Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  На Заставнівщині вшанували полеглих у І світовій війні хорватських вояків

Прес-центр

Новини

31.05.2017 18:39

На Заставнівщині вшанували полеглих у І світовій війні хорватських вояків |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 31 травня, у селі Добринівці Заставнівського району відбулися урочистості з нагоди вшанування загиблих у Першій світовій війні хорватських вояків, участь у яких взяли Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Хорватія в Україні пан Томіслав Відошевіч, керуючий справами Чернівецької обласної ради Микола Борець, представники місцевої влади і громади.

Так, пан Томіслав Відошевіч подякував усім буковинцям, надто жителям села Добринівці, за збереження пам’ятника загиблим у Першій світовій війні хорватським воякам, а також висловив підтримку територіальної цілісності України та її захисникам, які нині захищають східні рубежі нашої держави. Відтак Надзвичайний та Повноважний посол Хорватії в Україні висловив сподівання на те, що дружні відносини між хорватським та українським народами будуть тільки міцнішати, а Україна у майбутньому стане повноправним членом Європейського Союзу.

У свою чергу Микола Борець привітав учасників зібрання від імені голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, а також відзначив символічність сьогоднішньої події.

«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять хорватських воїнів, які загинули на буковинській землі у боях Першої світової війни понад сто років тому. Нам достеменно невідомо, скільки солдатів та офіцерів знайшли тут свій останній прихисток, однак разом з їхніми співвітчизниками ми віддаємо данину шани їхній мужності, звитязі та відданості військовому обов’язку. На жаль, і хорвати, і буковинці гинули у війні, яку розв’язали дві імперії, не за інтереси своїх національних держав. Тому нині, вшановуючи пам’ять про полеглих хорватських воїнів, хочу побажати, аби прийдешні покоління захисників Хорватії та України якщо і віддавали свої життя, то лише за свої держави та народи», – наголосив посадовець.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua