Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  Голова обласної ради Іван Мунтян на фестивалі «Мерцішор» вручив почесну відзнаку «За заслуги перед Буковиною» поетові і громадському діячеві Аркадію Опаіцу

Прес-центр

Новини

04.03.2018 15:06

Голова обласної ради Іван Мунтян на фестивалі «Мерцішор» вручив почесну відзнаку «За заслуги перед Буковиною» поетові і громадському діячеві Аркадію Опаіцу |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

 

23 міжнародний фестиваль «Мерцішор» відбувся в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» за участі голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, першого заступника голови обласної державної адміністрації Михайла Павлюка, Генерального консула Румунії в Чернівцях пані Еленори Молдован з румунською делегацією, гостей та організаторів свята.

«Традиційно, із приходом весни, ми радо зустрічаємо таке світле свято «Мерцішор», яке відзначається як на теренах Буковини, так і Румунії, Молдови та Бессарабії. Мерцішор споконвіку асоціюється з пробудженням природи, жіночою красою, добром та любов’ю. Тож нехай завжди та всюди вас та ваші родини супроводжує цілюще Боже благословення, щастя, добро та радість!» – звернувся у своєму виступі до присутніх Іван Мунтян. Також голова обласної ради відзначив, що цьогоріч на його грудях красується бутоньєрка-мерцішор від чарівної пані Елеонори Молдован, яка, в свою чергу, теж привітала усіх, наголосила на позитивних результатах співпраці з очільниками краю та запевнила, що їхні проекти і надалі сприятимуть зміцненню взаємин у буковинській громаді.

 Принагідно голова крайового парламенту вручив, як найвищу нагороду Чернівецької обласної ради, почесну відзнаку «За заслуги перед Буковиною» за багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у збереження та популяризацію румунської культури на теренах Буковини -панові Аркадію Опаіцу, який днями відзначив славний 70-річний ювілей. Вітання ювіляр також отримав від виконавчої влади краю, шановних гостей з Румунії й особисто від Генерального консула Румунії в Чернівцях Елеонори Молдован.

Відтак, гості свята мали нагоду насолодитися румунською автентичною і сучасною культурою завдяки колоритним виступам молоді.

 

 

 

 

 

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua