Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заходи >  У Чернівцях відбувся форум жінок Буковини

Прес-центр

Новини

02.03.2018 17:10

У Чернівцях відбувся форум жінок Буковини |  Заходи

Тема новини: Назва теми

Сьогодні в сесійній залі Чернівецької обласної ради відбувся форум жінок Буковини на тему «Стратегії розширення політичної та суспільної участі жінок». У роботі форуму взяли участь жінки-депутати рад різних рівнів, об’єднаних територіальних громад, громадські активістки, волонтерки, жінки, які успішно реалізували себе у різних сферах життєдіяльності.

Від імені голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна та депутатського корпусу обласної ради до учасників форуму з вітальним словом звернувся заступник голови обласної ради Віталій Мельничук. «Крайова представницька влада всіляко сприятиме впровадженню в життя  гендерної рівності, підтримувати ваші ініціативи, адже жінки Буковини постійно демонструють свою активну життєву позицію, здатність приймати відповідальні рішення та досягати поставленої мети», - зазначив  Віталій Мельничук.

Учасники форуму наголосили на важливій ролі жінки в суспільно- політичному житті країни, зупинившись, зокрема, на питанні недостатнього представництва жінок на керівних посадах в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Як приклад, у процесі децентралізації влади із 26 об’єднаних територіальних громадах Чернівецької області за результатами виборів лише  у трьох з них головують жінки.

 Йшлося також про розширення економічних можливостей та прав жінок, запобігання та протидію гендерно зумовленому насильству проти них, роль засобів масової інформації у питаннях гендерної просвіти, успішний досвід об’єднання зусиль жінок у вирішенні суспільно важливих питань.

 

 

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua