Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  Лілія Гриневич поспілкувалася з освітянами Буковини та депутатами обласної ради

Прес-центр

Новини

20.10.2017 19:51

Лілія Гриневич поспілкувалася з освітянами Буковини та депутатами обласної ради |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

У рамках свого робочого візиту на Буковину Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила з педагогами краю актуальні питання розвитку національної освітньої галузі. Зустріч відбулася у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Так, Лілія Гриневич прокоментувала основні нововведення, які несе у собі нещодавно прийнятий Закон України «Про освіту», а також відповіла на низку запитань учасників зустрічі. Міністр також наголосила на необхідності підвищення соціального статусу педагогічних працівників та науковців, звернула увагу на питання академічної доброчесності, а також розповіла про концепцію нової української школи, виписану у законі.

Відтак, Міністр поспілкувалася з головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном та депутатами – членами постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua