Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Фізкультура і спорт >  На Новоселиччині відбулось свято спорту

Прес-центр

Новини

22.12.2014 15:28

На Новоселиччині відбулось свято спорту |  Фізкультура і спорт

Тема новини: Назва теми

У Новоселицькому будинку культури відбулось традиційне свято «Зірки естради - зіркам спорту» за участю заступника голови районної ради Василя Горбатюка, голови районної державної адміністрації Віталія Балти, міського голови Марії Нікорич, триразового учасника Олімпійських ігор, чемпіона Європи та світу з бігу на 1500 м Івана Гешка, учасника Олімпійських ігор з легкої атлетики Миколи Лабовського, гостей з Молдови та Румунії, керівників обласних спортивних організацій, депутатів районної ради, спонсорів, меценатів та вболівальників.

Як повідомили в Новоселицькій районній раді, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять патріотів, загиблих на Майдані і в ході бойових дій на Сході країни. Висловлена глибока повага до спортсменів Новоселиччини, які сьогодні проходять військову службу в зоні АТО.

Керівники району привітали учасників свята, відзначили високі досягнення спортсменів і тренерів та запевнили, що органи влади району і надалі будуть підтримувати розвиток фізкультурного руху та професійного спорту. Натомість вони висловили сподівання, що перемоги спортивних героїв сприятимуть популяризації здорового способу життя. Також теплі вітання пролунали на адресу голови РФОК «Колос», заслуженого тренера України, Георгія Кіріла.

За спортивні досягнення в Україні та ії межами у різних номінаціях були вшановані спортсмени, команди різних видів спорту, колективи фізичної культури, тренери та ветерани, яким вручені кубки, медалі і подарунки. Аматори сцени Новоселиччини подарували учасникам свята концертну програму.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua