Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян зустрівся з паном Мічіо Харада

Прес-центр

Новини

20.10.2017 17:51

Іван Мунтян зустрівся з паном Мічіо Харада |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Участь у протокольній зустрічі з Міністром-радником Посольства Японії в Україні паном Мічіо Харада, який сьогодні, 20 жовтня, побував у м.Чернівцх, взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Обговорено можливі напрями співпраці у сферах культури, освіти, науки та економіки.

Так, Іван Мунтян подякував за підтримку незалежності й територіальної цілісності України, а також за ті гарні ініціативи, які реалізуються в нашій державі за сприяння та фінансової підтримки Уряду Японії. У свою чергу пан Мічіо Харада заявив про готовність Японії і й надалі надавати Україні підтримку, необхідну для реалізації важливих реформ, які нині відбуваються в країні, та розвивати взаємовигідну співпрацю.

«Хочу запевнити, що депутатський корпус Чернівецької обласної ради завжди готовий підтримати таку співпрацю», – наголосив Іван Мунтян.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua