Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.04.2019 09:52
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу".


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу". Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: комунальний заклад "Оршівський дитячий будинок санаторного типу", с. Оршівці, Кіцманський район, Чернівецька область.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  Лілія Гриневич поспілкувалася з освітянами Буковини та депутатами обласної ради

Прес-центр

Новини

20.10.2017 19:51

Лілія Гриневич поспілкувалася з освітянами Буковини та депутатами обласної ради |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

У рамках свого робочого візиту на Буковину Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила з педагогами краю актуальні питання розвитку національної освітньої галузі. Зустріч відбулася у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Так, Лілія Гриневич прокоментувала основні нововведення, які несе у собі нещодавно прийнятий Закон України «Про освіту», а також відповіла на низку запитань учасників зустрічі. Міністр також наголосила на необхідності підвищення соціального статусу педагогічних працівників та науковців, звернула увагу на питання академічної доброчесності, а також розповіла про концепцію нової української школи, виписану у законі.

Відтак, Міністр поспілкувалася з головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном та депутатами – членами постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua