Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян зустрівся з паном Мічіо Харада

Прес-центр

Новини

20.10.2017 17:51

Іван Мунтян зустрівся з паном Мічіо Харада |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Участь у протокольній зустрічі з Міністром-радником Посольства Японії в Україні паном Мічіо Харада, який сьогодні, 20 жовтня, побував у м.Чернівцх, взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Обговорено можливі напрями співпраці у сферах культури, освіти, науки та економіки.

Так, Іван Мунтян подякував за підтримку незалежності й територіальної цілісності України, а також за ті гарні ініціативи, які реалізуються в нашій державі за сприяння та фінансової підтримки Уряду Японії. У свою чергу пан Мічіо Харада заявив про готовність Японії і й надалі надавати Україні підтримку, необхідну для реалізації важливих реформ, які нині відбуваються в країні, та розвивати взаємовигідну співпрацю.

«Хочу запевнити, що депутатський корпус Чернівецької обласної ради завжди готовий підтримати таку співпрацю», – наголосив Іван Мунтян.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua