Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

04.04.2018 17:23
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Євроінтеграція >  На шляху до об’єднаної Європи

Прес-центр

Новини

11.06.2017 10:58

На шляху до об’єднаної Європи |  Євроінтеграція

Тема новини: Назва теми

В ніч з 10 на 11 червня на території Міжнародного пункту перетину українсько-румунського кордону «Порубне-Сірет» відбулися урочистості з нагоди набуття чинності Рішення Європейського Союзу про надання громадянам України безвізового режиму перетину кордону України з країнами ЄС. Участь в урочистостях взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Введення в дію безвізового режиму – це направду знаменна подія в історії нашої держави. Адже саме за ідеї євроінтеграції сотні тисяч українців вийшли на Майдан під час Революції Гідності, а нині за наш європейський вибір кращі сини України проливають кров на Сході нашої держави. Відтепер українці можуть вільно відвідувати країни ЄС, частіше бачитися з рідними та близькими, ознайомлюватися з передовими науковими досягненнями, історичним та культурним надбанням народів об’єднаної Європи. Сподіваюся, що вже у найближчому майбутньому Україна повернеться до сім’ї демократичних європейських держав у статусі повноправного члена Євросоюзу, кордони з ЄС у їх сьогоднішньому вигляді відійдуть у минуле, а українці стануть повноправними європейцями!», – відзначив Іван Мунтян, коментуючи подію на прохання представників регіональних засобів масової інформації.

Відтак, керівник представницької влади краю ознайомився з роботою КПП «Порубне-Сірет» в умовах дії безвізового режиму.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua