Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  Лілія Гриневич поспілкувалася з освітянами Буковини та депутатами обласної ради

Прес-центр

Новини

20.10.2017 19:51

Лілія Гриневич поспілкувалася з освітянами Буковини та депутатами обласної ради |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

У рамках свого робочого візиту на Буковину Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила з педагогами краю актуальні питання розвитку національної освітньої галузі. Зустріч відбулася у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Так, Лілія Гриневич прокоментувала основні нововведення, які несе у собі нещодавно прийнятий Закон України «Про освіту», а також відповіла на низку запитань учасників зустрічі. Міністр також наголосила на необхідності підвищення соціального статусу педагогічних працівників та науковців, звернула увагу на питання академічної доброчесності, а також розповіла про концепцію нової української школи, виписану у законі.

Відтак, Міністр поспілкувалася з головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном та депутатами – членами постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua