Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Буковину з робочим візитом відвідала Лілія Гриневич

Прес-центр

Новини

20.10.2017 16:51

Буковину з робочим візитом відвідала Лілія Гриневич |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 20 жовтня, у столиці Буковини з робочим візитом побувала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка провела протокольну зустріч з керівництвом регіону, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, голова крайового парламенту Буковини відзначив, що прийняття Закону України «Про освіту» стало значним кроком на шляху до осучаснення національної системи освіти, а також висловив сподівання, що з його допомогою Україна отримає можливість наблизитися до світових освітніх стандартів.

Водночас, Іван Мунтян поінформував Лілію Гриневич про стурбованість, яку у румуномовної спільноти Чернівецької області викликала так звана «мовна» стаття закону. «Швидше за все, причиною цьому є недостатня інформаційно-роз’яснювальна робота, яку слід було провести на етапі підготовки законопроекту», – зазначив посадовець.

Відтак, Лілія Гриневич та Іван Мунтян взяли участь у роботі круглого столу із педагогічною громадськістю закладів освіти області з навчанням мовами національних меншин. Під час спілкування з освітянами Міністр ознайомилася зі станом справ в освітній галузі краю загалом та особливостями освітнього процесу у районах компактного проживання представників румуномовної спільноти зокрема.

Відповідаючи на запитання, Лілія Гриневич запевнила у тому, що відповідно до Закону України «Про освіту» викладання освітніх дисциплін румунською мовою у школах, де навчаються представники румунської національної спільноти, не буде скорочено. Водночас, Міністр звернула увагу на необхідності підвищення якості викладання та рівня знань учнів цих шкіл.

У свою чергу голова Чернівецької обласної ради зауважив, що ще у попередніх скликаннях крайового парламенту виступав за збільшення кількості годин української мови у школах із румунською мовою викладання. «Ще тоді я говорив про необхідність покращення якості викладання та залучення професіоналів. Адже саме гарна середня освіта є запорукою того, що діти, для яких румунська мова є рідною, отримають вищу освіту та кращі можливості для працевлаштування в Україні», – зазначив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua