Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Культура >  Інга Маковецька: Іван Миколайчук здобув найвищу нагороду – народну любов та шану

Прес-центр

Новини

15.06.2017 17:20

Інга Маковецька: Іван Миколайчук здобув найвищу нагороду – народну любов та шану |  Культура

Тема новини: Назва теми

На цьому перший заступник голови Чернівецької обласної ради наголосила, звертаючись до організаторів, гостей та учасників щорічного фестивалю «На гостини до Івана», який відбувся сьогодні, 15 червня, з нагоди 76-ї річниці від дня народження великого сина українського народу Івана Миколайчука у рідному селі митця Чорториї, що на Кіцманщині.

«Щороку цієї чудової червневої пори у Чорторию звідусіль з’їжджаються численні шанувальники непересічного таланту нашого видатного краянина. От і сьогодні тут зібралося чимало закоханих у геній Миколайчука поціновувачів його творчості. Іван Васильович за життя не здобув гучних звань та високих відзнак. Але він цього і не прагнув. Більше того, завдяки своїй природній скромності та неповторній самобутності він був визнаний своїм народом, пошанований мистецьким загалом і здобув найвищу нагороду, про яку може мріяти митець – народну любов та шану. У свою чергу легендарні Іванові кінострічки увійшли до скарбниці світового кінематографу завдяки неперевершеному таланту нашого славетного земляка», – зазначила Інга Маковецька у своєму вітальному слові.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua