Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Багатопрофільному ліцею для обдарованих дітей – 5 років!

Прес-центр

Новини

11.05.2017 18:10

Багатопрофільному ліцею для обдарованих дітей – 5 років! |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Педагогічний колектив та вихованців комунальної обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів обласного комунального «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» з нагоди 5-річного ювілею з дня заснування привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Участь в урочистостях також взяли голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук, депутати обласної ради Любов Годнюк, Іван Гешко та Іван Костащук, а також Генеральний консул Румунії в Чернівцях пані Елеонора Молдован.

«Приємно, що у цьому надзвичайно потрібному для юних жителів нашого краю закладі вже є свої традиції та здобутки, професійний педагогічний колектив, працює батьківський актив та учнівське самоврядування. Відрадно, що за відносно короткий час ваш заклад здобув гарну репутацію. У цих стінах було чимало зроблено для того, щоб найбільш обдаровані юні буковинці отримали змогу розвивати свої таланти та здібності у дружному колі однолітків та кваліфікованих наставників. З особливою приємністю я виконую цю вітальну місію ще й тому, що ваш ліцей має статус обласної комунальної установи. Тому хочу запевнити, що обласна рада й надалі підтримуватиме ваш навчальний заклад, аби він був забезпечений усім необхідним, а його здібні вихованці навчались у гідних умовах», – зауважив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, посадовець відзначив директора навчального закладу Марину Семанюк Почесною грамотою Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua