центр

Новини

01.03.2018 16:25

Іван Мунтян: Високий рівень персональної та командної відповідальності дозволяє забезпечити належні результати роботи фіскальних органів регіону |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників розширеної наради, яку провів в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак сьогодні, 1 березня, за участі керівників об’єднаних державних податкових інспекцій в районах та м. Чернівцях, відділу податкової міліції та структурних підрозділів обласного апарату ГУ ДФС у Чернівецькій області.

«Завдання, які нині стоять перед фіскальними органами краю, воістину дуже важливі, оскільки від наповненості державного та місцевих бюджетів залежить успіх проведення реформ та життєдіяльність нашої країни загалом. І це при тому, що реалії сьогодення вимагають від вас максимально можливої відкритості та прозорості. Втім, переконаний, що високий рівень персональної та командної відповідальності дозволяє забезпечити належні результати цієї роботи. У свою чергу цифри промовисто свідчать про те, що зрушення на краще в роботі фіскальних органів області є, вони незаперечні і очевидні для всіх», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Відтак, учасниками наради заслухано та проаналізовано інформацію про виконання у 2017 завдань з адміністрування податків та зборів, доведених Державною фіскальною службою України, відзначено позитивну тенденцію із нарощування обсягів бюджетних надходжень в області, а також окреслено завдання щодо надходження коштів до бюджетів усіх рівнів у І кварталі цього року. Насамкінець підбито підсумки контрольно-перевірочної роботи та роботи з легалізації найманих працівників.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua