Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Новоутворені територіальні громади потребують державної підтримки та доступних кредитів

Прес-центр

Новини

09.06.2017 20:09

Іван Мунтян: Новоутворені територіальні громади потребують державної підтримки та доступних кредитів |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому керівник представницької влади краю наголосив під час засідання круглого столу на тему: «Децентралізаційна реформа в Чернівецькій області: досягнення, проблеми, перспективи», що відбулося на базі Чернівецького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» 9 червня. Участь у засіданні також взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні пан Ян Пєкло, Генеральний консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдован, перший секретар Представництва ЄС в Україні пан Бенедикт Херрманн, а також керівник групи розбудови спроможності «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» пан Фолькер Штампе.

Так, голова крайового парламенту Буковини звернув увагу учасників обговорення на те, що досвід децентралізації Польщі та Німеччини є корисним для України, втім, слід обов’язково враховувати українську регіональну специфіку та особливості.

«Досвід свідчить про те, що більшість новоутворених територіальних громад потребує державної підтримки, зокрема, у сфері розбудови транспортної інфраструктури та розвитку малого й середнього бізнесу. Перше неможливе без спрямування інфраструктурних субвенцій з центру, друге – без доступних банківських кредитів. Водночас, в умовах війни з Росією наша держава не може собі дозволити спрямовувати необхідні ресурси на розвиток регіонів, в тому числі новоутворених об’єднаних територіальних громад. Візьмемо, до прикладу, Путильський район, де до тепер не відновлені дороги та мости, пошкоджені руйнівною повінню 2008 року. А як без нормального транспортного сполучення розвивати туризм чи налагодити виробництво? Як залучити інвестора, який навіть доїхати туди не може?», – відзначив Іван Мунтян.

Посадовець також наголосив на тому, що розвиток транспортної інфраструктури як правило дає потужний поштовх для розвитку інших сфер господарської діяльності, створення нових робочих місць та наповнення місцевих бюджетів усіх рівнів. Як приклад Іван Мунтян навів реконструкцію Міжнародного аеропорту Сучави, що дозволило місцевим товаровиробникам вийти на світові ринки збуту.

По завершенні обговорення голова Чернівецької обласної ради разом із поважними гостями відвідав Глибоцьку об’єднану територіальну громаду, де ознайомився з роботою місцевого центру надання первинної медико-санітарної допомоги, а також із результатами реалізованих викладачами та вихованцями Глибоцького ліцею проектів міжнародної технічної допомоги.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua