Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Буковину з робочим візитом відвідала Лілія Гриневич

Прес-центр

Новини

20.10.2017 16:51

Буковину з робочим візитом відвідала Лілія Гриневич |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 20 жовтня, у столиці Буковини з робочим візитом побувала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка провела протокольну зустріч з керівництвом регіону, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, голова крайового парламенту Буковини відзначив, що прийняття Закону України «Про освіту» стало значним кроком на шляху до осучаснення національної системи освіти, а також висловив сподівання, що з його допомогою Україна отримає можливість наблизитися до світових освітніх стандартів.

Водночас, Іван Мунтян поінформував Лілію Гриневич про стурбованість, яку у румуномовної спільноти Чернівецької області викликала так звана «мовна» стаття закону. «Швидше за все, причиною цьому є недостатня інформаційно-роз’яснювальна робота, яку слід було провести на етапі підготовки законопроекту», – зазначив посадовець.

Відтак, Лілія Гриневич та Іван Мунтян взяли участь у роботі круглого столу із педагогічною громадськістю закладів освіти області з навчанням мовами національних меншин. Під час спілкування з освітянами Міністр ознайомилася зі станом справ в освітній галузі краю загалом та особливостями освітнього процесу у районах компактного проживання представників румуномовної спільноти зокрема.

Відповідаючи на запитання, Лілія Гриневич запевнила у тому, що відповідно до Закону України «Про освіту» викладання освітніх дисциплін румунською мовою у школах, де навчаються представники румунської національної спільноти, не буде скорочено. Водночас, Міністр звернула увагу на необхідності підвищення якості викладання та рівня знань учнів цих шкіл.

У свою чергу голова Чернівецької обласної ради зауважив, що ще у попередніх скликаннях крайового парламенту виступав за збільшення кількості годин української мови у школах із румунською мовою викладання. «Ще тоді я говорив про необхідність покращення якості викладання та залучення професіоналів. Адже саме гарна середня освіта є запорукою того, що діти, для яких румунська мова є рідною, отримають вищу освіту та кращі можливості для працевлаштування в Україні», – зазначив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua