Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

07.03.2018 10:54
Чернівецька обласна рада


    оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельною ділянкою для облаштування, експлуатації та обслуговування автомобільної стоянки (майданчиків для паркування) за адресою: м. Чернівці, вул. Фастівська, 2.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  Голова обласної ради Іван Мунтян на фестивалі «Мерцішор» вручив почесну відзнаку «За заслуги перед Буковиною» поетові і громадському діячеві Аркадію Опаіцу

Прес-центр

Новини

04.03.2018 15:06

Голова обласної ради Іван Мунтян на фестивалі «Мерцішор» вручив почесну відзнаку «За заслуги перед Буковиною» поетові і громадському діячеві Аркадію Опаіцу |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

 

23 міжнародний фестиваль «Мерцішор» відбувся в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» за участі голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, першого заступника голови обласної державної адміністрації Михайла Павлюка, Генерального консула Румунії в Чернівцях пані Еленори Молдован з румунською делегацією, гостей та організаторів свята.

«Традиційно, із приходом весни, ми радо зустрічаємо таке світле свято «Мерцішор», яке відзначається як на теренах Буковини, так і Румунії, Молдови та Бессарабії. Мерцішор споконвіку асоціюється з пробудженням природи, жіночою красою, добром та любов’ю. Тож нехай завжди та всюди вас та ваші родини супроводжує цілюще Боже благословення, щастя, добро та радість!» – звернувся у своєму виступі до присутніх Іван Мунтян. Також голова обласної ради відзначив, що цьогоріч на його грудях красується бутоньєрка-мерцішор від чарівної пані Елеонори Молдован, яка, в свою чергу, теж привітала усіх, наголосила на позитивних результатах співпраці з очільниками краю та запевнила, що їхні проекти і надалі сприятимуть зміцненню взаємин у буковинській громаді.

 Принагідно голова крайового парламенту вручив, як найвищу нагороду Чернівецької обласної ради, почесну відзнаку «За заслуги перед Буковиною» за багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у збереження та популяризацію румунської культури на теренах Буковини -панові Аркадію Опаіцу, який днями відзначив славний 70-річний ювілей. Вітання ювіляр також отримав від виконавчої влади краю, шановних гостей з Румунії й особисто від Генерального консула Румунії в Чернівцях Елеонори Молдован.

Відтак, гості свята мали нагоду насолодитися румунською автентичною і сучасною культурою завдяки колоритним виступам молоді.

 

 

 

 

 

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua