Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.01.2018 11:02
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельними ділянками спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

12.01.2018 10:56
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує інвестиційний конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Євроінтеграція >  На шляху до об’єднаної Європи

Прес-центр

Новини

11.06.2017 10:58

На шляху до об’єднаної Європи |  Євроінтеграція

Тема новини: Назва теми

В ніч з 10 на 11 червня на території Міжнародного пункту перетину українсько-румунського кордону «Порубне-Сірет» відбулися урочистості з нагоди набуття чинності Рішення Європейського Союзу про надання громадянам України безвізового режиму перетину кордону України з країнами ЄС. Участь в урочистостях взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Введення в дію безвізового режиму – це направду знаменна подія в історії нашої держави. Адже саме за ідеї євроінтеграції сотні тисяч українців вийшли на Майдан під час Революції Гідності, а нині за наш європейський вибір кращі сини України проливають кров на Сході нашої держави. Відтепер українці можуть вільно відвідувати країни ЄС, частіше бачитися з рідними та близькими, ознайомлюватися з передовими науковими досягненнями, історичним та культурним надбанням народів об’єднаної Європи. Сподіваюся, що вже у найближчому майбутньому Україна повернеться до сім’ї демократичних європейських держав у статусі повноправного члена Євросоюзу, кордони з ЄС у їх сьогоднішньому вигляді відійдуть у минуле, а українці стануть повноправними європейцями!», – відзначив Іван Мунтян, коментуючи подію на прохання представників регіональних засобів масової інформації.

Відтак, керівник представницької влади краю ознайомився з роботою КПП «Порубне-Сірет» в умовах дії безвізового режиму.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua