Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

14.07.2017 11:45
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна"


    Чернівецька обласна рада повідомляє, що відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" проект розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна" та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Чернівецької обласної ради за адресою: http://oblrada.cv.ua/document/regulatory_drafts/

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Культура >  Інга Маковецька: Іван Миколайчук здобув найвищу нагороду – народну любов та шану

Прес-центр

Новини

15.06.2017 17:20

Інга Маковецька: Іван Миколайчук здобув найвищу нагороду – народну любов та шану |  Культура

Тема новини: Назва теми

На цьому перший заступник голови Чернівецької обласної ради наголосила, звертаючись до організаторів, гостей та учасників щорічного фестивалю «На гостини до Івана», який відбувся сьогодні, 15 червня, з нагоди 76-ї річниці від дня народження великого сина українського народу Івана Миколайчука у рідному селі митця Чорториї, що на Кіцманщині.

«Щороку цієї чудової червневої пори у Чорторию звідусіль з’їжджаються численні шанувальники непересічного таланту нашого видатного краянина. От і сьогодні тут зібралося чимало закоханих у геній Миколайчука поціновувачів його творчості. Іван Васильович за життя не здобув гучних звань та високих відзнак. Але він цього і не прагнув. Більше того, завдяки своїй природній скромності та неповторній самобутності він був визнаний своїм народом, пошанований мистецьким загалом і здобув найвищу нагороду, про яку може мріяти митець – народну любов та шану. У свою чергу легендарні Іванові кінострічки увійшли до скарбниці світового кінематографу завдяки неперевершеному таланту нашого славетного земляка», – зазначила Інга Маковецька у своєму вітальному слові.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua